שבוע בטוקיו

MechTor

New member
שבוע בטוקיו

האם שבוע בטוקיו מספיק?
משפחה של 4 נפשות חשבנו לטוס לשבוע פלוס (עד 9/10 ימים) בטוקיו במהלך חופשת סוכות
מה דעתכם? ממליצים? כדאי?

anigodin

New member
שבוע בטוקיו בהחלט מספק

אבל אם אתם כבר טורחים לטוס עד יפן, אז רק לשבוע פלוס?
אם הייתם כבר ביפן, אני יכול איכשהו להבין את ההגיון של שבוע (כמו לטוס לניו יורק לשבוע אחרי שכבר ביקרת בארה"ב פעמיים או שלוש.
&nbsp
אבל יפן היא הרבה יותר מרק טוקיו ויש בה המון מה לראות.
אם אתם טורחים לטוס עד לשם, שבועיים זה זמן יותר סביר שיתן לכם הזדמנות לחוות עוד קצת מיפן.
מסלול בסיסי ליפן לשבועיים עובר דרך שלושה-ארבעה עוגנים:
נחיתה באוסקה עם לילה אחד שם, מקסימום שני לילות. אוסקה נחמדה אבל בד"כ לא נחשבת ליעד תיירותי מועדף.
אחרי אוסקה ממשיכים לקיוטו, שם כדאי לשהות לפחות 3 לילות כאשר 3 ימים מוקדשים לקיוטו לבד. אני הייתי שם 4 לילות. ביליתי נטו בעיר כמעט שלושה ימים ונסעתי משם לנארה ולפושימי, שתיהן במרחק חצי שעה מהעיר.
סוג של עוגן נוסף היא הירושימה, אליה נסעתי מקיוטו. שהיתי בה שני לילות כאשר יום אחד הוקדש לאי מיאג'ימה שצמוד לעיר.
מהירושימה המשכתי לטוקיו.
טוקיו כמובן היא יעד חובה. אפשר לבלות בה לא שבוע, אלא שבועיים ותמיד יהיה מה לראות. מטוקיו אפשר לצאת לגיחות של יום - אחד לאיזור האקונה/הר פוג'י ואחד לאיזור קמקורה.
מטוקיו חוזרים לארץ.
אפשר לנחות בטוקיו ולחזור ממנה לארץ אבל יותר נוח לנחות באוסקה ולחזור מטוקיו כי כך חוסכים נסיעה מיותרת בין שתי הערים.
נכון שעם הרכבות המהירות שיש ביפן זה לא סיפור גדול, אבל זה עניין של נוחות.
&nbsp
זה טיול בסיסי ביפן - מסלול אפשרי אחד מרבים שיש. תנו הצצה במסלולי טיול של טיולים מאורגנים ביפן, תוכלו לקבל אינדיקציה לאלו אתרים נוסעים בטיולים של עד שבועיים ביפן ולפי זה לבנות מסלול אם תחליטו לנסוע לשם (זה מה שאני עשיתי
).

למעלה