התאמת מכשיריי שמיעה

נורית737

New member
התאמת מכשיריי שמיעה

שלום לכם, ביתי בת 4 אובחנה לפניי שלושה שבועות והיא עם עם לקות שמיעה קלה עד בינונית דו צדדית. נזקקת למכשיריי שמיעה. התחלתי לברר והגעתי למסקנה שבירושלים ההתאמה וההמלצה על מכשיר נעשית על ידי חברות פרטיות. איך אפשר לדעת איזה מכשיר באמת הכי טוב ובאמת הכי מתאים?
תודה

Yukita

Active member
מנהל
אממ...

הקניה עצמה תמיד מתבצעת מול חברה פרטית, אבל אפשר לקבל ייעוץ בלתי-תלוי בארגונים המתאימים. הילדה שלך בת 4, ויש לנו כאן עניין של אבחון והתאמה ראשונים, אז הייתי פונה לארגון מיח"א ירושלים -

http://www.michajr.org.il/

רח' רבי עקיבא 7, ת.ד. 2029, ירושלים 91020
טל: 02-6232021, 02-6250034 פקס: 02-6247652
[email protected]

[email protected]

למרות שהארגון עצמו לא מוכר מכשירי שמיעה, יש להם קלינאי תקשורת ומערך ייעוץ שלם עבור ההורה המתלבט, שלא לדבר על כך שאולי יהיו לכם שאלות גם בנושאים שהם לא רק התאמת המכשיר עצמו. למשל - איך אפשר לדאוג שהמערכת החינוכית תותאם ככל האפשר לצרכי הילדה? אלו אמצעים יש, מלבד מכשירי שמיעה, היכולים להועיל במקרה שלכם?

ואפשר גם לפגוש הורים וילדים אחרים במסגרת הזו.

המרחפת

New member

אתי77

New member

כך הגעתי למיחא לפני שמונה שנים...כשחיפשתי מישהו שיתן לי ייעוץ לגבי מכשיר לבן שלי בלי שאחשוש שיש לו אינטרסים...
מאז לא עזבתי

את מוזמנת לפנות אלינו, נשמח להיפגש ולראות איך אפשר לעזור. כמובן שזה לא כרוך בשום תשלום.

בהצלחה!

boufonnette

New member
שיהיה בהצלחה!

בהחלט מיחא מאוד עוזרים בתהליך ההתאמה. אבל בירושלים יש גם את אי.וי. שגם הם עוזרים בהתאמה ונותנים ליווי ותמיכה למשפחה.

למעלה