פשוט נהדרת עד 12

Don Nirtin

New member
פשוט נהדרת עד 12

סוף סוף התעוררנו מהשיממון.

רק צריך לנקות קצת את הסדרה ממיותרים. וכאלה לא חסרים.

Don Nirtin

New member
כאמור, עד 12

לא יודע מה יש לי אבל אני מאוהב בפליפה סימס. גם באחיו התאהבתי בשקר היופי (למרות שהיה חרא דמות שהתנרמלה בסוף)
&nbsp
מרינה רוי ברבוזה
היא מדהימה בעיניי. כל הסצנות שלה עם ז'ואנטס

&nbsp
ארתור וקרולינה - מצחיקים, מפגרים ובעיקר משוחקים נהדר על ידי פביו אסונסאו וז'וליאנה פאיס המצוינים.
&nbsp
מי צריך להעיף מהסדרה ובהקדם:
מריה לואיזה

האלה שברחוב

פסיארבל או מה שלא יהיה שמו האבא של הילדים שמתמרח לי על בלונדיניות מזויפת

רפאל (אז מה אם הוא עירום חלקי.)
קסנדרה
גאד הבחורה הזו עושה לי כאב ראש.
&nbsp
מי מעניין אותי -
ז'רמנו
לילי
פביאנו

ליילה
&nbsp
מי אני רוצה שיתפתח -
מקס
&nbsp
כל השאר בגדר לא חשובים או שלא זוכר אותם.
&nbsp
זהו.
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
אני רק בפרק 10, אבל בגדול מסכים אותך

ז'אונטס ואליסה נהדרים, רק שלא יהרסו את הסדרה ויעשו בסוף את הזוג שיהיה ביחד ארתור ואליזה, שאליזה תישאר עם ז'ואנטס.

מרינה רוי ברבוזה בהחלט שחקנית נהדרת, אחת הסיבות שלא נטשתי את אימפריה.

ידעתי שז'וליאנה פאיס שחקנית נהדרת עוד מהדרך להודו, אבל למרות התפקיד הקומי שלה בהאחד לא ידעתי איך היא בתור רעה, למרות שהיא בינתיים די קורבן של הנסיבות.

מריה לואיזה ורפאל כנראה הולכים להיות מטרד רציני כמו מישל ופטרסיה בשובל של שקרים.

האבא של האחים של ז'ואנטס לגמרי דמות מיותרת.

קסנדרה באמת קוץ בסדרה עוד יותר מעצבנת ממריה לואיזה.

Don Nirtin

New member
את מישל ופטריסיה חיבבתי. את אלה לא.

ונדמה לי או שפטריסיה קפצה לתפקיד אורח בתור דוגמנית ב11 או 12? או שהתבלבלתי וזו שחקנית אחרת?
&nbsp
בגדול מהשמו שנגמר ב'סבל' (כיאה לשמו
) פשוט לא מעניין. לא מעניין אותי שהוא מתמרח לי על בחורות ולא מעניין אותי שאני צריך לראות אותו בערך אונס את הבחורה הבלונדינית באמצע הרחוב. מזל שמריה לואיזה באה וקטעה את הבערך אונס הזה

&nbsp
דווקא את האחים של ז'ואנטס אני מחבב למרות שאחת מהם די זנותית עם ההתנהגות במועדון באיזה פרק.
&nbsp
אני גם מחבב את ז'ילדה. פחות את דינו אבל בסדר, דינו זה דמות רעה.
&nbsp
ז'וליאנה פאיס - דווקא נראה לי רעה קומית ועדיין לא התחילה להיות רעה רעה. בינתיים קצת מרחו את העלילה ונתנו לנו פתיחה די מנומנמת. אבל בסדר, עברנו 10 פרקים. הגיע הזמן להתחיל את הטירוף כי יש עוד 120 פרקים לפנינו.

Sigal441

New member
הדמות של ז'ואנטס ואבא שלו וכל המשפחה נתפרה טוב טוב

בהמשך תבינו למה.. אני כבר הבנתי.
אם לא היו שמים את ז'ואנטס אין לי ספק שאליזה הייתה נופלת על מישהו אחר..

faery18

New member
פלוריסבל

יפה שאתה ממשיך איתה היא ממש טובה

אליזה וז'ונטאס זה שלמות

Don Nirtin

New member
אני אקרא לו סבל וזהו

כי זה מה שהוא

טלנובלה נחמדה, לא סוף העולם. הבעיה שלה זה יותר מדי דמויות לא מעניינות. בפרט קסנדרה/סבל.

evglev1

Well-known member
מנהל
בברזילאית וצ'יליאנית תמיד יימצאו דמויות לא מעניינות

אלא אם זו ברזילאית קצרה כמו בזמן שישנת.

Don Nirtin

New member
שקר!

בשקר היופי (
) לא מצאתי אף דמות אחת מיותרת. נהניתי מהעלילות של כולם.
&nbsp
פה? 90% מהעלילות המשניות משעממות/מרדימות/מפגרות/על גבול העלבון של האינטליגנציה השכלית שלי

evglev1

Well-known member
מנהל
כן פה ממשיכים את המסורת של אימפריה של דמויות מיותרות

אבל אפילו בלהיטים בשבילי של גלוריה פרס כמו הלוחמת והדרך להודו, יש דמויות מיותרות, רק שאצלה יש סיפור עלילה ראשי וגם הרבה דמויות משניות, כך שהמגוכחות מביניהן לא מקבלות הרבה זמן מסך.

Don Nirtin

New member
כן. התכוונתי גם לשובל של שקרים

שם לא היה סיפור אחד מיותר לדעתי ואף אחד לא קיבל זמן מסך מיותר.
&nbsp
בפרקים האחרונים זה פחות או יותר התאזן. היה פרק שהיו שלוש סצנות של סנדריניה ושתים של הסבל. אז סבבה מצידי. שיישאר כך!

AndreiTR

New member
הלוחמת לדעתי היא משהו שונה.

משום שכל הדמויות המיותרות, רובם לא קיבלו זמן מסך, חלקם היו להם קשר בעלילה, כמו רקל למשל.

בכוח הרצון למשל (הסדרה החדשה של גלוריה) אין דמויות מיותרות, יש בסך הכל 40 דמויות, ולכל אחד יש בסיס עלילה, טקסטים, אין צפיפות, נושאים מטופלים היטב.
גלוריה פרז לקחה לתשומת הלב את תגובות הגולשים שאמרו לה שיותר מ-100 דמויות זה הגזמה בסדרות שלה.

faery18

New member
עכשיו שהגעתי לפרק 11 והבנתי יותר את ההקשרים אז מבחינתי

הדמויות המיותרות היחידות הן פלוריסבל והבלונדינית המזוייפת חח

חבורת הצדקנים החופרים התפרקה וחצייה התנרמלה שזה כבר טוב ולגבי רפאל הוא מעצבן אבל מריה לואיזה והידיד ההומו מצחיקים
גם הטיפשות של קסנדרה הנעל והבושות שהיא עושה לעצמה כל פעם מחדש סך הכל די משעשעים..

faery18

New member
ככה זה בברזילאיות, גם לגבי השמות שיהיו בריאים חחח

אבל למרות ריבוי הדמויות העלילה העיקרית שווה הכל

Don Nirtin

New member
13 ו14

אלוהים אדירים הם הקדישו חצי פרק למוח שאין לקסנדרה/סלמנדרה/סנדריניה?!?!?!?!?!??! אלוהים. זה היה יותר גרוע מאורן חזן מסתחבק עם דונלד טראמפ.
&nbsp
המחווה של ז'ונאטס אחרי שאמא של אליזה הלכה

&nbsp
ושמישהו יוריד את מריה לואיזה לאסלה יחד עם קסנדרה בבקשה. אין לי כוח אליהן.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן קסנדה מגוכחת ובלתי נסבלת

וכל השטויות איתה, גם מריה לואיסה דמות חסרת חן שלא תורמת כלום. אבל כל סיפור התסרוקות של קסנדרה סלמנדרה פשוט פתאטי.

faery18

New member
עד פרק 11
ככל שאני מתקדמת עם הפרקים אני מתמכרת יותר

ויותר במיוחד לאליזה וז'ונטס
אהבתי איך שהוא אירח אותה בבית המשפחה שלו בקוריסיקה בסוף השבוע
היה מצחיק עם אמא שלו שרדפה עם המטאטא אחרי פלוריסבל שלא משלם מזונות
ואיך שאליזה וז'ונטס ישנו כפיות

אהבתי גם איך ששנייה לפני שהסתיים סוף השבוע ז'ונטס לקח אותה למקום האהוב עליו בריו ואיך שהם בילו ונהנו ביחד על האופניים ואחרי זה בחוף
הצטלמו סלפי ועשו פרצופים

בינתיים ביומיום אליזה וז'ונטס ממשיכים בעסקי הרחוב וממשיכים ללון בבית הקולנוע הנטוש. כשבינתיים ז'ונטס הספיק להבריח לשם לכמה רגעים את חבורת הצדקנים המעצבנים החופרים שמפגינים נגד "חברת בסטילי המזהמת" - עשו לי חור בראש עם נחל הטמנדואה שלהם
מה שכן שמחה שנפטרנו לפחות מחצי מהם אחרי שפביניו ראש הקבוצה החליט לקחת את המחאה שלו למקום הטוב והשקט בעצת אימו ונראה שיפתח פרוייקט בחברה של אביו.

בהתחלה חשבתי שז'רמנו מסכן עם ילד כזה טרוריסט ששופך עליו צבע אדום דמוי דם מול כולם כמחאה, ואיך שכל פעם נקלע לצרה אחרת וצריך להוציא אותו מהכלא. אבל עכשיו אחרי שהובן שהוא עבר למחאה לגיטימית ורוצה להתקדם בחברה של אבא שלו, ואחרי שהובן שז'רמנו כל הזמן היה משווה בינו לבין אחותו שמתה ומפלה אותו לרעה, דווקא פאביניו הוא זה שאני מרחמת עליו עכשיו
נראה שההתנהגות שהמרדנית שלו נובעת גם מהיחס הגרוע של אבא שלו
הוא וליילה נראים זוג די חמוד. למרות שיש לה תספורת מעצבנת חח

ואפרופו אבות גרועים, נראה שהבת של ארתור ז'וז'ו גם סובלת מאותו הדבר. גם היא מרדנית לא קטנה בכלל אבל גם פה היחס של ארתור ממש גרועה איך שבקושי מתייחס אלייה ומזלזל בה
דווקא קרולינה מראה פה את הרגש האימהי שלה ודואגת לה יותר ממנו, בעודה מנסה להכנס להריון מארתור שלא ממש בעניין של להביא עוד ילד
והאמת ז'וז'ו צודקת..מסכן הילד שעדיין לא נולד עם אבא כזה..

היה מותח המפגש השני של אליזה וארתור
בזמן שהוא וקרולינה יושבים במסעדה ומדברים על תחרות היופי של המגזין "פשוט נהדרת" בשיתוף חברת האיפור בסטילי, אליזה ניגשת אליהם כדי למכור פרחים אבל כמובן שהיא זיהתה את ארתור עוד לפני כן והציפיות היו גבוהות.

אבל המפגש הסתיים מבחינתה בתחושת השפלה קשה כשארתור וקרולינה מדברים עלייה מעל הראש אם היא מתאימה או לא מתאימה להיות מתמודדת בתחרות "נערת פשוט נהדרת", ארתור אומנם מדבר בשבחה אבל בצורה.. איך נאמר די מעליבה לאור מראה הקבצנית שיש לה כרגע

מה שאליזה לא יודעת כי היא כבר ברחה משם
-זו העובדה שארתור התערב עם קרולינה בסופו של דבר שיצליח לעשות ממנה "נערת פשוט נהדרת" ובעצם כן לקח את העניין ברצינות, ככה שנראה שהסיפור של אליזה רק מתחיל רק שהיא עדיין לא יודעת את זה ומהאכזבה שהיא חשה עכשיו היא צפויה להמריא גבוה מאוד

אגב אהבתי איך שהיא זרקה על קרולינה את הפרחים

עוד מהקטעים המצחיקים אהבתי גם איך שאחותה של קרולינה כמעט והעלתה
את הבית שלה באש בטעות

evglev1

Well-known member
מנהל
קטעים יפים ביניהם

נחמד איך שאמר לאימו שהיא חברתו אך היא לא יודעת וגם האחים מתעקשים שיש ביניהם משהו, אך אליזה מתעקש שלא.

גם אני לא אוהב את התספורת של ליילה, אך בתור בת זוג פאביניו היא מעולה, למרות שבינתיים יש לה חבר.

מסכים לגבי ג'רמנו, הוא כל הזמן השווה בין ילדיו ויצר טראומות אצל בנו. כל הכבוד ללילי שמנסה לתקן את המצב.

גם הבת של ארתור די מוזנחת, אפילו לקרולינה הזרה אכפת מהבת שלו מאשר לארתור ואפילו המשרתת שמה לב שהוא לא בשל לגדל ילד. מזל שז'וז'ו גרה עם אימה ולא איתו.

הקטע עם הפרחים בפרומו סוף סוף הגיע בפרק 11, וקרולינה לעגה למריה לואיזה והפרחים עליה היו במקום וגם ארתור החמיא לה, אבל הם דיברו עליה כמו על סחורה והיא התאכזבה מארתור, שעד אז היה נסיך חלומותיה.

faery18

New member
הבנתי שליילה נפרדה מהחבר הקודם

ולפי מה שהבנתי ז'וז'ו גרה שבוע אצל אמא שלה ושבוע אצל ארתור.
&nbsp
&nbsp

למעלה