לא ניתן להסיר שפת הקלדה

tamar19721

New member
לא ניתן להסיר שפת הקלדה

יש לי ווינדוס 7.
יש לי 2 שפות, עברית, ואנגלית של ארה"ב, שאני עוברת ביניהן במקשים אלט+שיפט. רציתי להסיר את האנגלית. אני נכנסת להגדרות שפה (ע"י קליק ימני על הקיצור En) ולהפתעתי רואה שלא מופיע שם מקלדת של אנגלית, רק של עברית. כך שאין איך להסיר אותה.
מה עושים? זה ממש מעיק כי אני רוצה להוסיף עוד שפה ולא צריכה את האנגלית כרגע...

HelpSupport

Active member
שפות ההקלדה נמצאות במקום אחר ...

מצרף קישור לסרטון ->
https://www.youtube.com/watch?v=xraPKd_q0cQ

על-מנת להסיר את השפה האנגלית יש תחילה להפוך את השפה העברית לברירת מחדל. תוכלי להוסחף כל שפה נוספת שתרצי.

tamar19721

New member
עדיין הבעיה לא נפתרה - איך מסירים שפה שלא קיימת בהגדרות

אני יודעת איך להוסיף שפה. הבעיה היא שהוספתי ערבית, ואני כרגע רוצה לעבור בקלות רק בין ערבית לעברית, אני לא צריכה את האנגלית. עד עכשיו תמיד נכנסתי בקלות להגדרות, עשיתי add או remove בלי בעיה, והשארתי לי את השפות שאיתן רציתי לעבוד.
עכשיו צצה הבעיה החדשה הזאת- שהאנגלית קיימת במציאות אבל לא קיימת בהגדרות, כך שאין לי דרך להסיר אותה. כשאני נכנסת להגדרות - text services and input languages מופיעות רק העברית והערבית. האנגלית לא מופיעה שם, אבל בהקלדה זה כן עובר לאנגלית כל פעם שאני לוחצת alt+shift.

tamar19721

New member
מצורפות שתי תמונות

אחת של חלון הוספת/הסרת שפות, ניתן לראות שקיימות רק ערבית ועברית,
השנייה של שורת המשימות, ניתן לראות שקיימת גם האנגלית...

HelpSupport

Active member
יתכן ותוכנה שמותקנת גורמת לשפה האנגלית לשוב ...

יתכן מאוד שהאופיס הוא שמפעיל את השפה האנגלית.
האם זה אופיס 2010 ?
בדקי דרך ה- msconfig אם משהו של האופיס מופעל בעליית המחשב - ראי תשובה מספר 1 בקישור ->
https://superuser.com/questions/236618/problem-removing-us-keyboard-layout-from-input-languages
אינני יכול לבדוק את נכונות ההצעה - במחשב שלי יש מערכת הפעלה 7 באנגלית, אבל האופיס הוא מגירסה 2013 ואצלי אין בעיה (ראי בתמונה המצורפת).
&nbsp

tamar19721

New member
יש לי אופיס 10,

בדקתי במקום שהצעת ואין לי שם בסטארט-אפ שום דבר של אופיס.
בינתיים הפתרון שלי הוא להוסיף את המקלדת של ארה"ב אפילו שהיא כבר קיימת, ואז להסיר אותה. זה פתרון זמני, אם בכל זאת יימצא פתרון קבוע אשמח לשמוע. תודה!

Omnicide

Member
את לא צריכה להסיר את האנגלית כדי להוסיף שפה

יכולות להיות יותר מ-2 שפות מותקנות.

למעלה