הזמנת לוח אם מחול

הזמנת לוח אם מחול

שלום חברים יקרים. אני מעוניין להחליף ב 2 מכשירי LG G3 D855 ישנים שלי שיצאו משימוש לוח אם. ראיתי שאני יכול לרכוש באיביי בכ 30 אירו ל 1. 2 שאלות. הראשונה הבנתי שייתכן שהמספר הסידורי לא יתאים לארץ מבחינת שיחות מה עליי לברר? השאלה השניה היא. האם אחרי התקנת לוח אם יש לצרוב לו שפה וגרסת הפעלה או שמגיע איתן?
אני יודע שלא משתלם לתקן אבל הטלפונים יהיו מעולים לי כחליפיים. ואשמח לעשות פרוייקט קטן. תודה

G Gabi

Member
הייתי נמנע מהרכישה, למרות הדגדוג של הפרוייקט. אבל (!)

אני לחלוטין מבין את הסקרנות DIY בכל תחום. את "המעבדה המשפחתית" שלי לצרכי תיקני אלקטרוניקה קלילים ופשוטים התחלתי לפני המון שנים בעקבות חוסר אמון מוחלט וכוויות מכל מיני חנויות ובעלי מקצוע.
&nbsp
1. מספר סידורי לא משנה. כל עוד הלוח SIM FREE, ומדובר בדגם D855, זה יעבוד בארץ. (יש תתי-דגמים אחרים של LG G3 ובנוגע אליהם צריך לוודא תאימות תדרים).
2. כש-LG G3 היה נפוץ, העברית הייתה מוסתרת אלא אם הותקן רום של רונלייט.
אפשרויות:
א. יש מצב ש-MoreLocal יעבוד. פשוט חפש בגוגל ואפילו בארכיון הפורום. בתקופה שה-G3 יצאה לשוק, היה נפוץ מאוד להיעזר ביישום הזה.
ב. אפשר לצרוב גרסת אנדרואיד אחרת, נקיה יותר, מאשר האחת של LG.
&nbsp
בכללי הייתי נמנע מלנסות להשמיש מכשירי LG G3, פשוט חבל.
1. הסוללה בדגם הזה חלשה.
2. הבעיות בלוחות האם היא סדרתית וכלל עולמית, פשוט לא כדאי לקחת את הסיכון.
3. לפני כחודש קניתי Sony xperia z3 compact, שני מכשירים. מכשיר אחד תקין לחלוטין בכ-50 יורו, מכשיר שני, מסך תקול בכ-14 יורו (וקניתי מסך מסין). אפשר למצוא מכשירים טובים יותר מה-G3 לצורך סקרנות ופרוייקטים, אפילו פה בארץ. פשוט לעלעל ביד2 למכשירים שבורים ולהיות סבלניים. בהתחלה אנשים מבקשים סכומים דמיוניים, עם סבלנות וגישוש, הסכומים יורדים.
&nbsp
אגב, יש מצב שיש לי לוח של תת-דגם אמריקאי, אבדוק את עניין. אם הוא עדיין בסביבה, הלוח שלך.

G Gabi

Member
אם יימצא - מה פתאום לשלם.

אבדוק עם מי שהביאה לי את המכשיר מה בדיוק הייתה התקלה.
אם זכור לי נכון, היו תופעות של לוח אם גוסס. מסך מגע שמתחיל לקפוץ, אזורים שלא עובדים. כיבויים פתאומיים ודברים כאלו.
במידה ולוח האם תקין והבעיה היא רק במסך, אני מניח שתהיה דרישה הגיונית מאוד לאיפוס מלא של המידע.

למעלה