מה קוראים בשבת

Arana

Active member
מנהל
מה קוראים בשבת

מחר התלמידים חוזרים לבתי הספר - מה אתם קוראים בשבת הראשונה של שנת הלימודים החדשה?

motior

Member
עדיין עם "וודקה ולחם" של מירה מגן

הספר "בסדר", כתוב טוב אבל איכשהו העלילה לא מושכת אותי יותר מדי ואני יכול בקלות לעזוב אותו לכמה ימים בלי לחשוש לגורל הגיבורים...

KallaGLP

New member
כבר עמוק במחציתו השנייה של "שאנטראם".

ללא ספק הרפתקאות מכל הסוגים לא חסרות בספר הזה, והקטעים שאינם משלבים הרהורים פילוסופיים ופסיכולוגיים בגרוש שחוק של גנגסטרים ניו אייג'יים טובי לב המזילים דמעות תנין תוך כדי ניהול יעיל ביד ברזל של עסקי הפשע המאורגן בהודו בהחלט מעוררים עניין.
כמו כן, סיימתי את "וודקה ולחם" והתחלתי את "מכתוב" של איריס אליה כהן. בינתיים עושה רושם מצוין.

KallaGLP

New member
האמת, עד כה ראיתי שני מקומות עם טעויות לשוניות גסות.

עומדת להתחיל

את "אמון - סבא שלי היה יורה בי" / ג'ניפר טגה

סיימתי את "האפיפיורית יוהנה". תיאור האווירה והלכי הרוח של התקופה טוב ומעניין, אבל כל השאר בינוני בהחלט: רומן רומנטי עם דמויות שטוחות. יוהנה עצמה מוצגת כמושלמת ומלבד דמות אחת נוספת כל השאר הם פגומים ורעים. סוף קיטשי להדהים.

הספקתי לקרוא גם את "סונטת קרוייצר" / טולסטוי. גמאתי (וגם גמעתי) אותו בנשימה אחת ובשקיקה, והוא הותיר נפעמת שוב מגדולתו של הסופר.

roni64

New member
הייתי בחצי חופש, והיה לי הרבה פנאי לקרוא

הראשון היה "תספורת והרפתקאות אחרות" מאת רינג לרדנר, חמישה סיפורים טובים משנות העשרים של המאה הקודמת
אחריו קראתי את "מאשה לשועלה" מאת דייויד גארנט, גם הוא משנות העשרים. אלגוריה כתובה מצוין שמברכזה אשה צעירה ההופכת לשועלה והתמודדותו של בעלה עם השינוי.
השלישי היה "כאב" מאת צרויה שלו, ספר שהפתיע אותי לטובה, משום שעד כה קראתי רק את "חיי אהבה" שלה ולא אהבתי אותו.
הרביעי היה מאכזב, "ליל הנשים השרות" מאת לידיה ז'ורז'. לצערי השתעממתי.
האחרון היה "הפנינה" מאת ג'ון סטיינבק, נובלה מקסימה אודות הרוע שמעוררת פנינה מושלמת אחת.

שבת שלום

siv30

New member
השבוע קראתי

את הספר המצויין Dreamland: The True Tale of America's Opiate Epidemic
שמתאר את מגפת ההתמכרות לאופיטים והרואין בארה"ב.
&nbsp
סיימתי גם את A Passage to India המתאר את התנגשות התרבויות בין הודו לבריטניה בתקופת השליטה הבריטית על הודו.
&nbsp
עכשיו אני עם The Golden Passport: Harvard Business School, the Limits of Capitalism, and the Moral Failure of the MBA Elite שמתאר את התפתחות והתעצמות בית הספר למינהל עסקים בהווארד והשפעת בוגריו על כלכלת ארה"ב.

נמרוד2016

New member
אני בשבתות קורא רק מגזינים ועיתונים:

כרגע אני בקריאה של הספר ברלין, סוף.

למעלה