שלום. פונה אליכם לאחר שהמליצו לי לנסות פה

Pj rocky

New member
שלום. פונה אליכם לאחר שהמליצו לי לנסות פה

בפורום - מעתיקה הודעה שלי מפורום אחר: תקציר הפרקים הקודמים - לאשתו של אבא שלי גילו סרטן בערך לפני ארבעה חודשים. גידולים בכמה אזורים (ראש, חזה, בטן). התחילו בטיפולים כימוטרפים וביולוגים והקרנות לראש. ההקרנות הסתיימו. אחר כך הפסיקו את הכימוטרפיה כי היא גרמה לה לבעיות יציבה קשות וכו'. עכשיו הפסיקו עם הביולוגי כי יש עוד תופעות לוואי מסוכנות שהם ממש לא סימפטיות. בקיצור - כרגע הם הפסיקו את כל הטיפולים. עד כה הטיפולים כפי הנראה הועילו (לא ברור לי עד כמה כי לא הצלחתי לדלות את הפרטים הללו), אבל השלב הוא שלב שהטיפולים עצמם יכולים להועיל והחולה לא בהכרח יכולה לשרוד אותם. אז מחכים 5 שבועות לCT הבא ואז יעשו עוד חושבים. באופן אישי אני חושבת שהציפיה הזאת, הלחכות, זה קשה מאוד. אבל אני חושבת שיש גם מה לעשות בזמן הזה. ושאפשר אולי לחזק את הגוף שלה שהוחלש כל כך עם הטיפולים האלו. אז מה אני מחפשת? אני מחפשת טפול אלטרנטיבי - שיאצו, דיקור או כל רעיון אחר שיש לכן שיכול לעזור קצת לבלאנס של הגוף שלה ולחזק אותו. אני (בהסכמה עם אבא שלי) אבדוק קודם אופציות ואז אדבר איתה על הרעיון וננסה להוציא אותו לפועל. יש הרבה מגבלות בטיפול - ראשית, זה חייב להיות מישהי או מישהו שמגיע הביתה (ראשון לציון) היא לא יכולה ללכת כמעט. שנית מדובר באישה לא בריאה עוד לפני הסרטן עם סכרת ושאר ירקות, אז מין הסתם זה צריך להיות מומחה או מומחית לאנשים חולים בסרטן שיש להם עוד בעיות בריאות. שלישית - צריך לקחת בחשבון ששנויים מהותיים לא יעשו באורח החיים. תזונה, עישון - הדברים האילו הם כרגע נתון שיש להתמודד איתו. שום הרצאה או אצבע מאשימה לא יועילו. זה המצב נקודה. ואני מקבלת את זה שיש אנשים שזה ישגע אותם ולכן הם לא יכולים להיות מתאימים לטפל בה. יכול להיות שיש פתח לקוות לאוכל מעט יותר בריא שכן נכנסה לגור איתם מטפלת זרה ואולי היא תוכל קצת לעזור בעניין, אבל כרגע היא נמצאת שם שבוע שני ואני עוד לא כל כך יודעת מה ומי ומו. תודה לכן. ושבת שלום. פיג'י

0 אור 0

New member
במאת מצב לא פשוט

לא כל מטפל מסוגל נפשית או מבחינת הידע להכנס במצב כל כך מורכב, רפואה סינית נשמעת ככיוון נכון, אבל במצב כזה של גוף ונפש חלשים, הייתי בכלל הולכת בכיוון של טיפול אנרגטי - סוג של הילינג, תמיכה נפשית אם בדמיון מודרך או בכלים אחרים, וכן אפשר לעזור גם בתזונה מזינה ומחזקת. שיאצו וטיפולי מגע עמוקים אחרים לפעמים קצת בעייתיים במצב של חולשה מאד גדולה - מטופל מנוסה ידע לבצע את אותו הטיפול בצורה אנרגטית (ברפלקסולוגיה התנסוינו בטיפול ללא מגע במקרים כאלה) מאחלת לכם החלמה והתאוששות,

Pj rocky

New member
תודה לך :)

זה נשמע מאוד הגיוני מה שאת אומרת מבחינת המגע העמוק. הבעיה שלי היא שטפול אנרגטי הוא מה שאני מניחה שהם יגדירו כממבו ג'מבו - כלומר אחיזת עיניים. האם יש טיפול מגע שהוא פחות מגע עמוק? האם את מכירה מישהו או מישהי שאת יכולה להמליץ עליהם? שוב תודה :)

0 אור 0

New member
כל מגע יכול להיות פחות עמוק ויותר עמוק

אני צריכה לשאול אנשים - אני מכירה מטפלים מצויינים באיזור אבל אני לא בטוחה אם באים הביתה

יעל ND

New member
שבוע טוב

במקרים מסוג זה אני נוהגת לטפל בביואנרגיה+הומאופתיה+מוקסיבציה. לדעתי, זה הכי יעיל. אני גם לא דוקרת חולות חלשות כמו האישה שתיארת. בכל מקרה, תתפלל עבורה, היא זקוקה להרבה רחמי שמיים, מסכנה. כתיבה וחתימה טובה יעל

טיפול במגע, עדין

שיכול להתאים- קרניוסקרל- שאת יכולה לקרוא עוד באתר. בעיקרון- מדובר על מגע עדין שבא לחוש תנועתיות פנימית בגוף וודרכה לעזור לחיזוק כללי ואיזון פיזי ונשפי. לא מדובר על קסם אלאעל טיפול שמאד יכול גם להרגיע מתח נפשי, גם להקל על תסמינים פיזיים גם של המחלה וגם של הטיפולים. אם מתאים, אפשר לחפש מישהו

Pj rocky

New member
תודה לך.

בנתיים יש מישהו שדיברתי איתו ואני מקווה שזה יצא לפועל. בכל מקרה אני שמה את זה בראש למקרה שלא יסתדר . המון המון תודה

למעלה