התייעצות דחופה - אשמח לכל תשובה

einatl84

New member
התייעצות דחופה - אשמח לכל תשובה

היי,
אני ממש מקווה שאני הגעתי לפורום הנכון.
אם לא סליחה מראש, אני פשוט לא יודעת לאן לפנות. אם למישהו יש רעיון זה גם יכול לעזור לי ממש.
אני בהריון מתקדם ועשיתי אתמול טיפול רפלקסולוגי דרך קופ"ח לראשונה בחיי, בשל כאבי גב שאני סובלת מהם ולאחרונה נהיו יותר חמורים (בין יתר הסימפטומים הרגילים של ההריון).
ולאחר הטיפול נהייתה לי בליטה בכף הרגל. הדבר מלווה בכאב בעת הדריכה על הרגל. לא הייתה לי הבליטה הזו מקודם.
במהלך הטיפול המטפלת נגעה גם באזור זה, וחשתי שם כאבים, אבל עד הטיפול יכלתי לדרוך על הרגל ללא כאבים, ולא כך המצב עכשו.
לפי כל התרשימים שראיתי באינטרנט זה באזור של הריאות ( רגל שמאל, כ-ס"מ מתחת לאצבע הרביעית). למרות שהמטפלת אמרה שהכאב שחשתי בטיפול זה בגלל כאבי הגב שלי.
זה בסדר להמשיך לדרוך על הרגל?
זה מצב טבעי שאני צריכה להמשיך לדרוך על הרגל עד שזה ירגע מעצמו? או שאני צריכה לחזור למטפלת?
אני ממש חוששת בגלל שאוטוטו חג, ואז לא יהיה למי לפנות עם הבעיה.
אם זו בכלל בעיה?
תודה רבה לכל מי שקרא עד הסוף, ותודה עוד יותר גדולה למי שיהיו לו תשובות.
חג שמח לכולם.

ladybug4NLP

Active member
לפני הל מציעה לחזור בדחיפות לרפלקסולוגית של הקופה

בלי להודיע, בלי פגישה ולבקש לראות אותה בדחיפות. עצם זה שאת בהריון מתקדם ולאחר טיפול שלה מחייב התייחסות שלהם ומייד

הרבה בריאות

נ.ב. איןב עיה לדרוך על הרגל אלא אם מאד כואב לךץ
את לא דורכת על הריאות שלך!!

0 אור 0

New member
תשובות

קודם כל, בהחלט לחזור למטפלת או לפחות לדבר אתה בטלפון
שנית , לגבי התגובה והבליטה:
הבעיה עם תרשימים באינטרנט זה שהם נכונים רק חלקית - בדרך כלל השרטוט נכון אמנם, אבל הוא מבטא רק חלק מהתמונה.
אם המטפת טיפלה בגב עליון אז כידוע השרירים של גב עליון נמצאים באותו איזור השתקפות כמו הריאות (גם בגוף עצמו יש שרירים מסביב לריאות בכל הכיוונים)
אני מטפלת ברפלקסולוגיה, ואגיד לך כמה דברים מנסיוני (שלא מחליפים את הצורך שלך לקבל תשובה מהמטפלת):
- למרות שכמובן אפשר לטפל בשרירי הגב גם דרך הרפלקסולוגיה, אני אישית מעדיפה לטפל בשרירים ישירות בעיסוי או תנועה (ויש עיסוי לנשים הרות ). זה הרבה יותר אפקטיבי.
- בדרך כלל תגובה מיידית כמו הבליטה שאת מתארת אינה קשורה להשתקפות של איברים בכף הרגל, אלא לתגובה מקומית בכף הרגל עצמה. אין שום חשש לדרוך על כף הרגל , כמו שעשית כל החיים, רק להיות קשובה לכאב - אני ממליצה לעשות אמבטיה לרגליים עם מי מלח ולאחר מכן לנוח עם עם הרגליים למעלה.
- טיפול רפלקסולוגי, בפרט הטיפול העדין שאנו נוהגים לעשות בתקופת הריון , לא יכול לגרום בעיות - אין לך מה לחשוש בכלל, רק תהיי קשובה לגוף.
- אם הנפיחות גדלה או מופיע אודם (מצביע על דלקת מקומית או תגובה חדה לעקיצה של חרק) אז צריך לטפל - מריחה של ג'ל אלוורה מרגיע, אמבטיות מלח ואם הכאב חזק או התנפחות חזקה להגיע לרופא
&nbsp

למעלה