אנה כפול שלוש המחליפה של תשוקה וכוח

faery18

New member
דייי
איזה יופי!

וואו. לזה ממש לא ציפיתי. הייתי בטוחה שכמו שהיה לפחות בשנתיים האחרונות גם הפעם ויוה יביאו שלוש מקסיקניות מהשנה הקודמת כי זה היה הכי הגיוני אבל לא
זה ממש תקדים שהמקסיקנית השלישית שמגיעה באותה שנה היא מהנגלה החדשה יותר, ובכלל שויוה מודיעים על מקסיקנית שמגיעה עוד לפני הזמן! באמת ויוה..הפתיעו לטובה חח מעניין מה גרם להם להתנחמד כל כך פתאום

אני בכל מקרה ממש שמחה מהידיעה כי כמו שכבר ציינתי, אם משווים - הנגלה של 2016 נראית יותר מושכת ממה שהיה נשאר לנו מ2015. ושלוש פעמים אנה בהחלט הייתה בין המצופות שלי
היא נראית ממש מיוחדת ומעניינת. רק ש..אנה כפול שלוש?
לא יכלו לחשוב על שם קצת יותר נורמלי?
לא יודעת זה נשמע קצת מוזר. גם שלוש פעמים אנה האמת לא נשמע משהו חח למה לא לקרוא לה פשוט אנה או אנה המשולשת
..

עכשיו אני רק מקווה שהמקסיקנית הבאה תגיע רק בהמשך כי אם אחרי רק אלוהים סולח תהיה עוד מקסיקנית אני אהיה בבעיה
יחד עם זה כל הכבוד לויוה שממשיכים לטפח את הז'אנר המקסיקני הנפלא ובאמת מביאים את המקסיקניות הכי מבוקשות שיש. שאפו

evglev1

Well-known member
מנהל
פשוט אנה זה שם שלא אומר כלום

אבל עצם הרעיון לקרוא לתאומות באותו השם נראה לי הזוי בפני עצמו.

evglev1

Well-known member
מנהל
ההפתעה היא עוד יותר גדולה

כי גונול מסתיימת יום לפני תשוקה וכוח ב-8 לנובמבר אמורה לעלות המחליפה של גונול ובכל זאת היא פרסמו את המקסיקנית שמתחילה לפני הטורקית שיום לפני. בעצם גם את רק אלוהים סולח הם פירסמו לפני שבע נשמות למרות ששבע נשמות התחילה יום לפני רק אלוהים סולח.

כעיקרון ככה קוראים לשלושתן: אנה לטיסיה, אנה לוסיה ואנה לאורה

בהתחלה קראו לטלנובלה frente al mismo rostro חבל ששינו

faery18

New member
כן אני יודעת

השם הקודם לגמרי מצלצל הרבה יותר טוב, גם בעברית "מול אותן פנים" או פשוט "אותן פנים" בהחלט נשמע הרבה יותר טוב מאנה כפול 3. אבל שיהיה העיקר היא הגיעהD:

Don Nirtin

New member
לעזאזל איתכם ויוה.

לא יכלתם לחכות עוד חצי שנה שהשיבה הביתה תיגמר?

Don Nirtin

New member
רציתי לנסות כמה פרקים

וגם כי יש שם כמה שחקנים מסויימים שמעניינים אותי.

faery18

New member
אפרופו הקאסט, פדרו מורנו! שדיברנו עליו בקשר לאהבה בשכונה...

הוא משחק פה את הגלאן השלישי. לפי מה שהבנתי הוא יהיה שותף של אנה לטיסיה למעשים הזדוניים שתעשה
כנראה בגלל זה השם שלו היה לי מוכר.

Don Nirtin

New member
הוא יהיה רשע פלייבוי

אני מקווה שזה אומר שהוא יפשוט את החולצה הרבה

Don Nirtin

New member
כי סליחה, הוא לא שחקן מי יודע מה

אז שלפחות יפשוט את החולצה ויהיה מה שעושה כריסטיאן דה לה קמפה עכשיו בהשיבה הביתה.

elall

Member
מנהל
בגלל זה אמרתי שבשביל זה ליהקו אותו לשם

בזמנינו שרירים זה פרט חשוב לטלנובלה, כמה שיותר ,יותר טוב, כי של סבס וזפדה זה לא מספיק

faery18

New member
אולי אחרי כל הזמן הזה הוא הספיק להשתפר

למרות שבעיקרון אני אוכל להביע עליו דיעה רק אחרי שאני אראה אותו משחק

Don Nirtin

New member
טוב נו, נחפיץ אותו קצת

זו בעיקר הסיבה למה אני מקווה שנראה אותו ככה בסדרה.

למעלה