דואר ב-GMAIL עם סיומת ליבוביץ

יחיאב

New member
דואר ב-GMAIL עם סיומת ליבוביץ

שימו לב לשירות חדש שאני יכול לספק לכל מי שמעוניין. תיבת דואר בג'ימייל (2.7 GB, ויש עוד...) כאשר הכתובת שלכם לא תהיה [email protected] אלא [email protected] לא להתבלבל, גם אם לחלקכם יש כתובת דוא"ל עם סיומת ליבוביץ, זו רק כתובת, ללא תיבת דואר. מה שקרה עד עכשיו זה שכשהתקבל דואר ל[email protected] הוא הועבר לתיבה שאת פרטיה מסרתם לי, כגון [email protected]. מה שקורה עכשיו זה דבר חדש לחלוטין. כשנשלח לכם מייל ל[email protected] זה מגיע לתיבה הזו כאילו היה מדובר ב[email protected]. זה שירות חדש שג'ימייל חנכה לאחרונה, ואני מנצל אותו עבורנו. בתור מי שתיבת הדואר העיקרית שלו זה בג'ימייל כבר שנה וחצי, אני יכול להמליץ בחום על שירות הדואר הזה. אחד הדברים שאני אוהב בו זה שכל פעולה שעשיתי נשמרת, והיות ואני לא מוחק כלום, אפשר למצוא אחר כך כל מייל שקיבלתי או שלחתי באמצעות החיפוש המובנה של גוגל. ניתן גם לעבוד עם תוכנה דוגמת אאוטלוק ולמשוך הודעות אליכם למחשב, כמו שאני עושה. אני מבקש ממי שקיבל בעבר כתובת מייל עם סיומת ליבוביץ, והוא מעוניין בשירות החדש, שישלח לי את שם-המשתמש שהוא מעוניין בו (במקום name), ניתן גם שזה יהיה אות אחת. שימו לב גם שהשירות הישן הפסיק החל מהיום ולא פועל עוד. לשם התרשמות פתחתי תיבה כדי שתראו מבפנים איך זה נראה. הממשק אפילו בעברית, דבר חדש רק מהשבוע. שם משתמש: name סיסמה: 123456 כניסה מכאן: mail.leibowitz.co.il

למעלה