דרוש מנטור !

מצב
הנושא נעול.

LiranZ2

New member
דרוש מנטור !

דרוש מנטור !
היי שמי לירן, אני מתגורר בלוס אנג׳לס ארה״ב, ומעוניין ללמוד את תחום הנדל״ן מא׳ ועד ת׳. מישהו יכול להמליץ על מנטור שמעביר קורסים פרקטיים ?

naf86

New member
למה לא להתחיל עם כמה ספרים? פודקסטים?

דרוש מנטור !
היי שמי לירן, אני מתגורר בלוס אנג׳לס ארה״ב, ומעוניין ללמוד את תחום הנדל״ן מא׳ ועד ת׳. מישהו יכול להמליץ על מנטור שמעביר קורסים פרקטיים ?
תקרא פה בפורום. תדבר עם אנשים. תראה אם יש מפגשים בBIGGER POCKETS.
&nbsp

LiranZ2

New member
תגןבה

תקרא פה בפורום. תדבר עם אנשים. תראה אם יש מפגשים בBIGGER POCKETS.
&nbsp
תגןבה
יש ספר שאתה ממליץ?
ראיתי המון סרטונים וקראץי מאמרים באינטרנט אבל צריך משהו קצר יותר רציני

naf86

New member
בבקשה

תגןבה
יש ספר שאתה ממליץ?
ראיתי המון סרטונים וקראץי מאמרים באינטרנט אבל צריך משהו קצר יותר רציני
בבקשה
The Book on Rental Property Investing: How to Create Wealth and Passive Income Through Intelligent Buy & Hold Real Estate Investing! Paperback –
by Brandon Turner
&nbsp
המחבר הוא בצוות מאחורי האתר BiggerPockets.com. אז כשהתחלתי לקרוא את הספר, הגעתי לאתר. מהאתר מצאתי מפגש מקומי וזה התגלגל משם.
&nbsp

LiranZ2

New member
תודה

בבקשה
The Book on Rental Property Investing: How to Create Wealth and Passive Income Through Intelligent Buy & Hold Real Estate Investing! Paperback –
by Brandon Turner
&nbsp
המחבר הוא בצוות מאחורי האתר BiggerPockets.com. אז כשהתחלתי לקרוא את הספר, הגעתי לאתר. מהאתר מצאתי מפגש מקומי וזה התגלגל משם.
&nbsp
תודה
תודה רבה על העזרה!
אני אחפור באתר הזה.
בכל זאת, אם אתה / מישהו יכול להמליץ על מנטור שידריך אותי אישית, אני אשמח לתגובות.

naf86

New member
רק תזהר במי שאתה בוחר

תודה
תודה רבה על העזרה!
אני אחפור באתר הזה.
בכל זאת, אם אתה / מישהו יכול להמליץ על מנטור שידריך אותי אישית, אני אשמח לתגובות.
רק תזהר במי שאתה בוחר
מידי פעם עולים פה "מומחים" שמציעים ליווי אישי למשקיעים.
יש כאלה לגיטימיים. אבל יש גם כאלה שניסו להשקיע, לא ממש הצליחו, אז הם החליטו להחליף קריירה וללמד אחרים.
&nbsp
אם אתה מחפש מנטור טוב, תמצא מישהו שבאופן אישי השקיע בהרבה יחידות נדל"ן עם כמה שנים טובות של נסיון.

LiranZ2

New member
תגןבה

רק תזהר במי שאתה בוחר
מידי פעם עולים פה "מומחים" שמציעים ליווי אישי למשקיעים.
יש כאלה לגיטימיים. אבל יש גם כאלה שניסו להשקיע, לא ממש הצליחו, אז הם החליטו להחליף קריירה וללמד אחרים.
&nbsp
אם אתה מחפש מנטור טוב, תמצא מישהו שבאופן אישי השקיע בהרבה יחידות נדל"ן עם כמה שנים טובות של נסיון.
תגןבה
יש המלצות על מישהו?
כבר הבנתי שיש הרבה רמאים שרק לוקחים לך כסף אבל יותר מזיקים לך מאשר עוזרים

vinney

Well-known member
מי שעושה - לא מלמד. הוא עסוק בלעשות.

תגןבה
יש המלצות על מישהו?
מי שעושה - לא מלמד. הוא עסוק בלעשות.
למה למישהו מוצלח ללמד מישהו אחר שיתחרה בו?

&nbsp
דרך מקובלת היא לעבוד אצל מישהו כזה. תוציא רשיון תיווך או ניהול ותנסה להתקבל לאחת מחברות הREIT ותראה איך ומה הם עושים.

naf86

New member
למה אתה צריך מנטור?

תגןבה
יש המלצות על מישהו?
למה אתה צריך מנטור?
את הבסיס אפשר ללמוד לבד. רוב העבודה זה ממילא מחקר ועבודה עם אחרים. למה צריך מנטור שיש לו אינטרס אישי?

ESinvest

New member
אתר תוכן מועיל

דרוש מנטור !
אתר תוכן מועיל
היי לירן,
אינני יכול לתת לך מענה של מנטור, אך יש אתר ישראלי שמרכז מאמרים
רלוונטים לתחום.

קישור לאתר - https://goo.gl/WnvRua

בהצלחה

Better Coast

New member
אולי זה יעזור

דרוש מנטור !
אולי זה יעזור
היי לירן, אני מנכ"ל ובעלים של Better Coast שעוסקת בהשקעות נדלן בצפון אמריקה ואני והחברה גם נמצאים בצפון אמריקה.
אני לא מציע את שרותי כמנטור מאחר וזמננו מוקדש כולו לעשיית עסקאות, מחקר, ניהול פרוייקטים ונכסים, אבל כן מציע לך את הדברים הבאים:

• יש המון משאבים לא רעים בyoutube
  • עדיף לך לדעתי לא להחליף את המומחים אלא למצוא מומחים טובים לעבוד איתם. פשוט עניין של עלות כלכלית ויכולת אמיתית להגיע לבד לאותם העסקאות והעלויות. יש לנו המון לקוחות אמריקאים.
  • אתה מוזמן להוריד את הספרון שלנו בנושא השקעות נדלן בבעלות ישירה בארה"ב באתר שלנו בלינק הזה
אתה מוזמן לפנות אלי ישירות אם אתה רוצה ייעוץ יותר פרטני או לשמוע יותר במייל [email protected]

חג שמח
נמרוד

דרוש מנטור ! - תשובה

דרוש מנטור !
דרוש מנטור ! - תשובה
הי לירן

אם כבר חקרת את אפשרויות הפעולה שלך היטב (נראה לי שלא ותכף אתייחס לכך), אז כדאי לך לשקול בתור מנטור למצוא משקיע אחר שכבר הצליח לעשות את מה שאתה רוצה להצליח לעשות. קורסים וספרים זה מצוין אבל זה לא מספיק.

עכשיו. אני מציע לך לבחון קודם כל בצורה רצינית
מה דרך הפעולה הכי מתאימה לך:
יש לך 3 אפשרויות
1- יזמי. ללמוד ולעשות לבד
2- דרך האמצע. לעשות לבד בעזרת מישהו מנוסה
3- פסיבי. להשקיע באמצעות חברת נדל"ן.

בניגוד לשלל הדעות הנחרצות וההחלטיות שתקרא כאן,
לניסיוני המציאות היא שלכל אפשרות יש יתרונות וחסרונות.
אז כדי לקבוע מה האפשרות הכי מתאימה לך כדאי שתעמוד על היתרונות והחסרונות ותבחו למקרה שלך מה האסטרטגיה הכי מתאימה.

אם מעניין אותך להעמיק ולבדוק את העניין, הכנתי מאמר קצר שיכול לעזור לך להתחיל בזה. הנה הקישור דברים שהלואי והייתי יודע לפני ההשקעה הראשונה שלי

בהצלחה!
ניר

LiranZ2

New member
ניר תודה רבה!

דרוש מנטור ! - תשובה
הי לירן

אם כבר חקרת את אפשרויות הפעולה שלך היטב (נראה לי שלא ותכף אתייחס לכך), אז כדאי לך לשקול בתור מנטור למצוא משקיע אחר שכבר הצליח לעשות את מה שאתה רוצה להצליח לעשות. קורסים וספרים זה מצוין אבל זה לא מספיק.

עכשיו. אני מציע לך לבחון קודם כל בצורה רצינית
מה דרך הפעולה הכי מתאימה לך:
יש לך 3 אפשרויות
1- יזמי. ללמוד ולעשות לבד
2- דרך האמצע. לעשות לבד בעזרת מישהו מנוסה
3- פסיבי. להשקיע באמצעות חברת נדל"ן.

בניגוד לשלל הדעות הנחרצות וההחלטיות שתקרא כאן,
לניסיוני המציאות היא שלכל אפשרות יש יתרונות וחסרונות.
אז כדי לקבוע מה האפשרות הכי מתאימה לך כדאי שתעמוד על היתרונות והחסרונות ותבחו למקרה שלך מה האסטרטגיה הכי מתאימה.

אם מעניין אותך להעמיק ולבדוק את העניין, הכנתי מאמר קצר שיכול לעזור לך להתחיל בזה. הנה הקישור דברים שהלואי והייתי יודע לפני ההשקעה הראשונה שלי

בהצלחה!
ניר
ניר תודה רבה!
תודה רבה. אני אקרא את המאמר שלך!
אני חושב ש״דרך האמצע״ הכי מתאימה לי.
לכן אני מחפש ״מנטור״

מצב
הנושא נעול.
למעלה