קונה אגח לא סחיר קמור,חבס,בסר,דוראה וסינרג'י.

yel5

Well-known member
2 הערות

א. אהבתי את ה- 5 אג' לצורך השתלת כליה
ב.מההתרשמות שלי מ- dw בפורום ובאתרים אחרים הוא לא שותף שלו. מה גם שהוא כתב שהוא פועל מתוך טובה וללא תמורה.

dw2322

New member
תוכל לתת קצת יותר כבוד לפזמניקים

נקודות זה סלנג מוכר אצל פעילים ותיקים בשוק

dw2322

New member
נו נו, לאנשים יש דימיון מפותח

מעולם לא פגשתי את ריצ'י, הוא לא שותף ולא נעליים.
הסיבה שאנו מאפשרים לו ולאחרים לפרסם, במשורה, היא כי זה סוג של שירות למי שנתקע עם אגח לא סחיר. מה לעשות? קורה לפעמים (רצוי כמה שפחות)
כמובן שמי שקונה אגח לא סחיר שכזה לא עושה זאת לשם שמיים אלא כדי להרוויח, וזה בסדר.
&nbsp
את zc אני כן מכיר, ואפילו סיפרתי לו על הפורום כדי שיוכל להציע גם, וכך להתחרות מול ריצ'י ולתת הצעות טובות יותר לגולשים שנתקעו. אין מה לעשות - רק תחרות משפרת מחירים ומצמצמת מרווחים, ומאחר והשוק הלא סחיר הרבה פחות מוכר ושקוף מהסחיר הרי שלעיתים אפשר לעשות שם רווחים פנומנליים (הציעו פעם לקנות את אמפל בחד ספרתי נמוך, אח"כ 1X נמוך, אח"כ 1X גבוה ואף 2X. כיום כנראה ההצעות ירדו קצת, גם באורבנקורפ נרשמה עלייה נאה)
&nbsp
אתה מוזמן להגביר שקיפות בעזרת מתן מידע על אגח מחוק כזה או אחר שהוא מציין, כדוגמת ההזכרה שלי את אורבנקורפ, שכן כאשר ישנו יותר מידע ויותר שקיפות סביר שמחזיקים לא ימהרו כ"כ מהר להפטר מהם במחירי סופעונה.

חמש נקודות לתזכורת

1. אתר תפוז הוא אתר מסחרי אשר ממומן ממכירת פרסומות.

2. אם אתר תפוז לא ירוויח מן הפרסומות, לא יהיה פורום.

3. מקומן של הפרסומות למיניהן הוא בצד שמאל של המסך ולא בהודעות של חברי הפורום.

4. פרסום מודעות של בעלי עסקים כהודעות הוא ניצול לרעה של האתר המארח את הפורום.

5. הטענה שההודעות של ריצ'י ודומיו "זה סוג של שירות" איננה משכנעת; כל בעל עסק יכול לטעון שהמודעה שלו היא שרות לצבור.

richy9

New member
קונה אגח לא סחיר קמור,חבס,בסר,דוראה וסינרג'י.

קונה מחוץ לבורסה במחירים הגבוהים בשוק אגחים שהפסיקו להיסחר כמו קמור, סוהו נדל"ן, חבס, סינרג'י, דוראה,אולימפיה,אפריל ב',סיביל ג'רמני,מטיס קפיטל,רילון,חפציבה חופים,אייס דיפו,אורבנקרופ ואחרים. ומניות וולקן וגבעות. במכירת האג"ח ניתן להתקזז מול רווחי הון במהלך השנה ולנצל את מגן המס. לפרטים והצעות מוזמנים לפנות בצירוף פירוט כמות ענ למייל : [email protected] ולקבל הצעה הוגנת.

dw2322

New member
אם יש לך סוהו נדלן אז אני מכיר 2 קונים המחפשים סחורה בנרות

אוכל לקשר בין מי שרוצה למכור אליהם כטובה, בלי כסף.
&nbsp
מתוך סקרנות, לא חייבים לענות, תוכל לספר באלו מספרים מדובר מבחינתך? (bid שלך כקונה ו ask שלך כמוכר)
&nbsp
2. כמו כן, כמה מוכנים להציע היום על אורבנקורפ הנחשקת?
(יש לי את הנייר אך לא ממהר למכור). בקרוב גיסין צריך להודיע על אסיפת נושים שבה כנראה נשמע בשורות טובות

&nbsp
3. ולבסוף, מישהו שיש לו אגחי אמפל ביקש ממני לברר כמה אפשר להציע לו.

richy9

New member
תגובה

סוהו יש לי ממש קצת.
אורבנקורפ בוחן למכור במחיר המתאים.
אמפל הבנתי שהמצב לא משהו והמחיר באזור עשר אג. אני לא קונה שם כרגע ומקווה לטוב.

למעלה