מה קוראים בשבת ובחג

Arana

Active member
מנהל
מה קוראים בשבת ובחג

עוד מעט שישי, ואחריו מייד ערב חג - הרבה זמן לקריאה!
מה קראתם השבוע ומה תקראו בשבת ובחג?

motior

Member
עפיפונים - רומן גארי

וכשאסיים אותו (אני בערך באמצע ומקווה לסיים עוד השנה...) מחכה לי ספר סיפורים קצרים של רואלד דאל (באנגלית)
&nbsp
חג שמח ושנה טובה לכולם!

Faria

New member
דיקטטור - רוברט האריס

הספר השלישי בטרילוגיית קיקרו שלו.
הראשון (אימפריום) היה מעולה
השני (לוסטרום) קצת נמרח
אבל אחרי שקראתי את שניהם, המתנתי בסבלנות 6 שנים שיצא השלישי.
&nbsp
בינתיים בבערך שליש הדרך, לא רע בכלל. (כמובן שהסוף ידוע, שכן זהו רומן היסטורי).

"כשהלילה", כריסטינה קומנצ'יני

בלעתי בתוך יומיים, לאחר כמעט חודשיים של קריאה דלילה ביותר, מכל מיני סיבות. ספר מאוד אינטנסיבי, שנוגע בשאלת חיים בסיסית אחת - אך לא רק בה - שמעניינת אותי בחיי, במיוחד בימים אלה. יתכן שאמשיך הלאה עם "מאחורי הדלת" של ג'ורג'ו בסאני, שנראה כתוב קולח, כרגיל אצלו, אך ברור שזהו סיפור שנכתב על תקופה אחרת עם מוסכמות אחרות, ולא ברור אם כרגע אוכל לעשות את המעבר החד. יש לי איזו פנטזיה לקפוץ לפרארה בזמן הקרוב, אז אולי בכל זאת.

בפועל התחלתי את "ימי הנטישה", בסאני יחכה עוד כמה ימים

התחלתי לקרוא את ספרו, קולח, סיפור של התבגרות, שנה אחת בגימנסיה בפרארה בשנים 1929-1930. משהו הרבה פחות מיידי מקומנצ'יני או מפרנטה, איזשהו ריחוק רגשי, מגדרי, היסטורי, שהופך קריאה קלה יותר. ומושכת.

אבל התחלתי את "ימי הנטישה" בכל זאת. בוקס בבטן. כמו קומנצ'יני מהבחינה הזאת, אבל נושא אחר, כתיבה אחרת. לא בטוח שאני רוצה לעלות על הרכבת הזאת אבל גם לא בטוח שאני כבר יכולה לרדת ממנה...ונראה עד כמה טורינו אכן תהיה דומיננטית בספר, על רחובתיה. בינתיים שלחתי את עצמי לחפש את הרחובות המוזכרים, כי לא הכרתים. לא במרכז התיירותי יותר. אבל אני מחכה להפתעות. אני אוהבת ספרים שמתרחשים ברחובות שאני מכירה.

Arana

Active member
מנהל
אני עדיין עם "אובלומוב"

אולי משהו מרוח העצלות שלו נדבקה אליי

אבל אני נהנית...

KallaGLP

New member
אני עם River of Smoke של אמיטאב גוש. נהנית מאוד.

וגם בעמודיו האחרונים של "בית הקברות לפסנתרים" המאכזב.

siv30

New member
סיימתי

את The Girl with All the Gifts - שאיכזב במידה מסויימת. ראיתי את הטריילר של הסרט על פי הספר והופתעתי שהילדה שחורה כשבספר היא לבנה כמו שילגיה עם עיניים כחולות...
&nbsp
סיימתי את - בלש זמני: טעות כפולה (מיכאל קריגר #2) - ספר מצויין אהבתי מאוד
&nbsp
סיימתי גם את - The Yellow Rose Beauty Shop, ספר נחמד, לא מצדיק את הניקוד הגבוה שהוא קיבל בגודרידס
&nbsp
סיימתי את - Perfect on Paper: The (Mis)Adventures of Waverly Bryson , ספר חביב ביותר על חייה של ווברלי שננטשת דקה לפני החתונה.
&nbsp
במהלך החג סיימתי עוד 5 ספרים אבל אותם נשאיר לדיווח הבא

&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה