כתב ידה של שרה שנירר .

כתב ידה של שרה שנירר .

כתב ידה של שרה שנירר מקיימת בית יעקב .
כתב יד המראה על אישיות חזקה ,דעתנית ,שכלתנית ,מאידך יש גם רכות ומשפחתיות .
המענין בכתב של אישיות מופלאה זו היא שבירת המוסכמות לצד מילוי מוסכמות .
השילובים הבלתי אפשרים לכאורה יוצרים את האישיות המדהימה שלפנינו .
אין ספק כתב מרתק של אישיות מרתקת .

שחר מיה

New member
מעניין

מעניין, למדתי מי זו שרה שנירר... בויקפדיה נראית ממש קשוחה..
מהכתב רואים אישה רבת דעת. עוסקת בחינוך תוך ראיית על מפקחת. כפי שציינת פורצת גבולות יחד עם שליטה עצמית נוקשה וגם האלמנט הרך יותר מחבק.
נראה לי שצריך לשים עכשיו בפורום יותר כתבי יד ספרדים שלא נואשם באפלייה כמו המשוררים על השטרות.
בהקשר של הנושא הזה, מצאתי מישהי שפספסו.. שושנה דמארי!

אפלייה אנחנו ?

ניתחנו את משה קצב , למרות מראהו המבלבל לא חושב שהוא משתייך לעדת אשכנז ( אולי רק העדפותיו המיניות ) .
היכן הכתב של שושנה דמארי ?

שחר מיה

New member
שושנה

התכוונתי רק שהיו צריכים לשים אותה על השטרות בין המשוררות.
בכל אופן חיפשתי את כתב ידה של דמארי ולא מצאתי..
אבל מצאתי את כתב של יפה ירקוני

רצינו שושנה קיבלנו יפה את ירקוני .

הכתב נראה מאוד מושקע ומוקפד בכתיבתו דגש על כל אות ואות, יש בכתב גם רגרסיה חזקה לעבר .
מענין עם מחלת האלצהיימר נתנה את אותותיה ?

ebt123

New member
תגובתו האצילית של גרפולוג מאד נחמד

קראתי זה עתה את תגובתך על דברי מלפני כשבוע. אכן נהניתי מסגנונך המתוחכם, החד כתער והקולע בדרכך ההומוריסטית וטובת הלב. זהותך ידועה לי היטב, אף שאתה מנסה להסתירה בכל מאודך.
אכבד את רצונך שלא להזדהות ולא אחשוף אותך קבל עם ועדה פשוט כדי להגן על כבודך ותאמין לי שזו משימה מאד קשה.

כדי שתהנה ממני גם בעתיד, אני מבטיח לך נאמנה שאני יוצא מו הפורום הזה.

ולמנהלת הפורום, היות שאני יוצא מן הפורום הזה, אנא אל תגיבי בו על דברי משום שלא אראה את תגובתך, אלא תפני אלי ישירות.

בכבוד רב
אליהו בן-טובים

למה שנגיב על מה שלא נכתב ?

היות ואתה יוצא מהפורום כהגדרתך ( עד לפעם הבאה כהרגלך ) מדוע שנגיב על דברים שלא תפרסם ,עקב היותך מחוץ לפורום .
לגבי זהותי המסתורית כהגדרתך .
איך היא יכולה להיות ידועה לך ובאותה נשימה לבוא ולטעון שאני מנסה להסתירה בכל מאודי , משהו במשוואה לא עובד .

מתמחה

New member
המשוואה עובדת

כל חברים הפורום לשעבר יודעים את זהותך/זהויותך. יש פשוט כמה אנשים יותר חכמים ממך.
הרסת את הפורום הפנלא שהיה לפניך. ואם לא תפנה למיה את השטח - תגמגמו ותדעכו.

בטוח שייש יותר חכמים ממני ......

אבל מה שבטוח שאת לא בנהם !
אגב עדין ממתין בשקיקה וכליון עינים לחזות באיבחונייך כפי שהבטחת , כנראה שכל הבטחותייך שווים ל ...
בכל מקרה שמח לראות שאת עדין בחיים .

שחר מיה

New member
התבטאויות

זה מרחיק לכת בשפה הייתי אומרת.
לא חסר לך אוצר מילים.
בוא נשמור על קורקטיות על גבי הפורום

שחר מיה

New member
לכל אחד יש מקום בפורום

לכל אחד יש מקום בפורום ומוזמן להביע את דעתו ואת כשרונו. לכל אחד יש את הדרך היחודית לו. ברצוני לבנות ולא להרוס לאף אחד או את אף אחד.
יש בכולנו טוב ורע ביחד, כדי להשתנות עלינו לנסות להיפטר מהרע. הכי חשוב שנעשה פה את התכלית, נשתמש בידע שלנו על מנת לעזור לאחרים. אם כולנו נעשה את זה הפורום ימשיך לפרוח ויהיה פה לא תפוז, אלא פרדס שלם.

הפנלא שהיה לפניך .......

זוהי דוגמא מוחשית לגמגום ולדעיכה ?
השלב הבא שלך זה חזיון אור קולי ?

למעלה