חוזר לדווח חוויות מטיסה עם WIZZ (שיצאה מישראל)

YosMan1

New member
חוזר לדווח חוויות מטיסה עם WIZZ (שיצאה מישראל)

א. לא בדקו את גודל טרולי אבל הקפידו מאד על תיק שני ברמה שלא הסכימו אפילו להכניס אנשים עם שקית דיוטי פרי או תיק מחשב.
ב. בגלל התארכות הבדיקה הטיסה יצאה בשעה איחור. כדאי לשלם עוד 10 יורו בשביל עוד תיק קטן ועליה מוקדמת למטוס.
ב. המטוס היה חדש ויפה.
ג. כיסאות נוחים למדי בריווח סביר בלי צגים וללא יכולת הטיה אחורה בכלל (בכל המטוס).
ד. הדילים/ות היה מאד חביבים ויעילים.
ה. מחיר האוכל ושתיה לקניה במטוס היה מאד סביר.
סה"כ היה בסדר גמור.

חזרתי עם טיסת UP:
שיצאה בשעתיים איחור,
המטוס הוחלף ברגע האחרון למטוס אחר 767 שזה מטוס ש UP בדרכ לא טסה בו (הייתה בו מחלקת עסקים והמושבים היו יותר מרווחים).
סה"כ גם היה בסדר גמור, מושבים נוחים ויותר מרווחים מ WIZ אבל כאמור זה לא המטוס הרגיל של UP.
גם כאן הדיילים היו מאד אדיבים, בכלל אני מוצא שבטיסות לו קוסט שאין לדיילים הרבה עבודה אז הם יותר רגועים ואדיבים.
הם לא בדקו את גודל הטרולי וגם לא עניין אותם בכלל שאנשים הגיעו שקיות ותיק שני (מחשב וכדומה)
והיה שרות סטרימינג של סרטים לטאבלט שעבד מאד נחמד (חייבים להוריד את האפליקציה מראש לפני הטיסה).

לשלם תמורת עלייה מוקדמת למטוס?

להיפך. אני משתדלת תמיד להיות מהאחרונים שנעמדים בתור בגייט. לא מספיק גרוע שצריך לבלות כמה שעות בקופסת הסרדינים הזו על כסאותיה הלא נוחים, שאני צריכה לארגן לעצמי עוד 30-60 דקות כאלו של ישיבה מיותרת? עדיף לחכות שכולם יעלו, ואז להיכנס בשקט.

eladgabso01

New member
את טסה לבד ?

תחשבי על זוג שרוצה לשבת ביחד שלא לדבר על משפחה עם ילדים..

YosMan1

New member
זה לא קשור לסיטנינג שנעשה מראש. (בהזמנה בתשלום או בצק אין

חינם.)
תמורת 10 יורו מקבלים גם להעלות עוד תיק מחשב וגם אפשרות לעלות למטוס בקדימות מה שמאפשר לשים את הטרולי בנוחות קרוב למושב.
בנוסף בגלל הבדיקות הקפדניות של התיקים נוצר תור ארוך למדי בעליה למטוס אז מדלגים על התור.
אבל כל אחד איך שנוח לו.
זו פשוט אופציה.

לא קשור ללבד, ויש דרך אחרת לדלג על התור

לגבי הושבה, היא ממילא לא נקבעת בעלייה למטוס - אז זה לא משנה אם טסים לבד או לא. גם אם זו אינה טיסה ארוכה, זה לא סיפור מבחינתי לשבת לבד גם אם נסעתי עם עוד מישהו.

לגבי דילוג על התור - הטענה שלי היא שבכל מקרה תצטרך לחכות לכולם: או שתחכה בישיבה לא נוחה במטוס עד שכולם יעלו ויתיישבו, כשאתה תקוע בכסא שעוד תהיה תקוע בו את כל שעות הטיסה, בלי גישה נוחה לאוכל ושירותים ועוד תשלם על זה תוספת לעלייה מוקדמת; או - אופציה ב': לחכות לסופו של התור ואז להיכנס, ובינתיים לך תטייל בשדה, לך לשירותים, שב בבית קפה, תתרווח על ספסל, תנשום אוויר שאינו של קופסת סרדינים, ואז תיכנס בסוף.
באשר לטרולי: אם אני נוסעת עם מזוודה ממילא אין לי טרולי אלא רק תיק קטן שגם יכול להיזרק מתחת לכסא, וגם עם טרולי תמיד מצאתי מקום עבורה, מקסימום שני תאים הצידה - אלו ממילא טיסות קצרות, אין לי צורך במהלכן בשום דבר מהטרולי (ואם כן אוציא אותו החוצה מלכתחילה), מה זה כבר משנה.

YosMan1

New member
כפי שהסברתי כבר פעמיים, לא משלמים על ההושבה המוקדמת

אלא משלמים על התיק הנוסף ומקבלים את האופציה להושבה מוקדמת חינם.
וכל אחד יחליט לפי הנוחות שלו אם הוא מעדיף לעלות מוקדם או לא.

לאונידס

Active member
אני מסכים שמדובר בעיקר בשאלת המקום לטרולי ולא ההושבה

מי שיש לו טרולי באזור מידות המקסימום ולא רוצה להיפרד ממנו מסיבות שונות כי "אין מקום בתאים העליונים" כדאי שיעלה בין הראשונים.
מי שאין לו טרולי כזה - יהיה לו נוח יותר בטרמינל מאשר במחלקת תיירים וכדאי לו לעלות בין האחרונים.
&nbsp

guinness76

New member
להבנתי

כל טיסות WIZZ הם עד 5 שעות מקסימום .
תוציא מראש מה שאתה רוצה תפרד מהטרולי לשלום ושים אותו באיזה תא פנוי שיש.
אף פעם לא הבנתי את הרעיון של לעלות למטוס ראשון אתה הולך להיות שם בקופסא הארורה הזו גם ככה 4-5 שע' .
עולה אחרון . בטח ובטח שאין לי בשביל מה לרוץ לתפוס מקום כי הכרטיס ביד.
אני מוכן להוסיף "פריוריטי" של WIZZ רק כדי שלא יבלבלו לי את המוח על עוד תיק קטן \ שקית דיוטי .
אגב בתור אחד שטס עם WIZZ 7-10 פעמים הטריק הוא לדחוף לתוך שקית דיוטי שמותר לעלות וזה רשום באתר שלהם תיק נוסף שים למעלה איזה שוקולד מהדיוטי והם לא ידברו מילה .( עד היום עברתי את כל הטיסות איתם באותו האופן ).
מה שעוד מותר לך לעלות לפי האתר זה מעיל וספר .
במקרים מסויימים עדיף מראש להמנע מכל הבלאגן ולהזמין LARGE CABIN BAG המידה הגדולה יותר של הטרולי ואז כבר בכלל יש מספיק מקום .
אף פעם לא ראיתי שימוש בכלוב .
אף פעם לא ראיתי מישהו נקנס.
אף פעם לא קנסו אותי או מדדו לי את התיק , מדי פעם כן היו מבטים. אבל בזה זה הסתיים.

למעלה