מטופלת כבר שלוש שנים

מצב
הנושא נעול.
מטופלת כבר שלוש שנים

מטופלת כבר שלוש שנים
אצל פריודונט. עם נסיגת חניכיים ומרווחים בין השיניים, שיניים קדמיות ניידות ואומרים לי שזה לא נורא (2 פריודונטים שונים ורופאי שיניים), ושאם אשמור אשאר עם השיינים לתמיד. אני מאוד חוששת, כי אני רק בת 27, וכבר הרווחים עצמם יוצרים מראה מאוד לא אסטתי.
כל 3 חודשים אני אצל שיניית מטעם הפריודונט, משתמשת בקיסמים ובחוט לפי המלצתה, ועדיין, שבוע לאחר הניקוי החניכיים חוזרות להיות אדומות.
אני מרגישה חסרת אונים ומאוד מפחדת לאבד את השיניים שלי, שכבר ניידות.
מה יכולה להיות הבעיה? יש קשר לאנמיה? לגלולות? לאוכל מסויים? מה אני עושה לא נכון?
אני מתוסכלת מאוד וזה משתלט לי על החיים, והלחץ מזה כמובן לא מטיב עם החניכיים.

תודה.

תחזוקת חניכיים

מטופלת כבר שלוש שנים
אצל פריודונט. עם נסיגת חניכיים ומרווחים בין השיניים, שיניים קדמיות ניידות ואומרים לי שזה לא נורא (2 פריודונטים שונים ורופאי שיניים), ושאם אשמור אשאר עם השיינים לתמיד. אני מאוד חוששת, כי אני רק בת 27, וכבר הרווחים עצמם יוצרים מראה מאוד לא אסטתי.
כל 3 חודשים אני אצל שיניית מטעם הפריודונט, משתמשת בקיסמים ובחוט לפי המלצתה, ועדיין, שבוע לאחר הניקוי החניכיים חוזרות להיות אדומות.
אני מרגישה חסרת אונים ומאוד מפחדת לאבד את השיניים שלי, שכבר ניידות.
מה יכולה להיות הבעיה? יש קשר לאנמיה? לגלולות? לאוכל מסויים? מה אני עושה לא נכון?
אני מתוסכלת מאוד וזה משתלט לי על החיים, והלחץ מזה כמובן לא מטיב עם החניכיים.

תודה.
תחזוקת חניכיים
לדעתי אם שני מומחים למחלות חניכיים אמרו לך שאת יכולה להמשיך לתחזק את השיניים הייתי סומכת עליהם.
נראה שאת עושה מה שצריך: תחזוקה כל 3 חודשיםוניקוי יומיומי.
אולי כדאי לעבור למברשת חשמלית ולעבור על נושא ההדרכה לצחצוח ביתר דקדקנות
יתכן ופתרון יותר קיצוני כמו עקירה ושתלים יגמר במראה פחות אסטטי אפילו ממה שיש כעת
לדעתי קיבלת עצה טובה ושמרנית תמיד עדיף לשמר שיניים מאשר לעקור אותן.
אולי ניתן לעשות איזשהוא שחזור אסטטי על השיניים כדי שתרגישי טוב יותר עם החיוך.

תודה על המענה, אבל

תחזוקת חניכיים
לדעתי אם שני מומחים למחלות חניכיים אמרו לך שאת יכולה להמשיך לתחזק את השיניים הייתי סומכת עליהם.
נראה שאת עושה מה שצריך: תחזוקה כל 3 חודשיםוניקוי יומיומי.
אולי כדאי לעבור למברשת חשמלית ולעבור על נושא ההדרכה לצחצוח ביתר דקדקנות
יתכן ופתרון יותר קיצוני כמו עקירה ושתלים יגמר במראה פחות אסטטי אפילו ממה שיש כעת
לדעתי קיבלת עצה טובה ושמרנית תמיד עדיף לשמר שיניים מאשר לעקור אותן.
אולי ניתן לעשות איזשהוא שחזור אסטטי על השיניים כדי שתרגישי טוב יותר עם החיוך.
תודה על המענה, אבל
לא דיברו איתי על שתלים ועקירות.
שן קדמית אחת זזה (לא כל כך נראה אבל מורגש), וממש מוזר לי שלא צריך לעשות השתלת עצם או כל דבר אחר. האם שיניים באמת יכולות להחזיק ככה מבלי להחריף ניידות לאורך השנים וליפול?
איזה פתרונות יש למצב כזה לפני שמחליטים לעקור (גם אם בינתיים אמרו לי לא לעשות כלום)? יש דרך לקבע/להוסיף עצם/לשמר? אני לא רוצה לאבד את השיניים שלי.
אני בתקופת מבחנים ולא מסוגלת להתרכז מהלחץ סביב הנושא הזה כל היום (כי מרגישה ניידות כשאני נוגסת למשל). וממש פוחדת שהשן פשוט תיפול לי ביום בהיר אחד.

המשך

תודה על המענה, אבל
לא דיברו איתי על שתלים ועקירות.
שן קדמית אחת זזה (לא כל כך נראה אבל מורגש), וממש מוזר לי שלא צריך לעשות השתלת עצם או כל דבר אחר. האם שיניים באמת יכולות להחזיק ככה מבלי להחריף ניידות לאורך השנים וליפול?
איזה פתרונות יש למצב כזה לפני שמחליטים לעקור (גם אם בינתיים אמרו לי לא לעשות כלום)? יש דרך לקבע/להוסיף עצם/לשמר? אני לא רוצה לאבד את השיניים שלי.
אני בתקופת מבחנים ולא מסוגלת להתרכז מהלחץ סביב הנושא הזה כל היום (כי מרגישה ניידות כשאני נוגסת למשל). וממש פוחדת שהשן פשוט תיפול לי ביום בהיר אחד.
המשך
ניתן לעיתים לבצע קיבוע אם זה יתן לך הרגשה נוחה יותר
אבל אם שני מומחים אמרו לך שאין לך מה לחשושו אני מאמינה שאת יכולה לסמוך עליהם

מצב
הנושא נעול.
למעלה