מגורים בקרית ים

כרמלהלל

New member
מגורים בקרית ים

שלום, אני גרה היום במרכז ורוצה לרכוש דירה למגורים, מאחר והתקציב לא גדול אני מחפשת מחוץ לגוש דן. ראיתי ביד2 דירות גן סביב 500K בקרית ים (ג' עפ הפרסומים אם עוזר) אשמח לחוות דעת על השכונה והעיר עצמה.
תודה

סרינה5

New member
באיזה איזור, באיזה רחוב?

באיזה רחוב בקרית ים, קרית ים מאוכלסת ברובה עולים מכל העדות, אין תחבורה בשבת,אין חנויות בשבת.

סרינה5

New member
שכונה ג

בשכונה זה בסדר אם את אוהבת אוירת כפר, הים קרוב,יש בתי כנסת בכל רחוב,הרבה בתי ספר בקריה בכלל,בדוד המלך יש2 בתי כנסת בתוך בתים, יש הרבה עבריינים בקריה,אין בשישי בצהריים עד מו"צש תחבורה צבורית גם לא מוניות,תבקרי באיזור זה ותראי איך נראה לך,

כרמלהלל

New member
אז קרית ים כנראה שלא... אני חילונית

לא מפריע לי שאין תחבורה ציבורית בשבת, אבל אין לי שום זיקה לדת נהפוכו, כך שאני לא רואה את עצמי חיה באזור דתי, יש לך המלצה לאזורים טובים יחסית אבל עם תג מחיר צנוע? עד 650,000 ש"ח יכול להיות בקריות גם בחיפה, לא מכירה את האזור, כאמור אני מהמרכז, אם יש לך שכונות ספציפיות להמליץ מה טוב.

סרינה5

New member
מגורים ב

קרית ים ב טובה יותר מ-ג או מ-ד,קרובה לים,אך קרית ביאליק ,מוצקין ,עדיפות. אך כדאי להסתובב באיזור לפני קניה.

ruven7

Active member
ב-650K תמצאי בחיפה דירות בהדר,בעיר התחתית,קריית אליעזר

וחלקים דומים.לא הכי-הכי.חלקים בנווה שאנן
בכרמל דירות יקרות בהרבה.
קרית אליעזר די בסדר,קרוב לקופ"ח לין ודי קרובה לבת גלים ולרכבת (גם שם תמצאי דירות במחיר דומה אבל ישנות),אבל אם תרצי להגיע למרכז הכרמל זו קצת נסיעה-או להגיע לתחנת הכרמלית לא רחוק.יש ליד השכונה תחבורה ציבורית רבה ומרכז מסחרי גדול.

למעלה