אין הפתעות בספרד השיר ״האוץ״ נבחר לעלות לגמר

mati020202

New member
אין הפתעות בספרד השיר ״האוץ״ נבחר לעלות לגמר

זוהי הרשימה המלאה שתתחרה בגמר הספרדי,http://esctoday.com/139712/spain-tve-reveals-objectivo-eurovision-candidates בהליך בחירה ביזארי ומופתל ואידיוטי.שהסיכויים של השיר ״אוץ״ גבוהים מאד לזכייה הרי רק הוא בנתיים פורסם ואף נבחר גם בטלווטינג וגם ע״י צוות מומחים כלומר אין זה הוגן לשאר המתחרים ששיריהם טרם נחשפו.אמנם השיר לכשלעצמו הוא שיר נחמד מאד ובלט משאר המתחרים מולו(הכוונה ל 30 השירים האחרים) אך אין בו שום ניחוח ספרדי.למה לא לשלוח לדוגמא אחד משני השירים שאני מצרף.אמנם קיטש סנטימנטלי ספרדי אך אפקיבי.

nit li

New member
יש בו קצת ניחוח ספרדי

זה שהוא באנגלית לא אומר שהוא נטול סממנים ספרדיים. שיר נהדר, אחלה להיט. קצת מנסה להיות פולי ג'נובה.

BarEsc

New member
כמעט בטוח שמרקוס ריבה יישלח לייצג את לטביה ב-2017

טוב , אז פורסמו היום 22 המתמודדים לקדם הלטבי , ובינתיים לא יצא לי לשמוע איזה יצירה יוצאת דופן מגדר הרגיל .

אני בטוח שהשנה הם כן ישלחו את מרקוס ריבה , אחרי 3 נסיונות כושלים לייצג את לטביה .

ב-2014 סיים במקום ה-11.
ב-2015 סיים במקום ה-2.
וב-2016 היה במקום שלישי בקהל, ובסוף סיים במקום ה-5.

השנה השיר שלו לא "וואו" , אבל יש שם כל מה שצריך , זמר חתיך עם קוביות, מבטא סובייטי סטייל לה "דימה בילאן", שיר עם מילה אחת מפוצצת ואין צווחוחים

dosfer

New member
מה זה השיר הזה?

לא אני לא מבין מה קורה השנה הזאת? נותנים למלטה את הניצחון על מגש או מה?

צוות Kuss

New member
כמעט בטוח שזה יהיה השיר שילטבב את לצגיה

כך אומרות כל האוחצ׳ות והן מבחינתי אם הדרך ומצפן. האזנתי לשיר ואני מסכים עם הקביעה הקוקסו-אוחצ׳יאלית: זה יהיה לטביה 2017. דעתי על השיר: לא מחריד אבל לא יעלה לגמר אם אכן ישלח לאירוויז.

צוות Kuss

New member
טינופת מטורפת

אאוץ׳ אאוץ׳ אאוץ׳ אאוווווווץ׳ זה השיר הכי גרוע שאי פעם שמעתי. זה השיר הכי גרוע EVER. זה השיר הכי מזעזע EVER. זה השיר הכי פח אוור! זה השיר שיביא את העם הפח הזה למקום האחרון. בגלל שהאירוויז השנה במדינת עולם שלישי אף אחד לא משקיע והשירים שנשלחים הם פח. נקווה שמדינה מערבית תנצח השנה, אחרת אבדנו.

dosfer

New member
אני רואה שהספרדים אוהבים את המקום האחרון הא?

הם לא רוצים לשלוח שיר נורמאלי? אני לא מבין חסרים שירים נהדרים בספרדית? שפת הבלדות!!! ואין שום בלדה טובה שהם יכולים לשלוח? מה נסגר איתם?

למעלה