ישבנים מקסימים... וכמה הרבה!

ישבנים מקסימים... וכמה הרבה!

Frans de Waal - Public Page
https://www.facebook.com/franspubli...9699/10156564211469700/?type=3&theater · ;

TRAFFIC

Heavy traffic in Etosha National Park, Namibia, posted by Lion Mountain Media t/a Aquavision TV Productions
Photo by @mrdavidnunn

ושאר התמונות מאותה משפחה (כולל מודעת עידוד למחאת הפונדקאות):

הציור פורסם ע"י קניוני עופר.
התמונות צולמו בפארק ילוסטון באור הדמדומים שאחרי השקיעה.

קלייטון.ש

Well-known member
מכיון שהעלית את נושא היום, ועוד בכותרת

אתייחס למסר שבציור שלך בהערה שאיש אינו מונע מעופר ועופר להביא לעולם כמה במבי שהם רוצים. הרי הם יכולים לעשות זאת כדרך הטבע (או עם עזרה קלה לטבע) בשיתוף עם עופרה מתאימה.

סופהו1

New member
בעיה. עופר לא יכול

עופר צריך לגדול וכשיהיה גדול.... ויהפוך לאַיָּל, ינסה ויגלה מה הוא יכול.

קלייטון.ש

Well-known member
אוי לי, צריך אזהרת גיל 18 על התמונה

אני לא בטוח שמרשים לי בבית לצפות בתמונות כאלה.

חיהט

New member
ישבנים...

ראיתי היום כלב קטן מנסה לקפוץ על כלבה גדולה... לא הלך לו, אז עמד וליקק לה...

לקלייטון

"אתייחס למסר שבציור שלך" - הציור אינו שלי.
ברור גם שהם השתמשו בשם "עופר" כיוון שמדובר בחברת "קניוני עופר".
ולגבי "כדרך הטבע" - ומה לגבי "מותר האדם מן הבהמה"?

קלייטון.ש

Well-known member
אכן ציינת שהציור הוא של קניוני עופר

טעיתי כשייחסתי אותו לך אישית.
מותר האדם מן הבהמה, כפי שאמר קוהלת במקור, אין. והוסיף קוהלת שהכל הבל ובסוף כולם מתים. וסיכם קוהלת (סיכום שיש אומרים שלא היה במקור ונוסף בהמשך) שהכי חשוב לשמור את מצוות האל, כי הכל הוא יביא במשפט.

אין טעם

להמשיךבוויכוח בין אחד שהוא אתאיסט לבין אדם שמאמין באל.
איש באמונתו יחיה (אבל עדיף שהמאמינים לא יכפו את אמונתם בנוגע לזכויות שמגיעות לכל בני האדם באשר הם).

ברגע ש

מצטטים, בתגובה אלי, משהו הקשור ב"אל" (כגון "לשמור את מצוות האל") - אני מפסיק את הדו שיח כיוון שאין טעם להמשיך כאשר צד אחד מאמין שהאלוהים ברא את האדם והצד השני מאמין שהאדם ברא את האלוהים.

קלייטון.ש

Well-known member
הבנתי...

אבל אני לא הבעתי אמונה באל, אלא רק סיכמתי את קוהלת לאור הפניה שלך לפסוק שלו. שאלת מה עם "מותר האדם מן הבהמה", אז התייחסתי לפסוק.
אני לא מאמין באלוהים, גם אם לפעמים אני מזכיר אותו כמשל וגם אם אני לא בור גמור בקשר אליו.

איפה נפגשים* צעירים חרדים, פעילוֱת חברתיות ושוטרים? במעיינות

* נפגשים, אבל לא ממש בטוב.

"בשבוע השלישי כבר החליטו לעבור גם לעין איתמר, וברבל בחרה לעדכן את המשטרה. 'שם היו מקרים יותר קשים, היתקלויות יותר קיצוניות. אז החלטתי להתקשר למשטרה. שם למשל היה מקרה, בזמן שאנחנו היינו בליפתא, שזרקו לשתי נשים את הדברים למים ותוך כדי שהן במים גם זרקו אבנים'".

תנו לטבול בשקט: הצעירות שנלחמות על הזכות לטבול בטבע
https://news.walla.co.il/item/3175297

"התופעה נמשכת כבר שנים, אך כעת החליטו בן-הרוש פרטוש והפעילה הירושלמית אליאנה ברבל להיאבק בה. השתיים קראו לתושבים להגיע למעיינות בימי שישי ולהיאבק נגד הדרת הנשים מהן. מזה שישה שבועות הן מגיעות באופן קבוע יחד עם תושבים נוספים למעיינות באזור הבירה. 'פשוט מגיעים, בלי שלטים ומגפונים, מגיעים כדי לשנות את המציאות מהשטח. כי בקבוצות יותר קשה להם לגרש", הסבירה ברבל, שגם הקימה במסגרת המאבק עמוד פייסבוק תחת השם 'שישי ירושלמי במעיין, נלחמים ונלחמות בהדרת נשים'".

diday

Member
עוד אחד, קצת לפני הפיכתו לשינקן/האם/חמון/פרושוטו

למעלה