כולם סיימו לחגוג? אפשר לסכם?

צליליתה

New member
כולם סיימו לחגוג? אפשר לסכם?

אז איפה הייתם ומה עשיתם?

ראיתי את הסרט צורת המים. הגעתי עם עודף ציפיות. הסרט המבוך של פאן הוא בעיני סרט מעולה, שגם לימד אותי דבר או 2 על קולנוע ועל החיים בכלל. בעיקרון, אני לא משתגעת על פנטזיות, אבל כשהסרט הוא טוב, מסתבר שהז׳אנר הרבה פחות קובע, ונהניתי הנאה מרובה. אחרי הסרט הזה נפתחתי לדברים שאני כאילו לא אוהבת, וגיליתי שבעצם, אני כן, וגיליתי הרבה דברים חדשים ומרתקים.

אז זה לא המבוך של פאן.

ועוד ציפית שהבאתי איתי - הסרט זכה באוסקר. מנסיון של הרבה שנים אני יודעת שהעובדה שהסרט זכה לא הופכת אותו לסרט מעולה, אבל אני תמיד סקרנית לראות את הסרט שזכה, כי אני אומרת, יש אנשים חכמים ומלומדים שבחרו את הסרט הזה כי הם חשבו שיש בו משהו ששווה לציין, ותמיד מענין לי לראות את הסרט לראות אם גם אני רואה (או לראות הם סתם מטומטמים).

זה לא שלא ראיתי. כי אם לא הייתי באה ומחכה למבוך2, ואם לא הייתי באה קצת עצבנית על למה זה זכה ולא הסרט שאני התלהבתי ממנו (3שלטים מחוץ לאבינג), הייתי אומרת שזה סרט עשוי היטב, מדהים מבחינה ויזואלית, עם הרבה הומור (ידעתם שהמציאו את הקורנפלייקס כדי שאנשים יפסיקו לאונן? אז צחקקתי אבל עד לרגע זה לא הבנתי), סיפור אהבה יפה, שחקנים טובים. מה עוד צריך סרט?

כשישבתי בסרט חשבתי שלו היו מנקים קצת את העירום, הרמיזות המיניות, האלימות הדי נוראית זה היה סרט מעולה לכל המשפחה. אבל אחרכך התברר לי שהסרט לא עוזב אותי ואני כבר כמה ימים ממש נמצאת בו, כך שכנראה שבכל זאת יש בו משהו שווה.

מפאת כבוד הנוכחים אני לא אשאל כמה מצות אכלתם השנה, אבל אגלה לכם בשמחה שהכנתי 2 מציות טעימות. וזהו.

שגרה נעימה לכולם.

אספרסו2

New member
ההולנדי השרמנטי מהפנט בקיסמו

את כולם.הייתי בשתי הופעות שלו בגרמניה,חוויה.
מבחינה לוגיסטית מדהים איך הוא מנייד את כל החבורה והציוד ברחבי העולם.

diday

Member
אתה הולך גם להופעות של הלנה פישר?

אומרים שהיא גם מאד מקצועית ומהפנטת.

אספרסו2

New member
לא

מעדיף את ההולנדי ואת המוזיקה הקלאסית.

diday

Member
גם היא וגם הוא לא בדיוק הטעם שלי

אבל מישהו שמופיע מעריץ את המקצועיות שלה, למרות ששלגר לא בדיוק סוג המוזיקה שהוא אוהב

יוסי ר1

Active member
גמנחנו היינו, וגם אצלינו היה מצויין...

למעט קטע מביך די בהתחלה, ממש לפני תחילת המופע, כשאיזו מישהי בקהל התחילה לצרוח פתאום כמו הפרה המשוגעת על אלה שישבו לידה בשורה. סיכסוכי שכנים, לא ברור על מה.
אחרי שהסדרנים פחות או יותר השליטו סדר, הריו הזה פלט "איזראל".
והוסיף, טוב, אחרי שנלחמנו והבאנו שלום, אפשר להתחיל בהופעה...

אספרסו2

New member

באמת שאלתי חבר מישראל מדוע אינו הולך למופע והוא אמר שהוא מעדיף לראות אותו מחוץ לישראל במחיצת קהל שאינו ישראלי.

יוסי ר1

Active member
שתי נקודות להתייחסות:

לענ"ד, היו שם קרוב לעשרים אלף איש. עשרים אלף שהתנהגו למופת, היו שקטים לאורך כל ההופעה, מחאו כפיים כשנדרש, הצטרפו לקטעי ריקוד.
תפוחה אחת רקובה במקרה הזה, הייתה דווקא הפרט היוצא מן הכלל, שלא העידה על הכלל.
ולכן הרגשתי קצת 'אנטישמיות' בהערה המתנשאת שלו, גם אם הוא חשב שזה סוג של הומור שהוא מפגין.
&nbsp
נוסף לכך, יש לו הרי קטעי קישור 'הומוריסטיים', (לטעמי רק מוזילים את המופע, אבל לא זה העניין).
ואחד מהם היה כשהביאו שולחן קטן והעמידו על הבמה, כדי להניח עליו כלי שמישהו ניגן בו סולו.
השולחן הונח, הנגן התיישב, הניד את השולחן בעקימת אף, כי העסק קצת התנדנד.
חיפשו פה ושם, ואז הנגן שלף מכיסו פיסת קרטון, הניח תחת הרגל 'הקצרה', והכל הסתדר.
"איזראלי טייבל" פלט הריו בלגלוג.
אני מגיע להופעות עם משקפת, מהטובות שיש. כדי לא לפספס שום פרט.
הסתכלתי.
על הבימה היו מסומנים בגיר ארבעה איקסים קטנים, בדיוק במקום בו רגלי השולחן עמדו.
לפני ההופעה, בדקו ומיקמו ובדקו שוב. ה'תקרית' הזו הייתה מבויימת, אבל לא אהבתי שהוא השתמש בה להתנשא מעל לישראלים ולישראליות.

סופהו1

New member
לא צפיתי וגם לא חשבתי להטריח עצמי.

מדוע?
בגלל כל מה שכתבת על ההתנהלות שלו.
צפיתי בסרטונים..ראיתי אותו באיזה ריאיון ויש לי הרגשה שהוא מתנהל/מתייחס/מדבר כמו אחד שהשתן עלה לו לראש. עם הזלזול, הלגלוג, הליצנות, ההתנשאות שלו. (כשהפעם אני מבינה שזה על הישראלים).
אז תודה, לא תודה.

ליהנות ממוסיקה טובה, אפשר גם בלעדיו.
גם בישראל, גם עם קהל ישראלי.

יוסי ר1

Active member
אודה על האמת, אני לא ממש הולך כל יום לקונצרט או אופרה.

מה שהמופע שלו נותן, זה קונצרט וטיפה אופרה, קלילות, טעימות, מנגינות מוכרות ולא משמימות או ארוכות.
מי שרוצה מופע קליל, זה אחלה מופע בשבילו.
גם אם הליצנות מגוחכת. אין שום דבר מושלם.

אספרסו2

New member
אין לו כוונה רעה ולא צריך

לנגן בגלל כל מילה על הכינור האנטישמי,ממש לא.
יש לו הומור עצמי והוא מתלוצץ על חשבון הקהל בכל מקום בו הוא נמצא,
ראיתי אותו בשני מחוזות בגרמניה,תמיד עם סוגי קהל שונים ותמיד הוא התלוצץ על חשבונם,פשוט על מנת לבדר.

צליליתה

New member
אגב אוסקר, בקורת על הבחירה, בקורת בכלל

הרבה פעמים אני חושבת שנורא קל לבקר, אבל רק מעטים מסוגלים וגם מעיזים לעשות. כמה קל לפסול סדרה בטלוויזיה, ספר חדש שיצא, סרט, וכו, וכמה קשה ליצור כזה. (כמה קל לעמוד מבחוץ ולהצביע על הפגמים וכמה קשה לראות זאת מבפנים, אחרי שעבדת על יצירה שבוע, חודש, שנה. אבל זו כבר אופרה אחרת)

נתקלתי בתחרות כותרות לקריקטורות של הניו יורקר, וחשבתי שזה יכול להיות נורא נחמד לשחק קצת בפורום, בעברית

אבל

למרות שאני מסתכלת על הקריקטורה כבר די הרבה דקות - המוח שלי ריק לחלוטין

מישהו?

https://contest.newyorker.com/CaptionContest.aspx

שילה1

New member
המון אוכל,משפוחה,טיולים

וחוזר חלילה.
היה מוי כף ואני נחה לי....בכאילו.כי פולניות אמיתיות נחות רק...אתם יודעים איפה.

מתוך המילים YOUR CAPTION, נדמה לי שהקוראים מתבקשים

לתת כותרת לקריקטורה. למיטב אי הבנתי אין לה מובן בפני עצמה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אותי את דווקא יכולה לשאול על אכילת המצות

&nbsp
אכלתי לפחות 4 או 5 מצות (ליום כמובן) ועכשיו אני עסוק בלאסוף עודפי מצות מכל החברים כדי שיספיקו לי עד פסח הבא.

צליליתה

New member
אמאלה איזה פחד

ומצטערת, עודפי המצה שלי (קניתי חבילה מינמלית אבל נשארו לא מעט) כבר חטפו

קלייטון.ש

Well-known member
היו לי כמה שנים כאלה של אכילת 3-4 מצות מרוחות שוקולד השחר

הייתי מתחיל לחשוב על המצות בשוקולד האלה כמה חודשים לפני פסח, ומחסל בלי בעיה חבילת מצות גדולה בפסח ובתקופה שאחריו.
למרות שהפסקתי אני ממשיך לחשוב עליהן כמו מכור אמיתי וצריך מאמץ מודע להימנע מקנית חבילת מצות וקופסת ממרח גדולה בפסח.

למעלה