מה אתם אומרים על השקעה בדטרויט ?

מצב
הנושא נעול.

כולם רצים אחרי כולם גקסונוויל , קליבלנד...

aeonf

New member
מי זה כולם? כמה משווקים ישראלים?

כולם רצים אחרי כולם גקסונוויל , קליבלנד...
דטרויט זה פח זבל מסוכן מאד, אדם שפוי בדעתו לא היה מתקרב לשם אא"כ אתה ממש חי ונושם את המקום (יעני כריש, לא אתה).
&nbsp

השקעה בדטרויט

דטרויט זה פח זבל מסוכן מאד, אדם שפוי בדעתו לא היה מתקרב לשם אא"כ אתה ממש חי ונושם את המקום (יעני כריש, לא אתה).
&nbsp
השקעה בדטרויט
הי לירון

ראשית כל, כאשר מכוונים להשקעה בדטרויט מדובר בהרבה מקרים בהשקעה במטרו דטרויט כלומר בפרברים סביב הדאון טאון.
בהתאמה, כפי שמארו לך בצדק ישנם אזורים קשוחים מאוד, אך ישנם גם אזורי ביניים ותתפלא אפילו אזורי עושר שרוב הישראלים היו חולמים להיות מסוגלים לקנות שם בתים.

מחשבות:

1- איכות מיקום - לא רק מאקרו אלא ובעיקר מיקרו. ספציפית לגבי דטרויט אני חושב שברמות מחירים של עד 100 אלף דולר סביר מאוד שיהיה לך אתגר לא פשוט במידה ואינך בעל ממיומנויות וניסיון אזור גם בגלל האוכלוסיה המקומית וההתעסקות וגם עבודה מול העיריות. כן הייתי מציע לך לתעדף מקומות לפחות 9 מייל מדאון טאון והלאה. יש גם אזורים נוספים מעניינים, אבל לשם פשטות הייתי מציע לך כך.

2- דע את ההשקעה- מניסיון עבודה של 8 שנים ובמספר מדינות אני אומר לך בצורה הכי ברורה שבכל מיקום , בכל מיקום אפשר להצליח ואפשר להיכשל. על בסיס מה הנחת שרק בחירת המיקום היא הפרמטר העיקרי?

3- דע את עצמך - לדעתי הפרמטר העיקרי להצלחה הוא איכות המיקום הנבחר ומידת היכולות שיש לך (או למי מטעמך) במיקום הנבחר.

שאלות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה