למשהו יש מדריכים על צילום?

logitec

New member
למשהו יש מדריכים על צילום?

אני די חדש בכל עסק הצילום אבל אני מאוד רוצה ללמוד. אולי משהו יכול\ה להסביר לי את תורת הצילום או להביא לי כל מיני מדריכים על הנושא תודה רון

begk

New member
סבלנות.....

לצפות שמישהו יתפוס אותך ויתחיל ללמד אותך או לספק לך חומר זה לא כל כך ראלי. לא רק שלרוב האנשים פה אין את הזמן אלא גם שזה ה-מ-ו-ן חומר !!! התחום הזה ענק. אז הצעתי לך (וזה גם מה שעשיתי אני ) - אל תצפה לדעת ולהבין כל דבר אחרי שבוע , תבין שצריך להשקיע זמן. אחרי שתשלים עם זה יש לך שלוש אפשרויות שונות - 1. הפשוטה והיקרה - להצטרף לקורס \ סדנאת צילום למתחילים (יש אינספור מקומות) 2. קצת פחות יקר אבל יותר מסובך - קנה סיפרות ( כמו המדריך של שנשיונל ג'אוגרפיק וכו'). קצת יותר מסובך כי צריך לקרוא ולתרגל לבד אבל עדיין הספרים בנויים מהיסודות שלבים המתקדמים ותוכל להעזר בחברי הפורום לגבי שאלות ממוקדות. 3. האופצייה הזולה ביותר - כנס למאמרים ולקישורים שמופיעים בסרגל העליון בפורום ( מעל הטאגליינס ) ותתחיל לחקור ולקרוא לבד. יש שם המון חומר העניין הוא שזה לא תמיד לפי סדר לימודי נכון. בכל אופן בהצלחה מתי

אני גם באותו מצב כמוך אז,

דבר ראשון תקרא את המדריך של המצלמה! לדעתי הרבה יותר זורם וקל לקרוא אותו באינטרנט באתר של היצרן. אצלי אפילו היו דוגמאות צבעוניות וזה היה נחמד. (בניגוד לחוברת המודפסת) ובתור המשך הנה לינקים שכבר הוספתי למועדפים שלי: http://www.photonhead.com/ יש שם מדריך למתחילים קצר אבל ממש נחמד ועוזר וגם טיפים טובים.

למייקל לנגפורד יש שני ספרים על

צילום שני הספרים הם מדריכים לצילום והם ממש פשוטים לקריאה ושיהיה לך בהצלחה

Nat King Cole

New member
שלום רון

אני ממליץ על קנית ספר לדעתי שווה לוותר על המחשב בשלב זה. את זה תעשה אחרי שתתמקצע קצת. בהצלחה. אבי

למעלה