שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים לכולם

faery18

New member
נראה שהתקרית עם חורחה סאלינס עלתה לכותרות

ולא לחינם, באיזו זכות הוא משפיל מראיין לאורך ראיון שלם? אם לבוא בגישה כזו עדיף שלא יבוא בכלל.
http://www.laopinion.com/2015/11/07/que-grosero-jorge-salinas-se-pasa-con-alan-tacher-video/

"איזו חוצפה! חורחה סאלינס עובר את הגבול עם אלן טאצ'ר."

השחקנים פרננדו קולונגה סוזנה גונזלס מרלן פבלה וחורחה סאלינס התארחו בתכנית "התעוררי אמריקה" כדי לדבר על הטלנובלה שלהם תשוקה וכח שעולה בארצות הברית.

בזמן הראיון, בעלה של השחקנית אליזבט אלברז(חורחה סאלינס)הפגין עצבנות ואנטיפתיות כלפי המנחה אלן טאצ'ר.

התגובה השלילית הראשונה של השחקן התרחשה לאחר שאלן שאל כל אחד מהשחקנים על דמותו בטלנובלה –חורחה ביקר את המנחה על שהוא קורא מתוך הכרטיסיות ולא יודע בעל פה את שמות הדמויות של השחקנים..."למה אתה קורא? מה אתה לא יודע את מי אנחנו מגלמים??" אמר השחקן בלעג(חבול)

פרננדו קולונגה ניסה להציל את המצב(מאוהב)באומרו "הכרטיסיות נראות יפות מאוד ככה אין מצב לטעויות". לרגע טאצ'ר נראה היה מתוח נוכח הגישה של חורחה בראיון שנערך בשידור חי.

מאוחר יותר טאצ'ר שוב פנה לחורחה ושאל אותו לגבי קו העלילה, באותו הרגע המאבק נראה ברור עוד יותר. "אלוהים שלוש שאלות על אותו הדבר? אתה מרשים אותי אלן, אתה נראה לי מאוד מתוח". אמר השחקן. אלן טאצ'ר ענה "אינני מתוח אני שמח לראות אותכם".

סוזנה גונזלס צפתה בשקט בעוד פרננדו קולונגה הסתייג מגישתו של חברו לראיון ונראה מניד את ראשו(
)

"פרננדו קולונגה שוב ניסה להציל את המצב באומרו "אני מכיר אותו הוא מתרגש"(זה ציטוט המשך מכתבה אחרת שמצאתי
)http://www.latintimes.com/watch-jor...ierta-america-while-promoting-pasion-y-351728 - "צפו איך חרוחה סאלינס משפיל את המנחה אלן טאצ'ר".

מצרפת עוד כתבה אחרונה+וידאו, שממחישה את המזג הרע של השחקן בתקרית אחרת בה הוא מתנפל על כתבים ומדבר אליהם בזילזול
(לפי תאריך הכתבה זה היה לפני כחודש פחות או יותר).
http://www.latintimes.com/pulse/jor...elizabeth-alvarez-pregnant-belly-video-345057

המסקנה שלי מכל זה היא שאם קודם סלדתי ממנו לאור דעותיו האנטישמיות עלינו, עכשיו אני לגמרי מזועזעת מהשחקן הזה. איזו גסות רוח ומזג רע, מזלזל בכולם כאילו הוא מעל מישהו. לדעתי לא מגיע לשחקן כזה לשחק בהפקת ענק ומכובדת כמו טלויסה. צריכים לעשות לו מה שעשו למריו סימארו, לא ירחק היום שגם הוא יתחיל להרים יד על שחקנים/שחקניות. נראה בן אדם מאוד כוחני

מסכנות סילביה נבארו סוזנה גונזלס ומרלן פאבלה, צריכות לקבל צל"ש על משחק לצדו, מתארת לעצמי מה שהן בטח עברו/עוברות איתו

faery18

New member
אמר השחקן בלעג(
)**

פרננדו ניסה להציל את המצב(
)**
האייקונים התפקששו לי קצת חח

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
גועל נפש של בן אדם

אני מקווה שזה לא יפגע ברייטינג של הטלנובלה...

ופרננדו קולונגה מראה כל הזמן שהוא אחלה של בן אדם ובוגר.. הקטע עם הראש שהוא עשה הרג אותי חחח

faery18

New member
אני דווקא מקווה שזה יפגע, ככה אולי יזרקו את חורחה

ואז ינרמלו את הדמות של פרננדו והוא וסוזנה יסיימו ביחד חח
אם לא פרננדו לא חושבת שהייתי צופה, הנוכחות של חורחה כל כך לא נעימה. גם בשל הדעות האנטישמיות(בצוק איתן הוא שיתף 3 הודעות אנטישמיות בטוויטר שלו)וגם נוכח החוצפה שלו.

פרננדו נסיך..
איך שהוא ענה למנחה "כמו שצריך" כשהמנחה אמר שהוא יתחיל לתשאל קודם את הבנות. ואיך שהוא הצביע על חורחה כשהמנחה שאל עם מי משניכם אני צריך להתחיל את הראיון? כמובן שחורחה לא הצביע גם הוא על פרננדו אלא עשה פנים ממורמרות ואף לא הודה לפרננדו על המחווה...

פרננדו כל הזמן ניסה להציל את המצב ונראה מחוייך והורס מתמיד
בעוד חורחה ישב שם בפנים חמוצות והתנהג בצורה בזויה

elall

Member
מנהל
האמת שיש שמועות שאולי יהיו שינויים רציניים בעלילה

מי יודע מה הם מתכננים לעשות לכדי להציל איכשהו את הטלנובלה.

faery18

New member
אה באמת? וואי מעניין...

ראיתי בטבלה שפרסמת שהממוצא החודשי שלה היה 18.1 אומנם לא רייטינג שיא אבל הייתי אומרת שסביר יחסית למצב הרייטינג הטלנובלי שם.

Renat Zeitune

New member
יש בעיה

דמותו של קולונגה ממש אלימה ואפילו הוא אנס אותה בליל הכלולות והוא בוגד בה. היית מוכנה שיסיימו יחד למרות מה שעשה לה.

faery18

New member

אממ אם הוא גם אנס אותה אז לא אבל כן הייתי רוצה שהיא תסיים עם מישהו אחר במקום עם חורחה העיקר לראות את חורחה כמה שפחות חח

Renat Zeitune

New member
זהו שאני בספק

אם יכניסו עוד מישהו כי שני אלו המובילים של הטלנובלה.

faery18

New member
אם כך אז..

אני לא אתבאס אם השינוי שיעשו לקראת הסוף זה מוות של הדמות של חורחה ושהדמות של סוזנה לא תסיים אם אף אחד
בדרך כלל אני נגד זה אבל במקרה הזה אני אחרוג מהרגיל

NIK KUL 22

New member
דווקא פרננדו הגיב למשהי מישראל בשנה טובה!

אז אל תהיו איתו ככה גם צריך לקבל לפעמיים תגובות רעות ולפרש אותם כטובות

גם כריסטיאן דל פארנטה וסבסטיאן רולי שלחו למשהי מישראל ברכה ושנה טובה

על חורחה סאלינס אפשר להבין אותו די עבר זמן שלו על מסך שלנו (
)

faery18

New member
חלילה על פרננדו אין לנו שום תלונה הוא מושלם כהרגלו

אנחנו מגנים רק את ההתנהגות של חורחה סאלינס שתקוע על איזה ענן

elall

Member
מנהל
חוליאן חיל ישחק את הרשע בטלנובלה חדשה Sueño de Amor

Sueño de Amor היא טלנובלה עתידית של חואן אוסוריו (ליבי הוא שלך)

elall

Member
מנהל
לא יצא לי לראות איזשהו מידע לגבי הסגנון

אבל לפי זה שזה יחליף את ליצ'יטה כנראה שזה באמת יהיה קומדיה, כי זאת שעה של קומדיות. מה שכן, הבנתי שזה יהיה מקורי, ולא רימייק.

למעלה