המלצה על מכשיר [שמריץ] אנדרואיד TV

• פותח הנושא noa_f
  • פורסם בתאריך

noa_f

New member
המלצה על מכשיר [שמריץ] אנדרואיד TV

הי
אני חושבת לקנות קופסת טלויזיה כזו. שמעתי ביקורות לא רעות על ה-mi box של שיאומי (ובאופן עקרוני יש לי נסיון טוב עם כמה מוצרי mi)
ואז ראיתי גם את זה:
H96 PRO PLUS Amlogic S912 Octa Core 3GB RAM 32GB ROM TV Box
https://www.banggood.com/H96-PRO-PL...32GB-ROM-TV-Box-p-1100082.html?rmmds=category
שלפחות ״על הנייר״ נראה יותר טוב. אבל אני לא מאמינה רק ל״על הנייר״ ולכן אם אתם מכירים את שני המוצרים ויכולים להמליץ מי מהם עדיף - אני מאוד אשמח.
ואם יש מכשיר שלישי (או רביעי
) שטוב יותר - עוד יותר טוב. נראה לי שתקציב של עד 300 ש״ח הוא תקציב סביר.

והסיבה לקניה היא שיש לנו אמנם טלויזיה שחושבת שהיא חכמה, אבל היא לא מאוד חכמה. פיליפס מהדור שלפני אנדרואיד. אז יש נטפליקס ויוטיוב, אבל זה בערך הכל... (ויש לנו גם רספברי פיי, אבל עד כמה שהבנתי, הוא לא מריץ אנדרואיד).

תודה

noa_f

New member
אני מן הסתם יודעת. זה לא מה שאני צריכה כרגע.

אני צריכה משהו שמריץ אפליקציות אנדרואיד.

arie8004

New member
ממליץ להזמין סטרימר עם חיבור אלחוטי בתדר של 2.4g בלבד

במידה וציוד אלחוטי בתדר של 5g נתפס במכס, יש צורך באישור משרד התקשורת כדי לשחרר אותו
קשה עד בלתי אפשרי לאדם פרטי להמציא אישור כזה
גם אם ציוד כזה בדיוק נמכר בארץ
בנוסף בזמן ההמתנה לאישור מחוייבים בדמי איחסון
בהצלחה

prizman

New member
לנו יש MINIX NEO U1

מכשיר שמתפקד מצויין בשנה שחלפה מאז שרכשנו אותו.
יש כבר דגם חדש ממה שהבנתי.
לגבי מחיר בישראל אני לא יודע.
אבל אם כל ילד שהיה בדירה הצליח תוך שניה להפעיל אותו
כנראה שזה מכשיר בסדר.

shlox

New member
כמה חשוב לך שזה יהיה AndroidTV אמיתי?

יצא לי להתנסות בכמה קופסאות סיניות וגם בשיאומי.

השיאומי הוא היחיד שמריץ גרסה אמיתית של AndroidTV ולא אנדרואיד עם סקין כלשהו שנראה כמו, אבל לא באמת. לטעמי אין מה להשוות בביצועים, במהירות ובממשק בין השיאומי לקופסאות הסיניות. מדובר בחווייה משמעותית יותר טובה. שלא לדבר על זה שרק בשיאומי אפשר להשתמש באפליקציית נטפליקס כמו שצריך.

Having said that, הסטרימר של שיאומי מוגבל מאוד בנפח האחסון הפנימי, אינו כולל חיבור רשת, רק USB אחד - נורא מגביל. אני משתמש ביומיום בקופסה סינית זולה וחמודה (Mini m8s) שעושה את העבודה לצרכי קודי בלבד. מודה שעדיין לא מצאתי את הסטרימר המושלם, שהוא מבחינתי שיאומי עם עוד חיבורים ועם הרבה יותר נפח אחסון.

אם תרצי להרחיב, כתבתי על הסטרימר של שיאומי כאן: https://www.wisebuy.co.il/ProReview.aspx?productid=938773

מקווה שנתתי פרספקטיבה כלשהי.

noa_f

New member
תודה רבה. כן חשוב לי אנדרואיד אמיתי כי אני רוצה להשתמש בה

עבור אפליקציות כמו סלקום-טיוי ונטפליקס. בשביל קודי יש לי רספברי פיי.
אני צריכה שתהיה חנות גוגל וכו׳ ואין לי זמן וחשק להתעסק בהאקים.
עזרת לי מאוד.

למעלה