דף פייסבוק עסקי

Babi25

New member
דף פייסבוק עסקי

היי,
אנחנו לקראת פתיחת עסק, ונכון להיום אין לי דף פייסבוק. היה לי וסגרתי לפני כמה שנים כי ראיתי שהוא לא מועיל לי בשום דבר ובעיקר גורם לבזבוז זמן שלי עם הילדים... (אני יכולה להפעיל אותו שוב במידה וארצה הוא כביכול מושבת).
האם אפשר לפתוח דף עיסקי ללא דף פרטי? או כדאי להפעיל מחדש את הפייסבוק "הישן"?
והאם כדאי ומומלץ שמישהו ינהל את הדף העסקי?

אופי שיווק לעסק

הי,
אני לא מומחה גדול בפייסבוק.., אבל לפי מה שיודע אי אפשר לפתוח דף עסקי ללא דף פרטי.
לגבי האם כדאי/ לא כדאי - תלוי בסוג העסק.. ישנם עסקים שפייסבוק יכול להוות פלטפורמה נהדרת לשיווק, וישנם עסקים שהפייסבוק פחות רלוונטי..
להערכתי בכל מקרה כדאי לך להתייעץ ולקחת ליווי של יועץ עסקי כדי שילמד/ שיבין את העסק שלך ואת הצרכים השיווקיים שלו.
לאחר מכאן תבנו תקציב שנתי ויעדים. (או אפילו חצי שנתי..) - אחרי התקופה שהצוותם תוכלי להעריך כמה הוצאת/ כמה הכנסת ולבדוק כדאיות כלכלית..

אם תתני יותר פרטים על העסק שלך (סוג העסק/ מטרות וכו) אשמח לתת תשובה קצת יותר ממוקדת.
בהצלחה

רונה244

New member
דף פייסבוק

היום הפייסבוק נעשה לכלי שיווק ענק ומביא מלא לקוחות. אני הייתי דואגת שיהיה דף עסקי מקצועי. כך שהולכת למישהו שיבנה אותו ויעשה גם לוגו מקצועי בו יהיה טלפון ודרכי התקשרות.
לגבי איך לעשות זאת אם צריך דף פרטי או לא את זה תשאל את אלו שיבנו לך את דף הפייסבוק
בהצלחה

למעלה