היער השחור ירוק בספטמבר?

itay381

New member
היער השחור ירוק בספטמבר?

שלום
אנחנו מתכננים טיול ליער השחור בספטמבר.
המטרה היא בעיקר טיולים בטבע ולראות הרבה ירוק.. השאלה היא איך נראה הטבע שם בספטמבר (סתיו) האם עדיין הכל גבעות ירוקות או שהצבעים משתנים לחום/צהוב?

תודה!

אני לא חושבת שאירופה משתנה אי פעם לחום-צהוב

אוגוסט חודש מאוד גשום. אין סיבה שלא ימשיך להיות ירוק.

לא כמו בארץ... ראית פעם תמונות של שלכת באירופה?..
זה לא דומה.
החום-צהוב אצלנו הוא לא בגלל שלכת. הוא בגלל ההתייבשות של הצמחייה במהלך הקיץ (יוני-יולי-אוגוסט בלי שום גשם). באירופה יכולים להיות ימים חמים מאוד באוגוסט, אבל זו עדיין עונה גשומה.
בכל מקרה, בספטמבר עדיין יש צמחיה. אני טיילתי בספטמבר ובאוקטובר גם בצרפת וגם בסלובניה וקרואטיה. הכול היה מאוד ירוק.

iris mom of two

New member
אני גרה באזור מפורסם בשלכת שלו

ולא יבש פה בקיץ.
&nbsp
שלכת זה תלוי זן עצים. יש עצים שהעלים הופכים לסגולים, אדומים, כתומים, צהובים לפני שהם נושרים. הצמחייה עדיין קיימת, השלכת פה מתחילה בסוף ספטמבר, והשיא באמצע אוקטובר.
&nbsp
גילוי נאות, אין לי מושג אילו עצים יש ביער השחור ולכן מה מצב השלכת שם. מצד שני אם מישהו רוצה לראות שלכת מרהיבה ביופיה וורמונט, ניו המפשייר מיין, בשבוע הראשון של אוקטובר.
&nbsp
אפילו בשנה גרועה זה יופי שאין שווה לו.

nurii

New member
על ניו המפשייר בשלכת אין ויכוח

הייתי שם לפני כמה שנים באוקטובר והיה יצא מן הכלל.מהממם.

מ א1

New member
היינו בספטמבר 2016 בגרמניה

טיילנו בדרך הרומנטית ממינכן לפרנקפורט. חוץ מזה שהיה גשום, ערפילי ומבאס (חוץ מכמה ימים וחוץ מפרנקפורט שהייתה נהדרת), התרשמתי שהירוק משנה את גונו לחום עד אדמדם - כתום - צהוב - שלכת. פחות ירוק יותר חום - ירוק. בטיולנו ביוני השנה ביער השחור היה ירוק שופע מבריק ומרהיב עם פריחה נהדרת. מתכננים שוב לאיזור היער השחור - דרום גרמניה בסוף מרץ 2017 אדווח על מצב הירוק אז

למעלה