רק אלוהים סולח

faery18

New member
עד 51 - איזה בלאגן עכשיו אביגיל חושבת שהיא הבת של פאוסטו

מסכנה יותר מידי סודות יש מסביבה ומציטוט פה וציטוט שם היא חיברה הכל לא טוב ועשתה סלט
היא שמעה ממקריה שפאוסטו הוא הגבר של חייה ושלא היה לה שום דבר עם פבלו ומייד אחר כך היא שומעת את סבתא של דייגו ואמא של מקריה מדברות על הקשר האסור של אביגיל. כמובן שהן מדברות על דייגו אבל אביגיל חושבת שהן דיברו על מתאו ומבינה שכאילו יש ביניהם קשר דם

&nbsp
ובכלל, הרי הראו את סבתא של דייגו עומדת מול הקבר של ברונו לפני כמה פרקים ואומרת בקול ששניהם יודעים שדייגו הוא לא הבן שלו(מה שלנו כבר ידוע)אז לא הבנתי למה היא מתנהגת כאילו היא מאמינה שהוא כן הבן שלו ועוד אומרת את זה לאמא של מקריה
האמת שלא רק אביגיל מבולבלת חח
עשו קצת סלט מכל העניין.
&nbsp
פאוסטו ודיאנה פשוט חסרי בושה, שוכבים באחוזה מתחת לאף של כולם ופיתאום רנטה נכנסת לחדר! כמובן שאם היא לא הייתה עיוורת הם היו כבר נתפסים על חם! אבל היה משעשע איך שהיא באה בדיוק לדבר עם פאוסטו ואז איך שהיא נשענה על המיטה ודיאנה ניסתה לזוז כדי שרנטה לא תקלוט שיש עוד מישהו בחדר חח ואז פתאום גם מקריה נכנסת וקולטת את הסצנה הזו של שלושתם חחח "פאוסטו להוציא לך את הזבל מהחדר?"
ואיך שהיא משכה אותה בעצבים חחח סצנה הזויה אבל משעשעת

&nbsp
אני לא מבינה את אדוביחס. היא באמת כבר לא רוצה את מוטור או שזו תכנית כדי להיות איתו? לא ברור, ממש ריחמתי עליו איך שהיא השפילה אותו

&nbsp
איזה חמוד דייגו שאימץ את הילד היתום!

evglev1

Well-known member
מנהל
תהיתי מה יהיה אם הקטע שאביגייל חושבת שהיא הבת של פאוסטו

שהיה במקור, שהרי כאן היא יודעת מי אביה, שם היא חיברה את השיחה עם בניטו שאמר שלא יכולים לגרש אותה כי זה הבית שלה והוא יפתח את הפה והדברים של מקריה שפאוסטו הוא הגבר שהיא אהבה כל חייה והגיע למסקנות. כאן היה גם שיחה על הקשר האסור שאביגייל חשבה שהכוונה למתאו ובאמת מוזר שהסבתא של דיאגו מתעקשת להפריד בין אביגייל לדיאגו כשהיא אמרה על הקבר שהיא יודעת שהוא לא באמת הבן של ברונו וזורמת עם אמנדה שאסור להם להיות ביחד אבל לא מוכנה לספר לרנטה כדי שתפעל בעניין.

הקטע עם דיאנה ופאוסטו היה במקור בשלבים מתקדמים יותר ודווקא אביגייל אז נכנסה ואמרה שצריכה להוציא את הזבל וגררה את דיאנה בשערות, פה מקריה עשתה את העבודה השחורה וגם גררה אותה בלי להכאיב יותר מדי ובלי שערות.

עם אדוביחיס הכול ברור כשמוטור הציע לה לחיות בחדרון של המוסך ולהסתפק במה שהוא מרוויח, היא הזדעזעה מהרעיון ובורחת ממנו כל עוד נפשה בה, מעניין מה גורם להן לחשוב ש"חוליאן" כזה עשיר, רק צורת הלבוש שלו והשפה בה הוא מדבר? אגב קטע מוזר שהירושה משותפת והן צריכות לחתום על הכול ביחד, מה הייתה הבעיה להורים שלהן, לתת לכל אחת את החצי שלה?

faery18

New member
ממש מוזר העניין עם סבתא של דייגו.

מוזר גם שרנטה ממשיכה לגור עם פאוסטו ושוקלת להאמין לחלק מהבטחותיו אחרי כללל מה שהיא עברה לצדו ואחרי שהבטיחה לפטריסיו שהם יהיו ביחד. ומוזר שאביגיל לא שואלת אותה כלום על השיחה שלהם שהיא שמעה כשהם עוד היו בעיר אותה שיחה שרנטה באה בטענות לפאוסטו שאנס אותה התעלל בה וגרם לה לאבד את הראייה. אביגיל בעצם אמורה לדעת שפאוסטו רע ככה שאני לא מבינה למה גם אביגיל די סלחנית כלפיו.
&nbsp
אז אדוביחס באמת לא רוצה עכשיו את מוטור?
אחרי שהיא כל הזמן בכתה שאחותה לא מסכימה שהם יהיו בקשר? עד עכשיו לא הבנתי בכלל למה אחותה אמורה לקבוע לה משהו חח הן נשים בוגרות גם אם אחותה גדולה ממנה. זה ממש מצחיק
ובכלל אחותה ממש צבועה, העיקר עכשיו היא זו שנמרחת על "האספסוף" אגב עדיין זה ממש הזוי לראות את טוניו יחד עם משהי שיכולה להיות אמא שלו

&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
אדוביחיס רק רצתה רק לשכב עם מוטור

לא היה לה שום עניין להינשא לו וכנ"ל אפיחניה עם טוניו, אפיחניה בכלל הגיבה למוטור לא בגלל שהוא אני, אלא בגלל שעשה סצינת קנאה עם חוליו ובכך הפר את הסודיות של הקשר.

רנטה ואביגייל מאמינות שפאוסטו השתנה.

faery18

New member
מפתיע בהתחלה חשבתי שזה בכלל הפוך

מילא אביגיל אבל איך רנטה יכולה להאמין לפאוסטו כשהיא יודעת שהוא רוצח?

evglev1

Well-known member
מנהל
גם מוטור וטוניו רק רצו כסף כל

וגם אדוביחיס ואפיחניה רצו שעשוע הרפתקה, אף אחד לא רצה קשר רציני, חוץ ממוטור לאחר שהופלל בהריגה ברשלנות של האב פרנסיסקו.

faery18

New member
52 - ההריון של דיאנה משנה את התכניות של מתאו ואביגיל

נכון לעכשיו די ברור שמתאו לא יתגרש מדיאנה אחרי שהיא הודיעה לו שהיא בהריון ממנו וכשאמא שלו מטיפה לו ש"לא יהיה אגואיסט כמו אבא שלו שנטש אותה בהריון". זה ממש מבלבל שדמויות מגלות רק חצי אמת. עכשיו מתאו יודע שאבא שלו לא היה נאמן לאמא שלו וזה נכון אבל בעוד מתאו חושב שזה אח של פאוסטו הרי שבכלל מדובר בפאוסטו עצמו. אלנה בעצמה אגואיסטית שמכריחה את הבן שלה להישאר עם מישהי שהוא לא אוהב. גם אם דיאנה בהריון וגם אם התינוק באמת של מתאו(למרות שאני בספק רב)עדיין בשביל התינוק זה רע ששני ההורים שלו לא מסתדרים ועדיף שייפרדו. כל אחד והמטען האישי שלו שנזרק על הגב של מתאו - עכשיו גם דייגו חושב על העניין דרך מה שהוא עבר שלא היה לו אבא ומחליט לא לספר למתאו את האמת על דיאנה אחרי שהוא מבין שהיא בהריון. בטח עכשיו אביגיל ודייגו יתקרבו.
&nbsp
אני חייבת לציין שהמשחק של מארק טאצ'ר לא היה הכי משכנע בסצנות האילה עדיין קשה לי להתחבר אליו בתור ראשי טוב. לעומתו סוריה וגה נהדרת
הדמות גם ממש מתאימה לה.
&nbsp
איזה טיפשות שתי האחיות חח שקוף שהבן של מיה משחק בהן ומתכנן להגיד לכל אחת שהוא בחר בה מבלי שהשנייה תדע ועל הדרך לחלוב מהן את כל הכסף
והאמת מגיע להן במיוחד לאפיחניה על מה שעשתה למוטור
באמת עדיף לו את המשרתת שלהן רואים שלה באמת איכפת ממנו מקווה שהם יהיו ביחד

evglev1

Well-known member
מנהל
מארק תאצ'ר באמת שחקן גרוע לדעתי

אבל אני לא אובייקטיבי כי אני תמיד משווה אותו לקלונגה.

למרות שדיאגו לא סיפר את האמת, כל הכבוד לו שלא שיתף פעולה עם דיאנה, ועמד לספר את האמת למרות ההפסד שלו עם אביגייל, אבל כמובן ההריון טרף את הקלפים, אם כי היה צריך לחבר אחד ועוד אחד ולדעת שאין שום וודאות שהילד הוא אכן של מתאו וייתכן ודיאנה בעצמה לא יודעת מי אבי ילדה.

לעומת הניסיון להפוך את דיאגו לשותף למזימה, דווקא דיאנה מאוד הצליחה לרגש את הלנה עד שהיא לגמרי הפכה לבעלת ברית של דיאנה ורואה בה קורבן.

האחיות באמת טיפשות ולא אהבתי את קו העלילה הזה לא במקור ולא בריימק, אם כי בלעדיהן הבן של מיה היה צריך לקבץ נדבות או לחזור לכלא ואז היה צריך לצאת מהסדרה, גם לא הפסד גדול, אה בעצם גם להירצח על ידי זה שברח איתו מהכלא ומסתבר שהוא גנב את הכסף שלו, גם אופציה.

faery18

New member
ובהחלט אין מה להשוות חח

כן האחיות זה באמת קו עלילה מיותר

elall

Member
מנהל
סרחיו גויירי עם הנכד שלו

איזו מתיקות

למעלה