רק עכשיו קלטתי את זה וזה מצחיק אותי

dosfer

New member
רק עכשיו קלטתי את זה וזה מצחיק אותי

כולנו זוכרים את ההכרזה של נחשון ב2017 על כך שישראל עוזבת את האירוויזיון, האירוניה בזה זה ששנה לאחר מכן זכינו בכל הקופה..

אני חושב שאנחנו צריכים מדי פעם להכריז ולהטעות את האירופאים שאנחנו עוזבים ככה שנה לאחר מכן ננצח חחחח

היה איזה סרטון ביוטיוב שהראו את נחשון אומר את המילים "אנחנו מפסיקים את הפעילות" עם מוזיקת כינור עצובה ואז היה קטע מעבר מצחיק כזה שהיה כתוב " one year later" ואז הופיעה ההכרזה על ישראל כמנצחת אירוויזיון 2018 חח ושמו על הפנים של נטע משקפי שמש שחורות וסיגריה

צחקתי כמה שעות.. אבל שכחתי לשמור את הקישור ואני לא זוכר את הכותרת כי זה היה בגרמנית חח

dosfer

New member
OMG נטע גמרה אותי מצחוק, אני צורחחח!!

איך היא עשתה לו עם היד, נחנקתי..

Rori90

New member
גם אני חשבתי על זה

במשדר ב-bbc אגב המנחה אמר ברגעים שנטע הלכה לבמה לקבל את הגביע: "ישראל כמעט פרשה שנה שעברה אחרי שרשות השידור שלהם נסגרה, אבל תראו אותם עכשיו! הם חזרו וזכו בזה!!!"

trilliane

Well-known member
מנהל
עופר נחשון לא אמר שישראל עוזבת אלא שרשות השידור נפרדת

והוא לא ניסח את זה ברור מספיק למי שלא היה בקיא בעניינים...
&nbsp
ואגב, אם הפוליטיקאים היו מפצלים את התאגיד אולי באמת ישראל הייתה נאלצת לפרוש...

einat162

New member
הדרמטיות ועצם העלאת הנושא הטעו מאוד

אני זוכרת את הפרצופים של המנחים באולפן שלא הבינו בהתחלה על מה הוא מדבר.
הדרמטיות של אין תאגיד = אין השתתפות ושידור אירוויזיון, וזה לא היה אף פעם על פרק אם אני לא טועה (כאן או חברה אחרת היתה מלכתחילה מתוכננת להחליף) .

trilliane

Well-known member
מנהל
מבחינתו זו אכן הייתה דרמה... אני הבנתי אותו מייד, כמובן

כי ידעתי במה מדובר, ורק אחרי שהיו דיבורים על כך שזה לא מובן, הקשבתי שוב והבנתי למה לא כולם הבינו...

זה היה היום האחרון לשידורי רשות השידור, למוחרת כבר החל לשדר התאגיד... וכבר אז דיברו (עוד לפני שהוא עלה, למעשה) על פיצול חטיבת החדשות, שתמנע מישראל את ההשתתפות באיגוד השידור האירופי ומכאן גם את ההשתתפות באירוויזיון, וזה בהחלט היה על הפרק (נדחה זמנית בהחלטת בג"ץ ואז המדינה מסמסה את זה, ובסוף אחרי הזכייה של נטע הפולטיקאים דחו את זה, לפחות לעת עתה).

למעלה