מגטוויק ללונדון

יעלעל

New member
מגטוויק ללונדון

היי
איך אני מגיעה משדה התעופה גטוויק ללונדון? ליד ארל'ס קורט.
אנחנו שני אנשים שמגיעים באמצע הלילה ואני מחפשת דרך יחסית פשוטה להגיע, בלי לשלם מאות שקלים מחד ומאידך, לא להסחב יותר מדי ברכבות באמצע הלילה. ראיתי שיש לאיזיג'ט אוטובוס, האם מישהו מכיר? כדאי לקחת אותו? יש דרך אחרת נוחה? והאם חובה להזמין בו מקום או שאפשר פשוט לעלות עליו?
תודה מראש לעונים

עדירמר

New member
הגעה ללונדון

הרכבת האחרונה יוצאת מתחנת הרכבת של גטויק בעשרים וחמישה לשתיים.
כך שעד תחנת הרכבת של ויקטוריה אין שום בעיה.
ישנו גם את האוטובוס של חברת EASYBUS. פרטים לגבי השירות הזה ניתן למצוא באתר שלהם.

WWW.EASYBUS.CO.UK

michaleng

New member
האוטובוס ששאלת עליו נקרא easyBus

הניסיון האישי שלי עם איזיבס (לפני כמה חודשים) ושל אחת מבנותי (שלשום) מתייחס ללוטון ולא לגטוויק - היה בסדר, זול מאוד (הזמנו מראש ברשת). אני רואה באתר שיש קו מגטוויק ל-Earls court/West Brompton (תסתכלי בתרשים כאן), השאלה היא אם זה מספיק קרוב למלון שלכם (בכל זאת לילה) ואם השעות מתאימות.

יעלעל

New member
די קרוב

השאלה היא אם יש לנו אפשרות אחרת. בלילה זה נראה לי הפתרון הטוב ביותר, אלא אם ניקח מונית ספיישל שעולה ממש הרבה.

די קרוב זה טוב

תלוי כמובן איפה בדיוק את גרה שם, אבל כמי שגרה בקיץ האחרון חודשיים באזור, הוא בטוח להליכה, גם בלילה.

barakbl

New member
לא נחתתי בגטוויק לעולם

אבל יש סיכוי טוב שיש שם בתי מלון. אולי אפשר לבטל את הלילה הראשון במלון בלונדון, ללון שם ולקום רעננים ליציאה ללונדון. יתכן וזה עדיף.

עדירמר

New member
מלונות בגטוויק

ועוד איך יש. יש 5 מלונות ואכסניה אחת.אם הייתי נוחת שם באמצע הלילה זה בדיוק מה שהייתי עושה.

butwhy

New member
הרכבת מגטוויק ללונדון גם לא מאוד יקרה בשעות ה"אוף-פיק"

עלתה לנו בסה"כ 15 פאונד לשני אנשים בשעות הצהריים (שהוגדרו בכרטיס שלנו כ"סופר אוף-פיק"). קנינו את הכרטיס בשדה התעופה עצמו, אחרי שנחתנו. אם כך זה גם בלילה, כדאי לשקול. לצערי אני לא זוכרת אם הייתה תחנה בארל'ס קורט אבל בטוח שאפשר לבדוק.

עדירמר

New member
גאטויק אקספרס

קו הרכבת הזה איננו מגיע לארלס קורט. הוא מגיע רק עד תחנת ויקטוריה.
ומתחנת ויקטוריה צריך להגיע לארלס קורט עם הרכבת התחתית. השאלה היא מתי הנחיתה, והאם תהיה רכבת תחתית בכלל כשיגיעו ללונדון.

למעלה