חומר למחשבה לא יודע עד כמה זה אמין אבל אני מעביר לצורך הדיו

bogii

New member
חומר למחשבה לא יודע עד כמה זה אמין אבל אני מעביר לצורך הדיו

לצורך הדיון

* מתורגם * נגיף הקורונה התפשט בכל רחבי העולם מווהאן, אך לא הגיע לבייג'ינג ולשנגחאי ... איך זה אפשרי?

נראה כל כך הגיוני ... אחרי הכל, שוק המניות הסיני לא התרסק ... השווקים האמריקאים והאירופאים כן ...

להלן התכנון של סין כיצד לשלוט במהירות בעולם?

1. הכינו וירוס והתרופה.

2. הפיצו את הנגיף.

3. הפגינו יעילות, בניית בתי חולים בתוך מספר ימים. הרי כבר הייתם מוכנים עם הפרויקטים, הזמנתם ציוד, שכרתם והכשרתם עובדים והכנתם מראש רשת מים וביוב, חומרי בניין טרומיים ואחסון בנפח מרשים.

4. צור כאוס בעולם, החל מאירופה.

5. פגע במהירות בכלכלות של עשרות מדינות.

6. הפסק קווי ייצור במפעלים במדינות אחרות.

7. המצב יגרום לשווקי המניות לרדת ואז ניתן לקנות חברות במחיר מציאה.

8. נהל במהירות את המגיפה במדינתך. הרי כבר הייתם מוכנים.

9. הוריד את מחיר חומרי הגלם, כולל מחיר השמן שאתם קונים בהיקף גדול.

10. חזור לעבוד במהירות בזמן שהעולם עומד דומם. קנו את מה שדיברתם בזול במהלך המשבר ומכרו יותר יקר במדינות שהשתקו את הענף שלהם.

נ.ב: תקראו את ספרם של הקולונלים הסינים קיאו ליאנג וונג שיאנגסוי משנת 1999, "לוחמה בלתי מוגבלת: תוכנית האב של סין לאמריקה אמריקה", באמזון. הכל שם ...

שווה לשקול ..
תחשוב על זה ...

מדוע רוסיה וצפון קוריאה נקיות לחלוטין מקוביד -19? מכיוון שהם בעלות ברית אמיצים של סין. לא דווח על אף מקרה משתי המדינות הללו. מצד שני, דרום קוריאה / בריטניה / איטליה / ספרד ואסיה נפגעות קשה. איך ווהאן נקייה פתאום מהנגיף הקטלני?

בסין אומרים כי הצעדים הראשוניים הדרסטיים שנקטו היו חמורים מאוד וווהאן נסגרה בכדי לעצור את ההתפשטות לאזורים אחרים. אני בטוח שהם משתמשים בווירוס אנטי וירוס.

מדוע בייג'ינג לא נפגעה? למה רק ווהאן? מעניין לחשוב על זה, נכון? ובכן .. ווהאן פתוח כעת לעסקים. אמריקה וכל המדינות לעיל הושמדו כלכלית. כלכלת ארה"ב תקרוס בקרוב כמתוכנן על ידי סין. סין יודעת שזה לא יכול להביס את אמריקה מבחינה צבאית, מכיוון

שארה"ב הינה המדינה החזקה ביותר בעולם. אז הם השתמשו בנגיף ... כדי לשתק את הכלכלה ולשתק את האומה ואת יכולות ההגנה שלה. הנשיא טראמפ תמיד סיפר כיצד הדרך היחידה להרוס את חזונו להפוך אמריקה לגדולה שוב היא באמצעות הרס כלכלי. מגפת ווהאן הייתה חלון ראווה.
בשיא המגפה
נשיא סין שי ג'ינפינג ... לבש מסכת פנים פשוטה מסוג RM1 בעת שביקר באזורים שנפגעו. כנשיא, הוא צריך להיות מכוסה מכף רגל ועד ראש ... אבל זה לא היה המקרה. זה אומר שהוא היה מוגן והיתה כבר תרופה לפני שהווירוס. החזון של סין הוא לשלוט בכלכלה העולמית על ידי רכישת מניות ממדינות שעל סף משבר כלכלי רציני. בהמשך, סין תודיע כי החוקרים הרפואיים שלהם מצאו תרופה להשמדת הנגיף.

הרופא שהצהיר כי נגיף זה יוצר במעבדה בסין הושתק על ידי הרשויות הסיניות ...

bogii

New member
ניסיון העברה

ניסיו לשיר מדהים בימים שכאלה
&nbsp
DW
איך אני יכול להכניס לכאן קובץ ווידאו שקיבלתי בוואטסאפ?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

jsphs

Well-known member
כנשק ביולוגי, מדובר בנשק חלש שפוגע בזקנים והחולים

ניקח את התרחיש שלך,

מדובר בנשק שהורג בני 80 בהסתברות של כ- 20%. הפגישה שלו בבני ה- 20-50 קיימת אבל באחוזים.

בוא נניח תרחיש שעוד חודש על העולם מבין את העניין, לוקח כפרי נופש שכרגע שוממים. מכנס לתוכם בני 70+, חולי סרטן, חולי סכרת, אנשים עם מערכת חיסונית חלשה. המחיר נמוך מאוד, כפרי הנופש שוממים, הפעלה תחת הדוד סם תהיה זולה. בנוסף, צריך סגל רפואי לכל אתר, מזון בחינם ולתפעל את הסאונה והבריכה. כל מזון שנכנס פנימה עובר טבילה בחומץ לכמה שעות ושטיפה במים על פנת להרוג את הנגיף באם קיים. אסור לבקר את סבא וסבתא מחשש לבריאותם.

שאר המשק חוזר לתפקד, עשרות אלפי צעירים מתים בשנה אבל זה קטן על אמריקה והמערב.

הפגיעה בכלכלה של בני ה- 70 הפנסיונרים היא אפסית. היא גם מאפשרת לטפל בהם ביעילות ובזול. הביבי בומברס שיצאו משוק העבודה מממשים את צמודי הקרקע שלהם - הרי אם דוד סם משלם בעבור מחייה באתר נופש, משלם על המזון והרפואה שלהם, מתפעל את הבריכה, אתר הגולף מה הם צריכים לשלם מיסים בעבור בית בפרברים מהזמן שהיו צריכים את הבית על מנת להגיע בבוקר לעבודה בקליפורניה או ניו גרסי. הממוש לא בהכרח במכירה אלא לאפשר לנכדים ולנכדות לגור בבית, לתחזק אותו ולשם מיסים. בתקופה לפני הריבית האפסית הבתים חלקם בני 200-500 מטר בנוי כך שאם יש להם 5 נכדים ונכדות אפשר לחלק את הבית כך שהם יחלקו בנכס.

כתוצאה, אמריקה ואירופה הופכות להיות מדינות צעירות יותר. לאור המגפה ניתן לשכנע את האוכלוסיה שלא להסתפק בילד\ה אחת אלא ללדת שלושה. בדיוק באופן שבישראל הסכנה של פגועי הטרור במודע או שלא במודע גוררת את האוכלוסיה ללדת 3.11 ילדים לאישה בקרב האוכלוסיה היהודית מקום ראשון ב- OECD.

כתוצאה, עליה באוכלוסיה מאפשר לשלם את החובות הגדולים של המערב כי בעוד 50 שנים יש פי 2-3 אוכלוסיה בריבית אפסית משמע יותר משלמי מיסים לחלוק בחוב.

יפאן נכנסה לדפלציה בגלל אוכלוסיה שמזדקנת והאוכלוסיה הצעירה יולדת 1.3 ילדים לאישה מזה כ- 50 שנים.

בהפוך על הפוך המהלך יחזק את המערב.

המסקנה, הנשק הביולוגי הזה חלש מאוד, לכן סביר כי לא מדובר בנשק ביולוגי לשחרור. או שמדובר בנשק שברח מהמעבדה טרם זמנו או שזו רשלנות מקצועית. ברמה שזה מתפשט בסופו של יום, לא ניתן לסגור את כל העולם ליותר מכמה שבועות. בשלב מסויים יקחו את החלשים שרובם לא בשוק העבודה ויגנו עליהם בכפרי נופש מרוחקים בחינם. המזון לא יקר, המבוגרים לא זקוקים ליותר מדי ממנו. שירות רפואי גם כך מגיע להם אז ירכזו את המשאבים באתרים של הדוד סם. אותם מבוגרים בני ה- 60-70 שמשכורתם מאפשרת זאת, ישארו בביתם, המזון והציוד יגיע במשלוח ולא יקבלו מבקרים. מי שעבודתו היא לכתוב פסדי דין, בקורת דוחות כספיים, לכתוב ספרים, לעסוק בבנקאות דרך video conference עד אשר המערב ימצא חיסון או תרופה נניח שנה מהיום.

bogii

New member
אני חייב לציין שהתגובה חכמה ואני אפילו אוהב אותה רק למה חשבת

שהתרחיש הוא שלי ? ממש אבל ממש לא
אני בסך הכל העברתי פוסט שעבר אלי
לקבוצת אנשים שאני מעריך ומכבד.

אני רק יודע שמכל מצב שיהיה קשה ככל שיהיה
בסוף אנחנו נצא מחוזקים

מה שבאמת מטריד אותי זה השינאה
שמתגברת לאחרונה וחייבים להוריד את זה מהר מאוד
ויפה שעה אחת קודם.

jsphs

Well-known member
לא התכוונתי להעליב, כשכתבתי תרחיש שלך = תרחיש שהבאת.

bogii

New member
לא נעלבתי בככלל
אני רק חשבתי שטעיתי בכתיבה שלי

הכל לטובה איש

מיכאל384

New member
שם הספר באנגלית - Unrestricted Warfare

Unrestricted Warfare - China's Master Plan to Destroy America by Qiao Liang,Wang Xiangsui

אני חושב שזה הספר שעליו מדובר (לא קראתי, חיפוש בגוגל יעלה אותו).

slepax

New member
ואיך זה בדיוק עוזר לסין?

אני מסכים שנשק ביולוגי יכול להיות אמצעי ולא המטרה, לפגוע באנשים כמטרת אמצע עם מטרה סופית לפגוע בכלכלות. במקרה כזה אז בהחלט המטרה הושגה.
&nbsp
אבל זה פוגע בסין לא פחות כי עכשיו אירופה משותקת, ארה"ב משותקת, ולסין שהיא מדינת ייצור אין למי למכור.
&nbsp
נתקלתי גם בתיאוריה שאת הכל יזמו 3M על מנת ליצור ביקוש שיא לאמצעי הגנה, ושיודעי דבר השקיעו בחברה מבעוד מועד.
או מתנגדי החיסונים שטוענים שזה פיקציה על מנת להמציא חיסון חדש.
או שביל גייטס לקח חלק בתוכנית כי הוא הקרן שלו דיברה על זה כבר בנובמבר שנה שעברה.
אולי זה בכלל דיסני כי בסרט tangled רופונזל הייתה כלואה בכפר שקראו לו קורונה (זה כבר היה ב-2010, דבר על תכנון מוקדם).
&nbsp
אה רגע, ואת התיאוריה שבגימטריה יוצא שאחרי פסח הכל ייגמר כבר ראית?
&nbsp
יש כ"כ הרבה תיאוריות קונספירציה ברשת, "גאונים" שבוחרים חלק כזה או אחר שמתאים לראיית העולם שלהם ורק את זה הם משתפים.

למעלה