חחחחחחחחח אני לא מאמין שהיא נפלה בשאלה הזאת!!

black scar1

New member
חחח כן.. ואז מרב ענתה לו-

נכון- אתה הגעת בזכות הקצבאות (יענו כי הוא חרדי וזה )

OOOO0

New member
לא נראה לי....זה לא נשמע מתאים לה...

אם אני זוכרת נכון היא אמרה לו: "אתה הגעת הנה באוטובוס שבו הגברים ישבו מקדימה והנשים ישבו מאחורה"

black scar1

New member
גם את זה, אבל גם את הקטע עם הקצבאות

אני מוכנה להתערב על זה.. אתה זוכרת באיזה פרק זה היה?

black scar1

New member
omg!! בעודי מנסה לחפש את הקטע הזה

נתקלתי בקטע ששליין הראה קטע ממשחק מכור וארז טל השתתף בו!! ועוד ישב ליד שליין!!

OOOO0

New member
חחחחח כן, גם אני הייתי המומה

הם אשכרה ישבו פעם אחד ליד השני....נקרעתי גם כשהוא אמר אחרי הקטע הזה שהוא מוכן עכשיו לנסות להתפייס עם אחמד טיבי, אבל עם ארז טל הוא עדיין לא מדבר

OOOO0

New member
אה, יפה, יפה!

אני כבר שכחתי איך היה הדיאלוג ביניהם, איזה קרועים

והקדמת אותי בדקה, כמעט מצאתי את הפרק הזה ולחצתי בעצמי לבדוק אבל במהלך חיפושיי נתקלתי באיזה שרשור ישן מלפני כמה שנים ומהשרשור הזה הבנתי ששליין כן אמר את זה במקור על עינב כשהיא באה בתור אורחת, וקובי היה הראשון שהשתמש בזה על מרב.
הנוסח של שליין במקור היה שאם יקרה משהו לאולפן אז ימותו הנכדה של ישראל גלילי, האחיינית של יוסי בנאי, הבן של יוסי אלפי וזה שהצליח בזכות עצמו.

black scar1

New member
חחחח כן, זכרתי ששליין אמר את זה לפני קובי

נראה לי שיש לך מתחרה בקטע של לזכור דברים ממצב האומה

ישראל גלילי- אבא של עינב כן? מי הוא היה?
אני מגלה מלא דברים חדשים. לפני התכנית לא ידעתי בכלל מי זה אבא של גורי

OOOO0

New member
חחחחח לגמרי

סבא שלה, הוא היה חבר כנסת ושר.

חחחח דווקא על אבא של גורי ידעתי עוד מ"משחק מכור", את לא זוכרת ששליין כל הזמן עקץ אותו על זה שם?

black scar1

New member
כשהתחלתי לראות מצב האומה, לא היה לי הרבה

זיכרון מדברים שקרו ממשחק מכור. זכרתי רק בגדול את הקונספט ושעינב, גורי וליאור היו שם.

גם לא עקבתי אחרי משחק מכור בטירוף כמו שאני עוקבת אחרי מצב האומה. השתדלתי לראות כשיכלתי אבל בטח פספסתי פה ושם. ואז זה לא היה כמו היום גם שהכל עולה לרשת ואם מפספסים אפשר להשלים ברשת.

וואלה? לא ידעתי שסבא של עינב היה ח"כ ושר. טוב לדעת.

OOOO0

New member
אני גם כמעט ולא זוכרת

אבל אני זוכרת שבזמנו לא הבנתי מה הקשר של גורי לפסטיבל מספרי סיפורים(כי שליין כל הזמן עקץ אותו על זה) ואז גיליתי איכשהו שאבא שלו מנחה את זה וקלטתי את הבדיחה סוף סוף

או שהייתה איזו עקיצה על נטשה מוזגוביה ורק בדיעבד הבנתי שזה בגלל שהיא ושליין יצאו באותו זמן.....

Tal Kemplis

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק!!

"אתם עכשיו מבינים שהאוס זה חארטה" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה