אקסס בארס

0 אור 0

New member
גם אני בתהיה

עוד לא חויתי אקסס,
אז ככה
מצד אחד חברים טובים ומטפלים שאני מכירה מהללים אותו מאד.
מצד שני הוא יקר ללא שום פרופורציה ללימודים אחרים ומתנהל בצורה פירמידית ושיווקית למדי, מה שגורם לי להרתע מללמוד אותו,
לפי מה שמפרסמים נראה לי שהוא בסך הכל די מקביל לשיטות שאני מכירה ומטפלת בהן (רייקי, נקודות אנרגטיות של עיסוי תאילנדי, איורוודה , וכמובן המטמורפיק שהוא כלי קטן וחמוד שנובע מהרפלקסולוגיה ואני מלמדת לפעמים בסדנאות קלילות) ומן הסתם גם כל מטפל ברפואה סינית יכול להשיג תוצאות מדהימות דומות עם המרידיאנים ..
כלומר, משהו נחמד וקליל, שבטח יכל לעזור למטפל, וכרגע הוא מאד טרנדי אז מסייע לשיווק. כנראה שאם יש לך את הכסף לסדנה, אז שווה להשקיע יום בחיים ולקבל תעודה אופנתית, ולמי שלא מטפל בשיטות אנרגטיות זה בטח יוסיף לו מימד נחמד נוסף לטיפול

אז מה היה לנו.....

עברתי את הקורס בן היום בפרטי - "אחד על אחד" כאשר בהתחלה יש תיאוריה ואח"כ יש סשן אחד ארוך מקבל ונותן ואחרי זה אחד נוסף יותר מקוצר מקבל ונותן.
ממליץ להביא לסשן מישהו עליו לתרגל ........
המחיר הינו אחיד בכל העולם ולדעתי זה סביר מאוד!
חוויה מעצימה ותודעתית חזקה מאוד!!!

0 אור 0

New member
השאלה היא

אם כבר יש לך רייקי, או שיטות אנרגטיות אחרות,
אני מניחה שמצד אחד תתחבר לאקסס מיד ברמה גבוהה, מצד שני , זה לא יהיה כזה WOW ענקי, אלא משהו שכבר פגשת.
האם אני צודקת?
&nbsp

לא ואוו בכלל.....

יש גישה לכמה שיטות אנרגטיות וכל אחת רואה בצורה אחרת את התשקיף
התודעה כאן מאוד חזקה והרבה ענין של אימון ואמון......
מנסיון של הטיפולים הראשונים היו תגובות חזקות מאוד - עד כמה יהיה שינוי והחזקה של המצב? לא יודע.....

אגב, היות ואני עוסק מורשה (גם לצערי וגם לשמחתי.....) אז הענין הכלכלי פחות מדאיג אותי ויותר את המע"מ ומס הכנסה (הוצאה מוכרת וקיזוז מעמ....)

הכל יחסי ועם פרופורציה......

המחיר הינו 1150 כולל מע"מ ליום השתלמות מלא - 6-8 שעות
יש העושים זאת בלימוד קבוצתי - ואז זה אול מוגזם...... ויש שעושים ב- 1 על 1 וזה מחיר ריאלי מאוד ליום עובדה!
מוכר לצורכי מס - קזז מע"מ מהסכום (כעוסק מורשה)
ובסופו של יום השאלה היא האם זה שמיש עבורך ומה הפוטנציאל הנוסף שתרוויח ממתן טיפולים בשיטה זאת? או בצורה אחרת: כמה טיפולים יחזירו את ההשקעה מהר ותתחיל להרוויח עד לימוד שיטה נוספת אחרת מענינת........

אישית - אחרי שבוע החזרתי את ההשקעה עם רווח
אם בעבר הייתי מתחשבן על כל שקל...... היום אני ב"ה במקום אחר ועם עבודה קשה של שנים. יש תוצאות, בעבר הייתי לומד יותר מגוון שיטות גדול , נכון, לא בכולם אני משתמש , אך יש ידע וכיוון וכן - אם צריך עובדים.
יש עוד כמה שיטות שהייתי שמח ללמוד ולהעשיר את הידע והשילוב המקצועי המיוחד שניתן לרקום מכך. ובקרוב נפעל לכך - צריך זמן ......

לא נראה לי המקום לפתוח את השאלה הזאת......

ובכל מקרה כמו שציינת קודם - ענין של זמן ועיתוי - בשלות נכונה ובריאה עבורי.

בהצלחה!

0 אור 0

New member
התייחסתי לקבוצה של 10-12 איש

ואז המחיר נראה מופרז ברמות,
אני עושה סדנת סוף שבוע חמישי-שבת , כולל ארוחות מלאות ולינה על מזרונים, ותוכן משמעותי - חניכה לנשימת הקוברה שזו מדיטציה משנת חיים ממש, והמחיר המקסימלי למי שלא נרשם בהרשמות המוקדמות הוא 1000 ש"ח
לסדנאות של כמה שעות שמקבילות בערך לאקסס, ובקבוצות קטנות יותר, כדי לאפשר העמקה אני לוקחת 300-600 ש"ח
אז נכון שאני מהצנועות ב"שוק", אבל זה לגמרי מרגיש לי נכון יותר

למעלה