פגישה ראשונית לפגישת תיק חיים משותפים

מצב
הנושא נעול.

שלום
בת זוגתי באוקראינה ואני אמור להגיע לפגישה ראשונית במשרד הפנים בעוד חודש וחצי בזמן שהיא בחו"ל, יש לי את כל המסמכים כולל אפוסטיל ,אנחנו מכירים כ - 4 חודשים ונפגשתי איתה רק 4 פעמים (סה"כ נטו 23 ימים) , מתוכם 2 פעמים נפגשנו בחו"ל ופעמיים היא הייתה אצלי. אבל יש לנו המון תמונות. האם להוסיף לפגישה את כרטיסי הטיסה , מלונות , וכסף שאני שולח אליה בווסטרן יוניון פעם בחודש? מה סיכויי ההצלחה שנינו ללא ילדים היא רווקה ללא ילדים ואני גרוש ללא ילדים ?

יהושע פקס

New member
כל המרבה הרי זה משובח

שלום
בת זוגתי באוקראינה ואני אמור להגיע לפגישה ראשונית במשרד הפנים בעוד חודש וחצי בזמן שהיא בחו"ל, יש לי את כל המסמכים כולל אפוסטיל ,אנחנו מכירים כ - 4 חודשים ונפגשתי איתה רק 4 פעמים (סה"כ נטו 23 ימים) , מתוכם 2 פעמים נפגשנו בחו"ל ופעמיים היא הייתה אצלי. אבל יש לנו המון תמונות. האם להוסיף לפגישה את כרטיסי הטיסה , מלונות , וכסף שאני שולח אליה בווסטרן יוניון פעם בחודש? מה סיכויי ההצלחה שנינו ללא ילדים היא רווקה ללא ילדים ואני גרוש ללא ילדים ?
כל המרבה הרי זה משובח
רמי שלום,
כל מה שיש לך שיכול להעיד על כנות ורצינות הקשר, תוסיף.
העברות כספיות, כרטיסי טיסה, רישום שיחות והודעות, הזמנות במלונות.
על פניו נראה שהכל תקין.
אני לא מאמין שיעשו לך בעיות.
עו"ד יהושע

היי

כל המרבה הרי זה משובח
רמי שלום,
כל מה שיש לך שיכול להעיד על כנות ורצינות הקשר, תוסיף.
העברות כספיות, כרטיסי טיסה, רישום שיחות והודעות, הזמנות במלונות.
על פניו נראה שהכל תקין.
אני לא מאמין שיעשו לך בעיות.
עו"ד יהושע
היי
האם צריך להוסיף את כל ההודעות בינינו (גם אם זה אומר עכשיו 100 עמודים של שיחות) או מספיק מספר דפים?

יהושע פקס

New member
מקבץ מכל התקופה

היי
האם צריך להוסיף את כל ההודעות בינינו (גם אם זה אומר עכשיו 100 עמודים של שיחות) או מספיק מספר דפים?
מקבץ מכל התקופה
במהלך ההליך המדורג עבור בני זוג מול משרד הפנים במטרה להסדיר את המעמד של בן הזוג הזר חשוב להוכיח את כנות הקשר. אין כללים מדוייקים לגבי הוכחת אמיתות הקשר, אבל ברור כי התכתבות ענפה וקבועה בין בני זוג מעידה על קשר זוגי כן ואמיתי. ההמלצה שלי היא לקחת מבחר של התכתבויות וואטסאפ לאורך כל הקשר מההתחלה ועד לאחרונה, אבל לכתוב במכתב כי אפשר יהיה להביא את כל ההתכתבות במידת הצורך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה