XIAOMI REDMI 3s - סמארטפון שלא רואה מטען!

arkicheck

New member

סקירה ))))))))))))))) שיאומי רדמי 3.אס )))))))))))))))) XIAOMI REDMI 3s

תארו לעצמכם סמארטפון שהסוללה שלו יכולה להחזיק יומיים בלי מטען ובלי למצמץ!
עכשיו תפסיקו לדמיין ופשוט תלחצו פליי, כי זאת סקירה מעולה ומפורטת שבה אני מציג לכם מכשיר שיש לו סוללה חזקה במחיר מצחיק!
ה-REDMI 3S הוא לא רק מכשיר עם סוללה מאוד טובה ומחיר זול, הוא מכשיר עם מצלמת סלפי 5 מגה-פיקסל, הוא מתכתי ויפיפה, לא חסר בו שום פיצ'ר מיוחד כמו חיישן טביעת אצבע מעולה, מצב יד אחת ומלא מצבים מגניבים. יש בו פיצ'רים שלא תמצאו במכשירים אחרים, למשל שלט-אוניברסלי שעובד על כמעט כל מוצר חשמלי שיש לכם בבית (טלוויזיות, מזגנים, הכול!).
עוד פיצ'רים ואת כול הדברים תוכלו לראות בסקירה בצורה ברורה ונוחה!

לינק לקניה ב-126$ - http://shrsl.com/?dwvr

**********שימו לב!*************
כשקונים את המכשיר מחו"ל, במכשיר אמנם קיימת עברית כשפת מערכת, אבל היא מאוד-מאוד חלקית, מדובר בגרסה שהיא פשוט לא הגרסה הכי טובה שניתן להשיג למכשיר, לא מומלץ להשאיר על המכשיר את הגרסה הזאת, כי יש גרסה עם ממשק מצוין וללא באגים הכולל עברית מלאה, לא צריך להיות גאון בשביל להתקין את הגרסה הזאת, כל אחד שיש לו מחשב יכול להתקין אותה בקלות ובמהירות. אל תדאגו כי טופז כבר דאג בשבילכם, הוא הכין מדריך מצולם בוידאו, שם הוא מסביר כל שלב בהחלפת הרום (גרסת המערכת), כך שאפילו מי שיש לו בסיסי ביותר במחשבים יכול לעשות זאת, בעזרת הסרטון שלו.

feedingsys

New member
גם לכאן הגיע הספאם של מחלקת השיווק?

BobboVilla

New member
אני כמעט בטוח שהספאמר הזה היה כאן בעבר

לא שזו נחמה גדולה, אבל לפחות זה לא "גם", אלא "שוב"
.

arkicheck

New member

קודם תראו ואז תחליטו אם זה ספאם.
כי זה ממש לא ספאם, אני עושה סקירות ורוצה שאנשים יראו אותם. הגיוני ? הגיוני !
זה המקום בשביל זה.

BobboVilla

New member
וקישור Affiliate בלי להגיד מראש, זה גם לגיטימי?

מכיוון שחוסמי הפרסומות שלי מונעים ממני להגיע לאתר הזה אז אני לא יודע בכלל על איזה אתר אתה ממליץ, ולכן אני לא יודע האם זה בכלל אתר מהימן או לא.

BobboVilla

New member
אגב, עברתי על הסקירות הקודמות שלו - הוא לא השקיע הפעם

בפעמים הקודמות הוא פירט את המפרט הטכני של המכשיר. עכשיו הוא רק כתב את התקציר...

למעלה