שם בדוי, זואי

sarishine

New member
שם בדוי, זואי

אם הייתי צריכה לבחור מילה אחת כדי להגדיר את חיי, סביר להניח שהייתי בוחרת במילה "שעמום". הייתי רוצה להיות מסוגלת להגדיר אותם באופן אחר לגמרי. הייתי רוצה לספר שהיו לי חיים סוערים, שכל חיי הייתי מוקפת באנשים עם שמות אקזוטיים כמו אמילי או מרי או אליזבט, שנסעתי למקומות מעניינים, פגשתי אנשים מרתקים והזדיינתי עם גברים מדהימים. הלוואי שיכולתי לספר ששתיתי אספרסו בבית קפה קטן בפירנצה, שאכלתי קרואסון ברובע האמנים בפריז, שטיילתי ברחובות ברצלונה עם כובע לבן ושמלת פרחים אביבית ושהתגוררתי כמה שנים בדירת סטודיו במנהטן,
כך התחילה יעל שני את רומן המתח ההגיגי שלה, "סגול". יעל הייתה בטוחה שהיא חיה חיים כמעט מושלמים. היא הייתה עקרת בית לא נואשת, נשואה לרוני – מבקר ספרות מהמוערכים בארץ, וגבר שכל אשה חלמה שיהיה לצדה. תאונת דרכים שעבר בעלה שינתה את חייה מהקצה לקצה, והיא מתחילה את חייה מחדש וכותבת רומן מתח אפל בעילום שם, שהופך לרב מכר. מה יקרה כשרוני יגלה שהסופרת שכל כך הילל היא בעצם אשתו לשעבר? שם בדוי, זואי הוא רומן סינדרלה מודרני, שכולל בתוכו שני ספרים: סיפורה של יעל ורב המכר שכתבה.
קוראים לי שׂרי שיין אני כותבת סיפורים מגיל שש. איכשהו, בין גיל 18 לגיל 56 הם לא מצאו את דרכם מתיקיות המחשב שלי אל העולם. עכשיו הגיע הזמן. שם בדוי, זואי הוא רומן הביכורים שלי. הוכחה ניצחת שגם אחרי גיל 50 אפשר להתחיל מחדש. את הספר בשלב זה אי אפשר למצוא בחנויות ספרים, אך ניתן להשיגו באתר
http://www.netbook.co.il/Book.aspx?id=2147
גם כספר דיגיטלי וגם כספר מודפס הבייתה.

siv30

New member
בהצלחה

KallaGLP

New member
בהצלחה. רק להבא, אין צורך לפתוח שני שרשורים נפרדים

באותו עניין. אפשר לשרשר את ההודעות אחת לשנייה, וכך לא לדחוק הודעות אחרות לדף הבא.

siv30

New member
זה כנראה

פאשלה שלי, תכף אראה איך משרשרים הודעות בתקווה שכלום לא ישתבש

KallaGLP

New member
אני דווקא יודעת איך לעשות זאת מניהול פורום אחר,

אבל זה לא עוזר כאן
.

למעלה