Suck My Poop

Halcyon Days

New member
הקרנת בכורה: Rihanna - Work

לא ממש ברור לי מה העניין, אבל ריאהנה צילמה שני קליפים ושמה אותם באותו וידאו..

הקליפ הראשון מוכיח כמה ריאהנה היא הרפש והגועל נפש שיש לתרבות הפופ להציע. זילות, איפור מזעזע, טוורקינג, דרייק במה ששום תירוץ לא יגיד שזה לא פיג'מה.

הקליפ השני לעומת זאת, היא נראית מהמם, העירום המרומז הרבה יותר מעודן מהקליפ הקודם, הצבעים יותר נעימים לעין, בכל זאת, קליפ משעמם.

איזה / אם בכלל, אהבתם יותר?

candyheart

New member
לא הבנתי את פורמט השני קליפים באחד.

זה קצת מעצבן לשמוע את אותו שיר פעמיים אחד אחרי השני...מוריד קצת משני הקליפים בלי קשר לאיכותם.
&nbsp
בכל מקרה, הקליפ הראשון סליזי ברמות. די מוגזם בהרבה מקומות ולא מהנה לצפות.
&nbsp
בשני היא אכן נראית יותר טוב. זה אמנם קליפ של סצנה אחת אבל האינטרקציה בינה לבין דרייק ממש חמודה ולא הרגשתי מיאוס כשצפיתי בו.
&nbsp
חייבת לציין שהרפטטיביות בפזמון הורסת לי את כל השיר. בין הסינגלים הפחות טובים של רירי לדעתי.
&nbsp
&nbsp

Ultraviolence

New member
הייתי שמח אם שני הקליפים היו יותר מושקעים.

בראשון חסרה לי איזושהי כוריאוגרפיה או אפילו סתם קצביות. קליפ בינוני יחסית שסה''כ כן משרת את השיר ואת הסאונד שלו.
בשני הפשטנות יותר עובדת והיא גם נראית שם פשוט...
נטו הכימיה והמשיכה המטורפת בין דרייק לריהאנה. נהניתי לצפות. מאוד סקסי! עדיין לא מההכי טובים שלה.
&nbsp
השיר- עדיין, להיט מעולה. מקום ראשון בבילבורד

Halcyon Days

New member
עולם הפופ סוער אחרי הפסיקה של בית המשפט בנושא קאשה

כזכור, קאשה תבעה את דר' לוק על אונס, גרימה לאנורקסיה וכו' וביקשה להשתחחר מהחוזה איתו (חוזה ל 6 אלבומים).

בעקבות פסיקת בית המשפט המון זמרות כמו ליידי גאגא, לורד, קלי קלרקסון, אריאנה גרנדה וכו' הביאו את התמיכה שלהן בקאשה.

ניקי מינאג' הגדילה לעשות ועשתה unfollow לדר' לוק בטוויטר.

אבל העניינים קצת איבדו שליטה כאשר טיילור סוויפט החליטה לתרום 250 אלף שקל לקאשה לעזרה בהוצאות המשפטיות.

דמי לואבטו לא התלהבה מהחווה וכתבה בטוויטר שלה: "תעלי את זה בוושינגטון או אשכרה תדברי על משהו ואז אני אתרשם לטובה". דמי מתכוונת לכך שטיילור סוופיט כנראה פוחדת לדבר ובמקום זה מטאטה את זה מתחת לשטיח.

דמי הוסיפה באינסטגרם שלה:

How the fuck am I making this about myself? At least I’m talking about it,” Lovato commented. “Not everyone has 250k to just give to people. Would love to but I didn’t grow up with money and def haven’t made as much as her. At least I speak up about shit that’s uncomfortable to talk about rather than trying to be politically correct 24/7
There’s no ‘rivalry’ I just give more fucks than other people and would rather start a dialogue ABOUT WOMEN COMING FORWARD ABOUT BEING RAPED than throw money at one person

זמרות אחרות כמו מדונה, בריטני ספירס או ביונסה - עדיין לא הגיבו..

candyheart

New member
זה מאוד מבאס, אבל נראה שנעשה לפי חוקי המשפט.

מאוד מאוד מקומם שמכריחים אותך לעבוד תחת אנשים שלא רוצים לטובתך. הבנתי שהיא תריכה להקליט עוד 4(!) אלבומים תחת סוני או לא להקליט בכלל. גם שהם הציעו לה לעבור לחברת בת שבה היא לא תהיה תחת דר' לוק, אבל היא חוששת שהם יתנכלו אליה ולא יקדמו אותה...מה שכנראה נכון.
&nbsp
יפה לזמרות שתומכות בה. הרבה מהן עבדו עם דר' לוק בעבר ומעניין איך הסיפור הזה ישפיע על הקריירה המאוד מצליחה שלו.
הסיפור של האונס וכל זה עדיין נשמע לי ממש ממש הזוי וקשה להאמין...יש מצב שיש חורים בטענה הזאת? כי אם זה משהו שנקבע אז זה מעבר להוצאה מחברת תקליטים, הוא צריך לשבת בכלא.
&nbsp
סיפור מורכב ותוצאה של מישהי שכל-כך התלהבה לחתום על חוזה תקליטים שהיא לא שמה לב למה היא מתייחבת ולהשלכות.
&nbsp
וטיילור סוויפט אכן חייבת תמיד להיות בסדר עם כולם אז מתאים לה להגיב ככה. מה גם שהיא הקליטה הרבה מהאלבום האחרון והמאוד מצליח שלה עם הדר'.
&nbsp
מקווה בשביל קאשה שישחררו אותה מזה כך או כך. זה גם לא משתלם להם (חברת התקליטים) להמשיך לעבוד עם מישהי שלא רוצה להיות שם...בעיקר שהקהל יודע על כל הרפש שיש שם.

Fall To Grace

New member
הטענות על האונס ממש לא הזויות

גם ליידי גהגא טענה בעבר עליו את זה. (באופן מרומז כן? אבל טענה.)
&nbsp

candyheart

New member
עצם זה שהיא נאנסה לא הזוי.

אבל האופן שזה בא משום מקום ממש הפתיע אותי. אני לא מפקפקת באמינות שלה חס וחלילה אבל לי זה ממש מוזר לשמוע את זה.
&nbsp
הוא דרך אגב טוען שהוא אפילו לא שכב איתה...שזה היה צפוי,כן? מעניין מה יחליטו לגבי זה בבית המשפט.

Fall To Grace

New member
פייר קורע לב. ממש אבל ממש לא מגיע לה.

אני אומנם אף פעם לא אהבתי אותה אבל לאף אחד לא מגיע את החוויות שהיא עברה ואת העונש שנגזר עליה עכשיו.
&nbsp
דמי אומנם צודקת אבל טיילור נותנת כאן עזרה ולא משנה שהיא מטאטאת, העזרה הזאת יכולה לעזור מאוד לקשה. היא יכלה גם לתת קצת ובכלל כל השאר.
&nbsp
&nbsp

Halcyon Days

New member
פרגי חושפת את שם האלבום ה

יותר נכון, בעלה של פרגי.
הוא הודיע שהאלבום החדש יקרא Double Dutchess.
האלבום הראשון כזכור נקרא: Dutchess
&nbsp
מקורי

&nbsp
האלבום ככל הנראה יצא בחודש הבא וכבר צולמו מספר קליפים.

candyheart

New member
איזו עצלנות...אנשים עוד יחשבו שזה re-release.

והיא לא מתכוונת להוציא איזה סינגל חדש? אנשים כבר שכחו שהיא מוציאה אלבום. אם היא מתכוונת להסתמך על LA Love שכבר מזמן שכחו ממנו, אז שתתכונן להיכשל.
&nbsp
שמחה לשמוע שלמרות שהיה נראה שהיא וגוון סטפאני כבר לא יוציאו אלבומים, זה בסוף קורה.

Ultraviolence

New member
פשוט נ ו ר א י!

יש שמועות מאד מבוססות שהיא הולכת לעשות ביונסה ולשחרר סינגל וקליפ חדשים הלילה, כחלק משחרורי השבוע של יום שישי.
האמת שדי התגעגתי אליה. תמיד אהבתי אותה. L.A.LOVE
איזה שיר פרחות מושלם!

candyheart

New member
לא ציפיתי לזה

היישר ל-1999...בקטע רע הפעם.

&nbsp
האמת שבהתחלה זה נשמע נורא, ואז זה הפך להיות ממש מבדר. בהחלט לא משהו שתכננתי לשמוע ממנה.

candyheart

New member
אוי לא. קליפ הופעה.

באמת מתעצלת עם האלבום הזה. גם יכלה לבחור סינגלים יותר טובים וגם לא משקיעה באלה שכבר יוצאים. נורא חבל כי זה אלבום מצוין ואנשים צריכים לגלות אותו.

Ultraviolence

New member
שונא קליפי-הופעה. לא אצפה אלא אם כן אתקל בזה.

סתם יהרוס לי את השיר. ואני מת עליו. מהטובים ב''דליריום'''.

Halcyon Days

New member
השמעת בכורה: Tove Lo - Scars

השיר שילווה את הסרט האחרון בסדרת "מפוצלים".
&nbsp
מזכיר בהתחלה את השיר של הסרט הראשון בסדרה, Heart Beating של אלי גולדינג.
&nbsp
&nbsp

candyheart

New member
שיר יפה.

באמת הולך על אותו שטיק של הקודם, אבל עשוי טוב.
&nbsp
כמה חלקים יש לסדרת הסרטים הזו? חשבתי שכבר סיימו עם זה.

למעלה