Zillow

מצב
הנושא נעול.
Zillow

Zillow
שלום לכולם באתר זילו יש לפעמים בתים שאני בודק שחברות נותנות לי עליהם הצעה אני מכניס את הכתוב וזילוו כותב לי מחיר ועל חלק גדול מהבתים כתוב pending במקום סייל כמו השאר מה זה אומר לא מבין מזה אם אפשר עזרה תודה רבה לעונים.

צבי ליך

New member
זה אומר שהברוקר/מוכר עדכן שיש הצעה שהתקבלה

Zillow
שלום לכולם באתר זילו יש לפעמים בתים שאני בודק שחברות נותנות לי עליהם הצעה אני מכניס את הכתוב וזילוו כותב לי מחיר ועל חלק גדול מהבתים כתוב pending במקום סייל כמו השאר מה זה אומר לא מבין מזה אם אפשר עזרה תודה רבה לעונים.
זה אומר שהברוקר/מוכר עדכן שיש הצעה שהתקבלה
אם הוא לא משקר, אז זה אומר שיש משא ומתן מאד מתקדם או חוזה חתום, וכרגע ממתינים לראות אם העסקה תצא לפועל.

naf86

New member
לוקח זמן לסגור עיסקה

Zillow
לוקח זמן לסגור עיסקה
השלב הראשון (לפחות בניו יורק) זה ששני הצדדים חותמים על חוזה בו מסכימים על המחיר/תנאים. אחרי זה מגיע שלב של בדיקות/עורכי דין/בנקים וכו.
ברגע שחותמים על החוזה, הסטטוס של הנכס מתעדכן לpending, בגלל ששני הצדדים התחייבו על המכירה. ברגע שהכל נגמר זה הופך ל-sold

zach78

New member
sale/pending/sold

Zillow
sale/pending/sold
ישנם שלושה שלבים:
1. sale : הנכס מוצע למכירה והמוכר מעוניין לקבל הצעות.
2. pending : המוכר קיבל הצעה ושני הצדדים ( או יותר ) מתדיינים כיצד לסגור את העיסקה.
3. sold : העיסקה הושלמה, והנכס עבר לבעליו החדשים.

בדיקת בתים שחברת נדל"ן הציעה להשקעה

Zillow
בדיקת בתים שחברת נדל"ן הציעה להשקעה
שלום ציון

התשובות שניתנו לך בפורום מצוינות. אני רוצה לחדד עבור המקרה הפרטי שלך.
ציינת שאתה בודק בית שהציעה לך חברת נדל"ן.

במקרה כזה, יתכן שהמצב הוא שיש לחברת הנדל"ן חוזה על הנכס. *כלומר הנכס כן זמין עבורך לרכישה באמצעות חברת הנדל"ן שהציעה לך את הנכס.*

יתכן שהם ביצעו משא ומתן עם המוכר והגיעו להסכמה לרכישת הנכס.
בשלב הזה, מוצע לך לרכוש את הנכס.

שאלות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה