Melodifestivalen 2018: חצי גמר 03

E u r o b o y

New member
Melodifestivalen 2018: חצי גמר 03

הערב: המסע למציאת השיר שייצג את שבדיה בליסבון נמשך! אחרי העלייה לגמר של Samir & Viktor ו-Liamoo בשבוע שעבר,
Melodifestivalen 2018
ממשיך עם חצי הגמר השלישי!

הערב יתמודדו שבעת השירים הבאים במסגרת חצי הגמר השלישי, שייערך ב-Malmö:

והפעם: ייסיקה אנדרסון בקאמבק המי-יודע-כמה עם שלאגר כשר למהדרין, מנדז בקאמבק אחרי 16 שנה וחקיין דהוי שלו מתקופתנו, כוכב האיידול השוודי עם שיר ערש מריר, משבצת הזמר המזדקן עם שיר הקאונטרי העממי ודוטר שמסמומנת כאחת הפייבוריטיות לזכייה.

Martin Almgren - A Bitter Lullaby
Barbi Escobar - Stark
Moncho - Cuba Libre
Jessica Andersson - Party Voice
Kalle Moraeus & Orsa Spelmän - Min dröm
Dotter - Cry
Méndez - Everyday

לצפייה בקטעים מהחזרות ולהאזנה לחצי דקה מכל שיר:
https://www.svtplay.se/video/169361...tarna-kalle-moraeus-och-orsa-spelman-min-drom

https://www.svtplay.se/video/169361...-2018-smygtitta-pa-bidragen-moncho-cuba-libre

בשעה 15:00 ייחשפו השירים ה(כמעט) מלאים להאזנה בכתובת הבאה:
http://www.svt.se/melodifestivalen/

שידור חי של חצי הגמר השלישי: החל מהשעה 21:00, בקישור הבא:

http://www.svt.se/melodifestivalen/

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר ה-3 ו...חג מלודי שמח

mati020202

New member
איזו אכזבה מ DOTTER אחרי ששליש מהשיר נחשף היא צונחת בהימורים

מפייבוריטית לזכיה בתחרות היא כרגע אפילו לא מעומדת להגיע לגמר אלא רק לגלגל הצלה,זה נשמע כמו גירסה חיוורת לביורק.לא נותר אלא להמתין למה שמארייט תביא בשבוע הבא ,מאד מקווה שלא להתאכזב משום שהיא התקווה היחידה למלודי השנה,מקווה שההמתנה תשתלם.

E u r o b o y

New member
השיר של ייסיקה = המלודי שכולנו מתגעגעים אליו

&nbsp
איזה שלאגר חרלוטי-אלקזארי משגע!
ועוד יש שם רגע פיצוץ שטרם שמענו! הלוואי שהשלאגר הזה יעלה לגמר!
&nbsp
מעבר לזה אהבתי את מרטין
חיבבתי את מנדז הזול, הזקן התורן ואת ברבי
&nbsp
אכזבת האכזבות: דוטר. מה זה?! אמנם יש שם רגע מתפוצץ שנקטע, אבל זה ממש לא מה שציפיתי לקבל מצוות כותבים כזה. לא אתפלא אם היא תעלה ישר לגמר, כי שמעתי שההופעה וואו.
&nbsp
אם זה היה תלוי בי: ייסיקה ומרטין דירקט טיל פינאל
עכשיו אפשר לומר שזה מלודי מאכזב מאוד.

E u r o b o y

New member
הגרסה המלאה של ייסיקה דלפה
זה מושלםםםםםם

&nbsp
אם השוודים לא מעלים אותה הערב לשלב כלשהו - אני שולק אותם

השיר הכי טוב במלודי הזה עד כה ללא כל עוררין
איזה שלאגר מעיף

קאלה חייב לעלות

זה ידוע שהכנסת האפלקציה הורסת לכל הזמרים המבוגרים
כי האפליקציה בחינם אז מצביעים שם יותר וזה לא הקהל של המבוגרים בדרך כלל
וזה מעלה זמרים כמו בנג'מין אינגרוסו עם שירים נוראים לגמר או לגלגל
במקום את השירים הטובים יותר.

tajci

New member
באופן מפתיע, באמת מגיע לו לעלות לאנשהוא

הוא הכי פחות מביך ממה שהיה לפניו. למרות שזה ממש לא הסגנון שלי.

tajci

New member
מחכה לצפות הערב בשירים במלואם

אחרי האכזבה מהקטעים שיצאו בחמישי, דילגתי על הקטעים מהחזרות. זה פוגע בצפייה במלודי והורס את אפקט ההפתעה. מקווה להיות מופתע לטובה(למרות שנראה לי שגם הסמי הזה יהיה משעמם וסתמי).

tajci

New member
פתיחה חלשה

שיר ראשון משעמם. כבר מהפתיח השתעממתי(מה הקטע עם הפסטה?!). נה נה וסימון לקהל למחוא כפיים. כנראה שגם הוא מבין שהשיר מרדים. חבל, ציפיתי יותר מזוכה איידול.

tajci

New member
גם השיר השני גרוע

לא מבין מה קרה השנה בסינון השירים/ מבצעים. מביך. דוקא הקטע עם הרקדנים שרצים היה מעניין(אחת מהן כמעט נפלה לפני, יכל להציל את ההופעה הסתמית). מבאס שעד שיש שיר בשבדית, הוא כזה משעמם.

tajci

New member
אני כמעט נרדם

אקסל משנה שעברה מכותבי השיר. לפחות יש לי למה לחכות. או שלא(אקסל היה אחד מהשירים שהכי אהבתי שנה שעברה, מה הקטע של המקל הליכה? מסכן).
אהבתי את הקטע שלפני השיר עם המשפחה של הזמר. מעניין מה הכינו, עשה לי תיאבון...
שוב, ועדת הסינון נכשלה. שיר מיושן שממש לא מתאים למלודי. מקסימום לצוות בידור באיזה קלאב בפונטה קאנה. או משהוא בסגנון:)

tajci

New member
תכלס, ההופעה שהכי ציפיתי לה(אחרי האכזבה בחשיפת הקטעים בחמישי

המנחה הרים לה, אבל ההופעה היתה חלשה. הקול של ג׳סיקה היה חלש מאוד, הופעה מיושנת בטירוף, היא נראתה רע(מה זה הג׳קט בנות הזהב הזה?). חבל, יכלה לזכות בסמי אם היתה משקיעה יותר. ועדין זה השיר הכי מהנה עד עכשיו.

דוטר הייתה טובה. היחידה עד כה. למרות ש

לא אהבתי את הפוזות למצלמה. היא נראית כמו אחת שנורא משתדלת להיות מיוחדג'ת.
וגם, השיר גדול עליה. זמרת עם קול יותר טוב הייתה עושה אותו מצוין.
אבל,
מגיע לה גמר

צוות Kuss

New member
צפיתי ב-DOTTER בעקבות ההמלצה. דעתי:

ההופעה הזכירה לי את אופוריה של לורין, מבחינה ויזואלית. אהבתי מאוד את הקול של הזמרת, ולמעשה את כל החבילה. השיר עצמו לא הכי מדהים שאי פעם שמעתי, אבל עובר מבחינתי. לדעתי היא כרגע הכי ראויה לזכות בגמר.

tajci

New member
לי זה גם הזכיר את לוריין

אבל מהשיר של השנה שעברה. היא הלכה עם האמת שלה עד הסוף, דפקה ביצוע כמו שהיא מאמינה, פחות חנופה לקהל. אהבתי.

tajci

New member
וואו דוטר!

טוב, מה זה היה?!
כבר מהצגתה, ככותבת של מראייט מהשנה שעברה, היתה פה הרמה להנחתה...
וכמו חברה טובה(אני כמובן בעד מראייט) ההשתתפות שלה במלודי השנה, היא בעיקר סוג של פרסום וקבלת הכרה מקהלים שפחות מתחברים אליה(כך אני מדמיין). לכן היא הרשתה לעצמה לתת ביצוע מיוחד, שונה וכן, גם קצת מוזר לשיר בינוני. אני מקווה לראות אותה בשנה הבאה מפציצה עם שיר יותר מעניין.
מצוות כותבים ומזמרת כל כך מסקרנת, ציפיתי ליותר. אבל הכל נסלח. מקווה שעדין תעלה לגמר, כי זה היה הביצוע הכי שונה ומעניין הערב. למרות הבעיות שלו.
דרך אגב, גם היוגה עשתה לי את זה בטירוף...אחלה סרטון פתיחה:)

tajci

New member
שילכו לעזאזל השבדים הסתומים האלה

אני שבור על דוטר. איך היא לא עלתה? תעודת עניות לביורקמן! לא נשכח ונסלח. פספוס. מקווה שזה לא ימנע מאומנים בסדר גודל כמוה להשתתף בעתיד בתחרות. מקווה שהיא תחזור למלודי. אם ג׳סיקה לא עולה לגמר, אני יכריז על המלודי השנה כגרוע בעשור האחרון(אם לא יותר מזה). עוד מוצש של שברון לב.

למעלה