שמועה יומית חדשה: רוסיה תעלה לגמר בזכות האקרים רוסים

שמועה יומית חדשה: רוסיה תעלה לגמר בזכות האקרים רוסים

השירה הבעייתית של יוליה וההעמדה שלה בראש הר (?) הם אלה שיביאו לכישלונה, חוסר במדינות שכנות שיכולות לנקד אותה?

אם רוסיה הצליחה להשתלט על הבחירות בארה"ב ב-2016 באמצעות האקרים, לעוות ואולי לשנות נתונים, איך אנחנו יודעים שזה לא יקרה בבמה בינלאומית חשובה כמו התחרות?
בעצם יש להם 2 נתיבים: הראשון הוא לשחד חברי צוות שיפוט. השני הוא להשתלט על ההצבעה הטלפונית.

על פניו התיאוריה הזו לא מציאותית, ולמה שיטרחו? מצד שני, למה שלא יטרחו?

bigop1

New member
שטויות, רוסיה לא הטו את הבחירות בארה"ב

הם אולי השפיעו על אנשים בפייסבוק עם טרולים, אבל אף אחד לא טוען שהם הצליחו להשתלט על מכונות הצבעה.

עiמר

New member
הראשון באפריל עבר, יחד עם זאת

זו שאלה מעניינת במיוחד: האם השנה יהיה תקדים ורוסיה תעדר מהגמר?

העמדה הרשמית שלי היא שרוסיה בכלל צריכה להיות בין המדינות הגדולות שכן היא מעצמה שסתם תופסת מקום בסמי על חשבון מדינות אחרות, תמיד ימצאו לה נקודות להיות בגמר ושה- EBU לפחות יעשו עליה כמה מליוני רובל, יכניס אותה אוטומטית בגמר ונגמור עם הסיפור שלה, ניתן הזדמנות הוגנת גם למדינות נוספות.

השנה היא סוג של תקדים כי רוסיה התנהגה בצורה מחפירה שנה שעברה. היא במתכוון התגרתה במדינה המארחת וב- EBU עצמו כששלחה במכוון זמרת שלא הייתה יכולה להשתתף בתחרות כיוון שהופיעה בחצי האי קרים או איך שקוראים לחור העלוב הזה.

השנה במקום לרדת מאותו ההר היא פשוט הקימה אותו מחדש על הבמה. הר המסמל את הניצול הציני המרושע והמעוות של החלש, ממש כמו המדיניות הלא רשמית שלה. הר המסמל שהיא משתינה על ה-EBU, תחרות האירוויזיון ואירופה כולה בקשת, או יותר נכון מקש השתייה המחובר לפיה של הסולנית. הר שבנוי מלהעמיד בשורת האש ובקדמת הבמה את החלש והנדכא.

בכל שנה אחרת הייתי מחזיק באותה עמדה רשמית שציינתי מקודם, אבל השנה החשבון של רוסיה הוא גם עם מארגני התחרות לכן יש לי תחושה מאוד חזקה, אולי יותר משאלת לב, שהתשלום מה- EBU תיגיע.

יתכן ורוסיה פשוט לא תהיה בגמר השנה. זו פעולת גומלין פשוטה של ה- EBU שגם תיצר תקדים בהיסטוריה האירוויזיונית של רוסיה, גם תהייה אקט לא אלים אבל כזה שמעביר מסר החלטי לרוסיה: "אתם לא יכולים לעשות מה שאתם רוצים". מבחינתי זה יספיק.

בכל מקרה אחר שפשוט יכניסו אותה לגדולות ויחסכו מקום בגמר לשאר המדינות. שנאמר אם אתה לא יכול להביס אותם. הצטרף אליהם.

נ.ב
הקשקוש על ההאקרים הזוי

סטילהוק

New member
נראה לך שלפוטין מעניין בכלל מהאירוויזיון?

יש לו אולימפיאדה על הראש שנה הבאה, ואולי גם מלחמת עולם שלישית שהוא מבשל לנו על הדרך... כך שהאירוויזיון זה הדבר האחרון שמעניין אותו.

טעות

יש לו מונדיאל על הראש עוד פחות מחודשיים!
אולימפיאדה ברוסיה הייתה ב-2014, וגם מהדורת חורף..

סטילהוק

New member
התכוונתי למונדיאל, לא יודע למה רשמתי אולימפיאדה

אולי בגלל שזו רוסיה ומונדיאל לא מתחבר לי איתה כמו אולימפיאדה

E u r o b o y

New member
דובר על זה שיחבלו בתחרות שהתארחה בקייב בשנה שעברה. לא קרה

למעלה