חדר שינה הורים

nanni28

New member
חדר שינה הורים

שלום!
הדיירים הקודמים צבעו את חדר השינה בצבע אפרסק עז (מזעזע)
ועכשיו, שרכשנו ריהוט חדש לחדר השינה, אני רוצה לחדש גם את הקירות וזקוקה להתייעצות.
הריהוט בגוון ונגה. יש שתי נורות קיר בצידי המיטה ש'הלבשתי' עליהן אהיל מותאם מנייר אורז, בצבע כתום.
הארון נמצא בתוך 'כוך' מובנה, מאחר והארון קטן ממידות הכוך, יש מעל הארון ובצידו מעט קיר חשוף, מה שמושך אותי לצבוע את הקיר ההוא בגוון שונה משאר הקירות בחדר, אולי :)
את הקיר בגב המיטה ארצה גם כן, לצבוע בגוון אחר- בטוח.
הגוונים חייבים לשדר רוגע. לא יודעת איך לשלב בתוך כל זה זוגיות, רומנטיקה או מיניות. חשבתי לעשות זאת בעזרת אביזרים (נרות, האהילים הכתמתמים)
ובכל זאת שהקירות יהיו בעיקרם מרגיעים, גוונים בהירים (הריהוט כהה, החדר לא גדול).
מאחר ואין לי כל הבנה בעיצוב,
אני פתוחה לכל רעיון,גם אם הוא שונה לגמרי מאלו שהיו בראשי (יש לי גם מחשבה על גוונים מסוימים, אני בכוונה לא מציינת)
אם זה עוזר אני אתן מעט פרטים עלינו- אנחנו הורים לילדה, תכף בת חמש.
בעלי עובד בעבודה תובענית ונדיר שהוא ישן מספיק, כך שחשוב שמעט השינה שלו, תהיה טובה ואיכותית.
יש בבית הרבה מאד אהבה, הרמוניה, אנחנו אנשים שאוהבים מגע.
חדר השינה שלנו 'מקודש' לא אוהבים שנכנסים אליו זרים.
אנחנו מתכננים הריון נוסף.
מקווה שעזרתי לכם לעזור לי... :)
תודה!

nanni28

New member
שלום אילן :)

תודה על ההיענות.
גודל החדר הוא בערך 10 מ"ר, אורך קצת גדול מרוחב החדר.
הארון נמצא בקיר הדרומי וגם הדלת. בין הדלת לארון יש קיר מחיצה. הארון לא מכסה את כל הקיר ,כך שיש קיר חשוף מהצד השני (לא היכן שהדלת) בצורת האות ר'.
החלון נמצא בקיר המזרחי, אתאים לו וילון אחרי הצביעה.
גב המיטה נשען על הקיר הצפוני.
הקיר המזרחי חשוף מריהוט, רק קולב תלוי לו. הוא מפריד בין חדר השינה לסלון.
אני מעלה תמונות של חלקים מחדר השינה הבוסרי שלנו, כי אני מניחה שההסבר שלי קצת מסורבל :)

צביעת חדר שינה

הי, אנימבינה שיש כרגה נתונים של עץ ונגה, נגיעות של כתום ולכן אני ממליצה לשלב שני גוונים של אפרפר חם כגוון כללי עם שילוב של קיר או גב המיטה בגוון שונה כמו תכלכת-ים
להלן המלצה לשני גוונים שלדעתי יעבדו נפלא ביחד מתוך מניפת COLOR IS של נירלט: IS 0194+IS 0483
בהצלחה,איטה

למעלה