סקר טלנובלי

elall

Member
מנהל
ואף אחד לא מדבר על מחליפה של "שבע נשמות"?

שמסתיימת לפני "מי זה מי?" סתם, ברור מה יחליף אותה... כללי המשחק. ככה שאני כבר לא בטוחה אם אני רוצה שיביאו משהו מבוקש מבחינתי במקום מי זה מי, כי אז יהיה לי עומס.

1. כמובן הייתי רוצה את "אל תעזוב אותי", או מלון הסודות, או משהו צ'יליאני של ערוץ 13 (לא יקרה!).
2. לא כזה מזיז לי האמת, כי יש יותר דברים שאני לא רוצה לראות מאשר דברים שאני כן רוצה לראות
אבל בעיקרון הכי אנטי יש לי ל"הדרך לגורל" ופשוט מריה...
3. אווה לה טריילרה.

faery18

New member
חח אכן אנחנו כבר יודעים את המחליפה שלה

וגם מבחינתי היא כבר לא רלוונטית כל כך כי גם ככה לא יהיה לי מקום לעוד נובלה.
&nbsp
אם תגיע אל תעזבי אותי את תוותרי עלייה בשביל הברזילאית?

elall

Member
מנהל
לא, גם ככה אני רואה את הכל באינטרנט/הקלטות

אז אני מניחה שאני אצליח להסתדר עם 2 וחצי טלנובלות
(הצ'יליאנית שאני רואה זה רק 3 פרקים בשבוע).

evglev1

Well-known member
מנהל
כן שמתי לב שכתבת שלמעשה כמעט כל מה שיגיע במקום

מי זה מי את תראי מטלמונדו או טלוויסה, רק אם יפתיעו ויביאו עוד ארגנטינאית או חלום של אלה צ'יליאנית, רק אז יישאר לך זמן בשביל הברזילאית.

evglev1

Well-known member
מנהל
עונה

איזה טלנובלה הייתי שרוצה תגיע - אל תעזבי אותי או אמזונס.

איזה טלנובלה לא הייתי רוצה שתגיע: אין כזאת אשמח לכל טלנובלה שארצה לראות ואשמח לכל טלנובלה שלא ארצה לראות שתשאיר לי זמן פנוי, אבל אם כבר אז עד קצה העולם.

איזה טלנובלה תגיע לדעתי: מכיוון שכרגע אין טלנובלה של הגאלנים כמו ויליאם לוי, פרננדו קולונגה אז אין לי שום דרך לחשוב מה ויוה יגיעו. ויוה הכי לא צפויים שיש וכל טלנובלה יכולה להגיע משידור חוזר במקום המשבצת החוזרת שבוטלה שעם סיום רק אלוהים סולח תתחלף בשעה אם המחליפה של רק אלוהים סולח (שמסתיימת לפני השיבה הביתה) ועד שלוש פעמים אנה הטרייה מהתנור. כבר נכביתי כשהימרתי שאת שקר היופי תחליף בלב הסערה ואת החיים שגנבו ממני אספרנסה, ובחיים לא הייתי מאמין שגם שדרות ברזיל וגם הדרך לאהבה יתחלפו בסדרות חדשות ותהיה רק משבצת חוזרת אחת, כך שאין לי שמץ של מושג ולכל ניחוש שלי לדעתי יכולה להיות אותה הסבירות.

annaush12

New member
עונה :)

1. הבוגרים- לדעתי הסדרה הכי טובה שהייתה בכל הזמנים... ואני רוצה שאמא שלי וחברות יענו ממנה גם (מוכנה גם לקבל את לחנך את נינה וללאונה)
2. כל טלובלה שהיא מוגזמת ודלת תקציב שויוה אוהבים לרכוש , בעיקר מקסיקניות (מצטערת כל אוהבי המקסיקניות)
3 כל טלנובלה שהיא לא מקורית ודלת תקציב שויוה חושבים שהיא "מתאימה לקהל הישראלי". בגלל זה עדיין יש תדמית שלילית על הטלנובלות

keren dvir

New member

גם לדעתי הבוגרים הייתה סדרה טובה (אבל לא בכל הזמנים), ואין סיכוי שהיא תגיע כי היא ישנה מידי (2012) וגם לפי ויוה "לא מתאימה לקהל הישראלי" בגלל המאפיינים הארגנטינאים שלה (השירים הנוסטלגים של שנות ה80' וכו').

גם אני הייתי רוצה מאוד שלה לאונה ולחנך את נינה יגיעו אלינו

faery18

New member
המקסיקניות הן בין הטלנובלות הכי יקרות ומושקעות

כמובן שעל טעם וריח אבל מבחינה תקציבית המקסיקניות נחשבות ליקרות. לא מן הנמנע שזו הייתה הסיבה לתקופת היובש המקסיקני שהייתה לפני כמה זמן בויוה...
&nbsp
לגבי המחליפה ויוה לא צפויים ואכן כל האפשרויות פתוחות. מטלמונדו דרך טלויסה ועד ארגנטינה:]

לא מסכימה לגבי השלישי

יש טלנובלות מקסיקניות שלא יוצרות תדמית שלילי פשוט לא מגיעות הרבה אבל לדוגמה היה את רובי שבאמת הייתה מוצלחת עם נגיעות ריאליסטיות כמו גבר מתעלל או חברה מניאקית ועובדה שיש את אלנה דמות קלאסית בעשירים לא מבקשים רשות. אנשים תמיד ישנאו טלנובלות מהסיבה שהם לא מכירים מספיק את הז'אנר ושופטים על פי הטלנובלות הראשונות שהתחיל הז'אנר בארץ. ויש למקסיקניות קהל נרחב בארץ. לגבי דלת תקציב הם תמיד מצולמות בחוץ אף פעם אין מקסיקנית שמתקמצנת בסטים אולי יש פחות סצינות חוץ אבל עדיין יש וזה יקר בניגוד לשאר חוץ מברזיל שגם הן יקרות לא פחות. מה שכן צריך לעשות איזון ולא להפסיק להביא מז'אנר מסויים. את לא אוהבת מקסיקניות סבבה אבל יש כאלה שכן והרבה ויש לכבד את זה. אבל מצד שני מבינה את התסכול שלך שכן יש בקושי אחת ארגנטינאית ולי אישית אין לי בעיה שיביאו ארגנטינאיות כל עוד זה לא בא על חשבון מקסיקניות. מצידי שיביאו על חשבון טלמונדו אחת שגם ככה לדעתי אין צורך להביא את כל הטלנובלות משם.

keren dvir

New member
עונה

איזו טלנובלה היית רוצה שתגיע? לה לאונה ובהמשך גם לחנך את נינה.

איזו טלנובלה לא היית רוצה שתגיע? לא באמת מפריע מה יגיע כי גם ככה אני לא צופה בויוה כבר כמה שנים טובות
.

איזו טלנובלה תגיע לדעתך? עם ויוה קשה לדעת, הם לפעמים בלתי צפוים, אבל נראה שרוב הסיכוים שתגיע טלמונדו חדשה.

faery18

New member
אני מאמינה שבמוקדם או במאוחר לה לאונה תגיע בגלל הראשיים

למעלה