החזרים מקופ"ח כללית-מושלם עבור שיעור במיח"א

גולומב7

New member
החזרים מקופ"ח כללית-מושלם עבור שיעור במיח"א

היייי.. בני בן 8 חודשים. הוא שומע באוזן אחת ובגלל זה אנחנו במעקב במיח"א ונוסעים לשם כל כמה שבועות. כשהתחלנו את המעקב במיח"א (ב"ש) אמרו לנו שהקופ"ח מחזירה 80% מהתשלום עבור השיעור. שאדב בכלל לא זול (180 ₪ לשיעור) לפני כמעט חודש שלחתי את הבקשה הראשונה לקופ"ח-למושלם והיום ראיתי שהם דחו את הבקשה.. ואני רותחת!! לא מבינה למה צריך להקשות כל כך על משפחות שגם ככה עוברות תקופה לא פשוטה עם הילדים.. שלא נדבר על זה שבלי קשר הם מערימים קשיים בכל כיוון שאנחנו פונים..
פשוט זוועה הקופ"ח הזו (ואני מדברת על קופ"ח כללית למי שלא הבין..).
יש למישהו מושג מה הסיפור? אולי הייתי צריכה להגיש לקופ"ח-דרך סל הבריאות ולא דרך המושלם??
מזל שצילמתי את הקבלה שקיבלתי... אם זה היה יום רגיל הייתי מתקשרת וצורחת עליהם.. לפחות ככה הייתי נרגעת קצת
אבל בשבת זה ממש מעצבן

אתי77

New member
החזרים מקופח

אכן, זה ממש מעצבן. יש קופות חולים שנותנות החזרים בלי בעיות ויש אחרות שדורשות מההורים לעבוד קשה בשביל זה... הבשורה הטובה היא שבדרך כלל העניינים מסתדרים והם משלמים. לפעמים זה דורש פרוצדורה... כמו להמציא מכתב מרופא שכותב שהילד חייב להיות מטופל במיחא בגלל בעיות שמיעה ולא יכול להיות מטופל במכון להתפתחות הילד. איך הולך עם שאר העניינים? מה עשיתם בסוף עם מ

גולומב7

New member
מסתבר שההחזרים לא דרך הביטוח המשלים

אלא בל בריאות או משהו ואני צריכה גם מכתב מהקלינאית תקשורת.
בקיצור בפעם הבאה שאני יהיה במיח"א אני ייקח את כל מה אעביר את הכל למרפאה שי בתקווה שתוך כמה שבועות אני אקבל את הכסף..
לגבי שאר העניינים. לא בטוחה למה התכוונת

בינתיים הדעות עניינינו חלוקות.. חלק אומרי שרק הבהה יעזור ומכשיר רגיל לא.. חלק לא מבינים במה יעזור הבהה וכדאי לנסות מכשיר רגיל... כרגע ההתפתחות של הילד תקינה לגיל ולכן אני פחות מודאגת ומקווה שנמשיך ככה.. אני מחכה לברה הבאה יוני ומקווה שהנוזלים יספגו והיעה אזן ימין בעה"ש תהיה תקינה.
אם אני אראה שחס וחלילה ההתפתחות לא תהיה תקינה נתחיל להתאים לו מכשיר.. וכנראה שזה יהיה מכשיר רגיל
בינתיים ממשכים להתפלל

למעלה