התחנה- שבוע מלא ראשון

פרק 2

אז מי כיוון על אדר אקדח?

האם הוא ישרוד את הפגיעה?

מי המתנדבים החדשים במד"א?

ומי יצליח להתקבל בכלל?

בינתיים אל תשכחו- לרדת בתחנה...

פיקה! זה נחשב מעורבות חברתית בליאו באק?

רק אומר שאלו ממתים לרגע כבר היו מחיים אותו. אני נשבע לך שאני הורג אותך... כנראה צחקו מזה בהשקה. אני מהמר שחן מעורבת בכל התקרית פה. מעניין אם אדר גם יישאר בכיסא גלגלים. נימי עם רגישות אין קץ.
&nbsp
יופי, נימי אתה מפורסם. ועוד לא היה לו אפוד זוהר. חן, אני מציע לפטר אותו. אבל אל תאשימי את וסרמן בזה. הוא היה בטוח שהוא בסדר... אבל מצד שני, חשבתי שהיא רגילה שגפן הולך לבית חולים בעקבות תאונות. נכון?
&nbsp
תדעו לכם, אולי אלומה נראית לכם רפתנית, אבל כשצריך לחלוב את הפרות, פתאום כל הבקבוקים נעלמים וצריך לדחות את החליבה לאחר כך. ואז יש כתובת על הרפת "ישוחררו כל הפרות, נ.ב זאת בכלל גילי רשמה את זה". בכל אופן, חיות משק בשם של זמרות... איפה שמעתי את זה פעם? (שירה יודעת). רוצי, אלומה, בכל הכוח הטבעוני שנשאר לך!!!!!!!!! היא הולכת לפגוש אותי בהשקה. אבא של אלומה, אתה אדם מאוד לא הוגן. ואתה בכלל לא אבא של שותפה ללהקה?
&nbsp
בוזי נראה כל כך לא שייך. ויוני נראה כל כך מוזר כאן. אמרתי לכם חנון. אמרתי לכם לא עומר. אמרתי או לא אמרתי?! אבל הייתי צריך להגיד שהוא מזכיר לי את הוגו. מד"א ומדע זה די דומה. מהכיתה, מה? מעניין אם זה אומר שגם כולם חוץ מאלומה והבוגרים באותה הכיתה.
&nbsp
דברים כאלה צריך לדווח לא בהודעה קולית.
&nbsp
הרבה זמן הוא לא היה בסכנת חיים. הו, הנה ענת עצמון. שמעתי שאופירה אסייג הייתה צריכה להיות אימא שלה (היא אמרה את זה בריאיון איתה). עוד פעם הורים גרושים... טוב, לפחות אימא יותר טובה מהקודמת...
&nbsp
למה היא מתחנפת לשואבי החמצן האלה? אל תתנשא עליה, יש לנו 99% בגרות!!!!!!!!!! תראו לאן הוא הידרדר מאז הפרידה מאיאן. היא תהיה מקום ראשון! או אלומה, אני פתוח. מצטער בשמה, אלומה... היא פשוט יפה שאין דברים כאלה. ועוד יותר במציאות.
&nbsp
מצאת לך יום להחליף.
&nbsp
שקד, לא להיות טיפשה הפעם... כן, גם הוא אשם. הוא רץ לכביש. יופי של טיימינג.
&nbsp
איפה הימים שענת עצמון הייתה עם גידי גוב וגלי עטרי... אני מאשים את דין.
&nbsp
הוא בא כדי להחזיר את האקסית שלו. אני מאוהב בפיקה. למרות שראיתי את תמונת המחזור שלה. בוזי, אתה לא יכול להתחיל עם שקד לפחות? אתה היית מעורב בתאונת דרכים ומאז אני לא יודע מה איתכם... אם כי אני מבין, אלומה בחורה מושכת בטירוף. היא יותר בקטע של לרקוד עם בובות מוזרות. ממתי הוא כזה חנון?!
&nbsp
מסכנה נועם. למרות שהייתי מעדיף שתהיה קצת יותר בלחץ. אני נשבע לכם, ירון משחק רק דמויות לא אהיבות בשום צורה.
&nbsp
אוי ואבוי, גילי... איזה מטומטם אתה. מקווה שפיקה לא תעבור, היא תכלא אותך שם.
&nbsp
כמה מפתיע שזה הוא. וכמה מפתיע שחן תהיה קשורה אליו.
&nbsp
נו, כבר טיפלתם בו, ירו בו לפני קצת זמן...
&nbsp
למה כתוב "הדר" ולא אדר? רודף בלונדיניות שכמוהו. סתם חיבוק של... נו, תשאל את אמה איזה חיבוק, חיבוק של איזה כיף שאת לא כועסת עליי יותר או משהו. לא יודע אם זה קליפהאנגר טוב אבל היי, לא רע...

שיר m

Well-known member
וואו

הסדרה הזאת משאירה אותי בלי מילים.
&nbsp
נראה שאני מתחילה לאהוב את כל השחקנים שאני לא אוהבת.
&nbsp
ואני מאוהבת ביובל.
&nbsp
ממשיכה לצפות.

גם אם נפלתי בבום...

רומי, לא שמעת על החוק הראשון? לא מערבים הורים! ובטח לא את המשטרה!
&nbsp
מי זאת דגניה? אלומה קופלר זה נחמד. ורק בועז ויובל כבר מוכרים להם... נו, תוציאו אותו משם! לא, לא צריך לבדוק את לחץ הדם.
&nbsp
אני רואה חברות מתחילה בין יובל ואלומה. ויובל מדהימה. שתי היובליות. שתדעו שהייתי יכול להצטלם גם עם דליה אם הייתי רוצה! פשוט לא הלכתי להצגה שלה כשהיא באה לליאו באק...
&nbsp
את צריכה להביא לו עוגיות כדי לפייס אותו. אני לא מבין, עבר יום? אוקיי. די לחבק נשים אתה.
&nbsp
איזה כיף שיש סדרה ששירה לוי היא הכוכבת הראשית בה... אני אוהב את שירה... את דין פחות. פרט לפולצ'ק הוא פשוט לא חביב.
&nbsp
הפוסט-טראומה של נימי נהדרת. היה אפוד, לא היה אפוד?
&nbsp
מעניין מה היה ביניהם... כי גם אבא של בוזי יכיר אותה. יש איזה משהו עם אבא שלה. הוא רוצה לקנות משהו. לא יודע. יש המלטה ואלומה רוצה לשחרר את העגל לחופש. אז עבר יום או לא?! אני לא מבין, לא דחו ראיונות, שקד לא אמרה שהיא התקשרה לנימי אתמול? אלומה המתוקה.
&nbsp
שואבי חמצן! לא טוב, לא טוב.
&nbsp
שקד שמחה מדי. וקצת קלולסית.
&nbsp
מסכנה פיקה. העיניים של יובל גרגיר-גונן... מסכנה יובל.
&nbsp
בוזי מוזר. יוני גרין מוזר עוד יותר בתפקיד הזה.
&nbsp
אוי ואבוי. גליליאו?! מה אתה עושה פה? לא, הוא רוצה זיתים!!!!!!!!!!!! לא לשבור רגל!!!!!!!!!
&nbsp
וככה, חברים, מוציאים תקציבים... אבל היא כבר רצתה להיכנס למד"א! היא כבר ניסתה ללמוד... תיזהרו מהיכולות שלה. לירון לפעמים מפחידה. ולפעמים שמחה מדי. מעבר חד באמת.
&nbsp
וכך, חברים, נולד כינוי. ושימו לב שזאת הפיקה, לא הרגל. אז תבינו מה שתבינו. מטען ל... או.
&nbsp
למה ירון משחק רק דמויות לא אהיבות?
&nbsp
לא יפה, שקד.
&nbsp
במחסן של התחנה, אידיוטים. מסכנה. זה היה ככה.
&nbsp
לא יפה, שקד.
&nbsp
אבל מה עם ההמלטה? אני מאוהב באלומה. ידעתי מההתחלה. באמת מעניין מה הם מסתירים. כן, אבא. פיקה, פיקה. גילי מטריד מדי... קוראים לך פיקה מעכשיו. חבל. ואני מת על אלומה.
&nbsp
מסכנה רומי. מה ביי?! מה ביי?! קשה להגיד שהתעורר?!

למעלה