לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1873718,737 עוקבים אודות עסקים

פורום בליינד דייט

שלום רב!!!הגעתם לפורום שכולו על טהרת הבליינדייטס, ובמסגרת זו כולכםמוזמנים לשתף אותנו בחוויות רומנטיות או כאלו שמתיימרות להיות כאלו, לייעץ, להתייעץ לשתף בטיפים ובכל העולה על דעתכם.שימו :כמו לדרבי- גם לפורום שלנו יש חוקים משלו ואלו הם:אין לכלול בהודעות בפורום תכנים בעלי אופי מאיים, מעליב ובוטה.אין לכתוב הודעות פנייה אישיות – לשם כך נועדה מערכת המסרים. אין להציף את הפורום בהודעות סרק, לשם כך יפתחו שרשורי אוף טופיק במידת הצורך.אין לכלול פרטים מזהים כגון טלפונים בהודעות עצמן.אין לפרסם על גבי הפורום, לשם כך נועדו הלוחות. אין לכלול הודעות בעלות אופי מיני בוטה או תמונות פורנוגרפיות. לשם כך יש פורומים אחרים.ביקורת על אופן ניהול הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. מה כן אתם יכולים לעשות? מה שנכתב לעיל, אתם מוזמנים לשתף בחוויות ולהשתתף בדיונים תוך הקפדה על הנהלים ושמירה על האווירה הנעימה בפורום.אשה מרציפן ולוחם חופש

אודות הפורום בליינד דייט

שלום רב!!!הגעתם לפורום שכולו על טהרת הבליינדייטס, ובמסגרת זו כולכםמוזמנים לשתף אותנו בחוויות רומנטיות או כאלו שמתיימרות להיות כאלו, לייעץ, להתייעץ לשתף בטיפים ובכל העולה על דעתכם.שימו :כמו לדרבי- גם לפורום שלנו יש חוקים משלו ואלו הם:אין לכלול בהודעות בפורום תכנים בעלי אופי מאיים, מעליב ובוטה.אין לכתוב הודעות פנייה אישיות – לשם כך נועדה מערכת המסרים. אין להציף את הפורום בהודעות סרק, לשם כך יפתחו שרשורי אוף טופיק במידת הצורך.אין לכלול פרטים מזהים כגון טלפונים בהודעות עצמן.אין לפרסם על גבי הפורום, לשם כך נועדו הלוחות. אין לכלול הודעות בעלות אופי מיני בוטה או תמונות פורנוגרפיות. לשם כך יש פורומים אחרים.ביקורת על אופן ניהול הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. מה כן אתם יכולים לעשות? מה שנכתב לעיל, אתם מוזמנים לשתף בחוויות ולהשתתף בדיונים תוך הקפדה על הנהלים ושמירה על האווירה הנעימה בפורום.אשה מרציפן ולוחם חופש
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום ע``ג הפורום אסור. לצורך פרסום, אנא פנו ללוחות הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'ספיד דייטינג - לא מה שחשבתם'
ספיד דייטינג - לא מה שחשבתם
<< ההודעה הנוכחית
08/02/2009 | 20:55
22
406
וגם לא מה שאני חשבתי, למרות שהדעה שלי לא הייתה כל כך שלילית בניגוד לזו של רבים, אם כי גם חיובית במיוחד היא לא הייתה.

זה זמן מה שחלפה במוחי המחשבה לבדוק את נושא הספיד דייטינג כאמצעי להכרויות (בשבילכם כמובן, אלא מה? ) וזה לא ממש הצליח, בעיקר כי התחום לא היה מפותח יותר מדי בארץ.

שימו - כתבתי "היה", כי מסתבר שחל שינוי בתחום ומישהי מבינת עניין ובעלת ניסיון בתחום באנגליה ייבאה את הספיד דייטינג לארץ ובמתכונת ששונה מהתמונה שאני לפחות ציירתי בראש ולפי הדיונים שהיו בעבר בפורום, לא רק אני. אז מה היה שם:

המשתתפים במפגשים ממויינים ומפולחים לפי קבוצות גיל וגם לפי פרמטרים רלוונטיים נוספים (ומי כמונו יודע עד כמה הם חיוניים...). נפגשים  על כוסית משקה (או יותר), כל פעם במקום אחר, לאו דווקא בתל אביב, ומתחילים להכיר: יושבים עם בן/בת זוג ומנהלים שיחה, עד הישמע הגונג ואז מתחלפים, כשמדובר בפרק זמן שמספיק לדעתי האישית לתהות על קנקנו של הצד השני ו... להישאר עם טעם של עוד במקרים מסוימים. התוצאה בסופו של דבר היא מספר לא קטן (אם כי לא מופרז) של מיני דייטים באווירה נעימה, כששני הצדדים מעוניינים להכיר ובלי חשש של דחיה במקום או אי נעימות. את הבעת הנכונות הסופית מבצעים לאחר מכן, באתר האינטרנט, כשיש אפשרות לסמן אם מעוניינים בקשר או בידידות, וכן, גם ידידות יכולה לצאת מזה. אני אישית מאוד נהנתי מהערב, אמנם לא יצאתי משם עם הידלקות על מישהו (אם כי היו שם בחורים מקסימים ואיכותיים, חבל שלא צירפתי חברות מסוימות) אבל אני ממליצה בחום, ובהחלט מתכוונת לקחת חלק במפגש נוסף בעתיד, בתקווה שלא יהיה צורך ביותר ממפגש אחד...

אני מוסיפה את האתר לקישורי הפורום, לדעתי זה משהו ששווה לנסות, לשכוח מהסטיגמות ואולי למצוא אהבה, זה כמו לצאת לכמה דייטים ביחד, בלי האי נעימות במקרה שהצד השני לא מוצא חן ובלי החשש של "איך אני אדע שהצד השני מעוניין", יש מתווכים שעושים את עבודתם ויש גם את אלמנט ההפתעה, שעשוי בהחלט להפתיע לטובה.  
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'חבל שלא אמרת'
חבל שלא אמרת
08/02/2009 | 22:02
2
95
לא הייתי מפספס אותך!
בליינד דייט >>
לצפיה ב-''
09/02/2009 | 10:12
1
13
לצפיה ב-'הלו , מה זה החנדלך האלה '
הלו , מה זה החנדלך האלה
10/02/2009 | 07:44
76
בכוח את רוצה שאני אהיה נחמד רק לחיפשושית .

לצאת עם אחרים סבבה, אבל להריץ פלירטים עם בחורים זרים מול המסך שלי ? מנהלת או לא מנהלת זה כואב.
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'היית שם מטעם עצמך'
היית שם מטעם עצמך
09/02/2009 | 09:00
16
87
ושילמת מכיסך הפרטי או שהם הזמינו אותך לבדוק את העניין?

זה נשמע סבבה אלא שזה מריח כמו פרסומת מתואמת של תפוז ושל האתר הזה.. אני לא באה אליך בטענות אבל כשהגעתי לאתר שלהם, יש שם הפנייה להודעה הזו שלך פה. אני תוהה למה פרסום אתרי הכרויות אסור וזה מותר. ואם זה מתואם - אז גילוי נאות הוא יותר מראוי.

וזה כאמור - בלי קשר לתוכן ההודעה או לטיב השירות שהאתר הזה מציע <נראה לי אפילו שאנסה את זה, מתישהו >

בליינד דייט >>
לצפיה ב-'ובכלל האתר לא מעודכן'
ובכלל האתר לא מעודכן
09/02/2009 | 09:01
1
53
יש שם אירועים עד ה 6.2..

בליינד דייט >>
לצפיה ב-'וגם..'
וגם..
09/02/2009 | 09:03
37
<חחח יפה שאני מדברפת פה על הבוקר עם עצמי )

לא הבנתי מה השוני בין השירות הזה שהאתר מציע לשירותי ספיד-דייטים אחרים ששמענו עליהם קודם?

בליינד דייט >>
לצפיה ב-'אני עונה פה לכל שאלותייך '
אני עונה פה לכל שאלותייך
09/02/2009 | 10:10
13
77
זה ממש לא מתואם עם תפוז, את מוזמנת לשאול את הנהלת הפורומים אם את לא מאמינה (לא שאם זה היה מתואם עם תפוז זה משהו רע, זה דבר דיי מקובל בהרבה תחומים), ואת גם מוזמנת לעשות חיפוש על ההודעות שלי ולגלות שכבר ממזמן העלתי את העניין הזה וכתבתי שחשבתי לבדוק את עניין הספיד דייטינג בשבילכם (ונו טוב, אם יצא לי משהו מזה, כמו חבר חדש, מה טוב) ולא העלתי ממצאים. בגלל זה אני שואלת אותך - על איזה אתרי ספיד דייטינג שמעת?! כי אני לא מצאתי רציניים מדי, איתרתי בעיקר מודעות על שלטי חוצות שלא עשו רושם רציני וכדומה.

וכן, יש הפניה להודעה שלי פה כי יידעתי את מנהלת האתר בכך שכתבתי עליהם בפורום, זה מאוד שימח אותה שנהניתי ושאני אמליץ (וכבר שלחתי חברים לא וירטאליים לשם), זו אחת המטרות שלהם, לא?

ולגבי פרסום אתרי הכרויות: אם תיכנסי לקישורי הפורום, תגלי רשימה ארוכה של אתרי הכרויות מומלצים. איך לדעתך הם הגיעו לשם? באשר לנהלי הפרסום הספציפיים, אשמח לדון איתך אבל לא פה. האמת שחלק קטן מההודעה שלך מתאים יותר למסרים, אבל היות שזו את אני לא אתקטנן

אגב, לא הסתרתי מעולם שלאתרי ההכרויות הגעתי מלכתחילה בשביל הפורום, וחשפתי כמה פרטים שאפשר להבין מהם באילו אתרים מדובר, וכך עשו גם חברים אחרים בפורום. זה גם סוג של המלצה אישית, לא? כך שאפליה אמיתית אין פה...
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
09/02/2009 | 12:09
30
אני מאמינה לך ולגבי ארגוני ספידייט אחרים - שמעתי בעבר על כמה, לא התנסתי בהם ככה שאני לא יודעת ספיציפית. נראה לי שהם קמים ובאים והולכים בערך בקצב שאני יוצאת לדייטים

בכל מקרה תודה על ההמלצה, כמו שאמרתי - אני אנסה את זה, מתישהו..

בליינד דייט >>
לצפיה ב-'אני הייתי בערב כזה'
אני הייתי בערב כזה
10/02/2009 | 08:53
11
56
לפני שנה.. וגם בחינם לא הייתי חוזרת על זה שוב.
פשוט רעיון זוועה לדעתי.
שום אינטימיות... סתם שוק של דייטים שרוב הסיכויים שלא יצא מזה כלום דווקא בגלל האופי של הערב.
מנסים להכיר כמה שיותר... ובמהירות. שום דבר לא יוצא מזה.

אני יצאתי עם טראומה.
גם אוסף אנשים שבחיים לא הייתי מסתכלת עליהם, גם השיעמום שאת חייבת לדבר איתם איכשהו, וגם העניין הזה עם הגונג.
אני לא מבינה מה אנחנו עוד צריכים לעשות על מנת להכיר אהבה.
האם עד כדי כך אנחנו מיואשים?
בליינד דייט >>
לצפיה ב-' חחחח'
חחחח
10/02/2009 | 09:03
2
25
לצפיה ב-'אני מבינה שאני מצחיקה אותך??? '
אני מבינה שאני מצחיקה אותך???
10/02/2009 | 09:25
1
25
לצפיה ב-'כן,חופשי את מצחיקה אותי,אני רק רואה את השם '
כן,חופשי את מצחיקה אותי,אני רק רואה את השם
10/02/2009 | 09:40
34
שלך זה עושה לי טוב חחח
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'גם אני חשבתי דברים דומים'
גם אני חשבתי דברים דומים
11/02/2009 | 12:21
7
60
ולכן הופתעתי מאוד לטובה. איך נאמר... אתם מכירים את הסטנדרטים שלי, והבחורים פחות או יותר עמדו בהם. בשביל זה עושים פילוח, היו שם כמה עו"ד, שני כלכלנים ואיש נדל"ן, נשמע מספיק איכותי? והשיחות היו סך הכל מעניינות והזמן הספיק בשביל להתרשם, הייתי שמחה להישאר עם כמה מהם בקשרי ידידות (כי הם לא נראו לי חיצונית... אני והטעם המעוות שלי).

ו... לצאת עם אנשים שמכירים בדרכים אחרות, כמו אתרי הכרויות, גם מעיד בעינייך על ייאוש? לדעתי זו פשוט דרך אחרת, קצת יותר ייחודית שמאפשרת בסופו של דבר לחסוך זמן... ואי נעימות.
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'תגידי'
תגידי
11/02/2009 | 23:03
6
46
אתמול שסיפרתי על זה לחברה שלי, אמרתי לה "אבל בטח כל מיני דייט מסתכם ב"שאלון". אז זה באמת ככה? או שהשיחה הולכת לכוונים אחרים (ברור שזה תלוי בזוג, ובכל זאת באופן כללי)
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'עונה קצת באיחור...'
עונה קצת באיחור...
15/02/2009 | 21:08
5
50
להפתעתי רוב השיחות לא נעו בנוסח שאלון, אבל כמו שאמרת זה באמת תלוי בזוג. השיחה לרוב התחילה ב"מאיפה את ומה עושה" והמשיכה לכיוונים אחרים. למשל: בחור אחד התברר שגדל קרוב אלי אז התחלנו לדבר על מקומות בילוי באותו אזור וחיפשנו מכרים משותפים. אחר התעניין בעבודה שלי ושאל שאלות ענייניות ולא בקטע של ראיון אלא בקטע של התעניינות (ככה לפחות זה נשמע) וכדומה. הדבר שיותר חכם לעשות זה באמת פחות להתמקד בשאלות "שאלתיות" ולפנות לכיוון של לחפש תחומי עניין משותפים ובכללי לראות אם מתחברים אחד לשני, גם אם השיחה לא מספקת לך את כל המידע שכרטיס באתר הכרויות מספק.
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'אזסוף יצא לך מזה משהו רציני?'
אזסוף יצא לך מזה משהו רציני?
15/02/2009 | 21:15
4
34
אני יודעת שאי אפשר להסיק ממקרה אחד, ובכל זאת? מעבר לחוויה, האם היה דייט שני?

בליינד דייט >>
לצפיה ב-'כפי שציינתי'
כפי שציינתי
15/02/2009 | 21:25
3
41
אני לא יצאתי מזה עם דייט ספציפי אבל זה נבע בעיקר מכך שאף אחד לא נראה לי חיצונית (הטעם שלי מאוד ייחודי כידוע...), היו כמה מתוקים אבל לא מספיק בשבילי... עם זאת, אני מתכוונת לעבור את החוויה הזאת שוב עם קבוצה אחרת, הבחורים שהיו שם בהחלט היו איכותיים ועם כמה מהם הייתי שמחה להישאר בקשר ידידותי (יש את האופציה באתר אגב).
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'סליחה על הטרטור עוד שאלה'
סליחה על הטרטור עוד שאלה
15/02/2009 | 21:50
2
43
עשית לי חשק

עשיתי קצת שיטוט באתר שלהם ותכלס לא ברור לי איך מבוצעות ההתאמות לערב? האם הוא פתוח לכולם והמיון הוא רק ע"ב טווח גילאים? האם יש פילוח אחר? כי לא מצאתי באתר שום מנקום שביקשו ממני לתאר את עצמי (פרט למשקל גובה ועיר מגורים ועיסוק) ולא את העדפותיי מהבן זוג. יש ל מושג על זה?

בליינד דייט >>
לצפיה ב-'איזה עוד פילוח נדרש?'
איזה עוד פילוח נדרש?
15/02/2009 | 22:10
1
46
עיר מגורים ועיסוק הם הכי חשובים לדעתי מלבד גיל, כי אם את רואת חשבון סביר להניח שלא תמצאי שפה משותפת עם נהג מונית (ולא לסקול אותי), אם את גרה בהרצליה לא בהכרח תתלהבי לצאת עם בחור מבאר שבע וכדומה. אז המיון והפילוח נעשים לא רק על בסיס גילאים אלא גם על בסיס אפשרויות התאמה נוספות, וזה מאוד חשוב לדעתי. לגבי העדפות מבן הזוג... אם את מתכוונת לתכונות אופי, זה כבר נשמע לי קצת יותר מדי מורכב, אבל יכול להיות שעלית על משהו.

אגב, את מוזמנת לפנות אישית למיכל שמנהלת את העסק, היא בחורה מקסימה שתשמח להסביר לך יותר.
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'תודה, שלחתי לה '
תודה, שלחתי לה
16/02/2009 | 08:42
21
לצפיה ב-'המממ'
המממ
09/02/2009 | 11:36
1
44
נשמע טוב אבל רק אני חושבת שזה יקר?
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'זה אולי נשמע קצת יקר'
זה אולי נשמע קצת יקר
11/02/2009 | 12:23
52
אבל קחי בחשבון שזה כולל משקה וכיבוד (ולא מים ובייגלה, קצת יותר...) וזה עדיין עולה פחות ממנוי לאתר הכרויות... אם כי אני יכולה להבין איך המחיר יכול להרתיע אנשים מסוימים, התחושה של תשלום על הכרות אם כי שוב, גם על מנוי באתר הכרויות משלמים וגם על דייטים וגם הזמן שלנו באינטרנט וכדומה שווה כסף.
בליינד דייט >>

הודעות אחרונות

19:50 | 09.12.12 אשה מרציפן
04:49 | 08.12.12 רעות הקטנה
10:48 | 03.12.12 מחלקת סלולר
18:15 | 01.12.12 דיאנה83
11:49 | 25.11.12 אשה מרציפן
00:14 | 22.11.12 Dodo the tiger
19:35 | 17.11.12 חמודה האחת 111

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ