ווינדוס 10- גיבוי תמונת מערכת וקבצים

shoki222

New member
ווינדוס 10- גיבוי תמונת מערכת וקבצים

שלום,
אני מנסה לעשות גיבוי של תמונת מערכת ולגבות קבצי משתמש שונים באמצעות מנגנון הגיבוי של ווינדוס 10.
עם תחילת הגיבוי מתקבל על המסך פס התקדמות ומעליו נרשם יוצר עותק צל...ולאחר זמן מה הפעולה נקטעת עם הודעת שגיאה 0x80070015 שתיאורה..access denied או device not ready...

אני בכל אופן מנסה להשתמש בכמה דיסקים שונים לגיבוי ובכולם אותה שגיאה. אפילו גיבוי למחיצה אחרת בדיסק הקשיח של המחשב עצמו לא מצליח. יש מספיק מקום אכסון.

מחיפוש בגוגל יש הרבה הצעות לפתרון שכולן עוסקות בהעלאת ה- services של הווינדוס וביצוע פעולות restart לתהליכים שונים שם.

שום דבר לא עוזר. יתרה מזאת, יש תהליכים שמתעקשים לחזור להיות לא פעילים עם הדלקה מחודשת של המחשב.

הגיבוי היה זמין לי עד לפני כמה חודשים ובאחד ממחזורי הגיבוי התקופתיים האוטומטיים העסק "נתקע" כמתואר לעיל.

אין נקודת שיחזור לזמן כה מוקדם בו "העסק" עבד.

תודה למתייחסים מה לעשות.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
נסה לגבות עם תוכנה חיצונית קודם

יש פה אחת חינמית טובה תעשה גיבוי כללי ..
https://www.backup-utility.com/
אם זה עבד .
תעשה איפוס או התקנה נקיה של הווינדוס .

אם לא אז לדעתי נותר לעשות איפוס של הווינדוס עם שמירת הקבצים ..אחרכך לגבות אותם (פחות בטוח ומומלץ).

shoki222

New member
תודה. תזכיר לי על המושגים שציינת- איפוס עם שמירת קבצים?

אצלי הדיסק מחולק למחיצה C בה הווינדוס והתקנות התוכנות ו- מחיצה D בה הנתונים האישיים. האם האיפוס מוחק את כל התקנות התוכנה שעשיתי או רק מרענן את התקנת הווינדוס?
&nbsp
תוכנה צד ג' לגיבוי גם לא הצליחה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
איפוס

&nbsp
משתדל לשמור את כל הקבצים לרוב זה עובד..ואת מה שאפשר מן התוכנות למעט אופיס שחייב להתקין מחדש ..
&nbsp
הסיכוי טוב וסביר שהמידע ישאר והתקלה תתוקן.

למעלה