LG G4....כיף גדול

Arielvista

New member
LG G4....כיף גדול

יש לי G4 שנקנה בחול (לכן היבואן בארץ לא מכיר בו...), כבר עברתי איתו לא מעט תלאות מתישות, מתסכלות ויקרות.
הסיבוב האחרון היה ככה:
יום שישי נסעתי לבת החיילת שלי, שנשארה שבת בבסיס בנגב.
שמתי WAZE ויצאתי לדרך.אחרי כשעה נסיעה קפצה לי הודעה שלא ממש הספקתי לקרוא עד הסוף (כי הטלפון קפא ונכבה), מה שהצלחתי לקרוא היה משהו על OVERHEATING.
אכן המכשיר היה חם בטירוף. השארתי את הטלפון כבוי כשעה וכשהדלקתי אותו, כולי חרד מהבאות, קלטתי שהוא מקרטע ומגמגם, מגיב כמו נוקיה משנות ה90, עד כדי חוסר אפשרות שימוש נורמלי.
כמובן עשיתי ריסטרטים, הוצאת סוללה, והוא עובד אבל ל..א..ט.....ומקרטע.
א - מה?? מה קרה לו?
ב - האם יש אפשרות "לתקן" את ההתקנה של אנדרואיד מבלי לפגוע באפליקציות והנתונים הקיימים?
ג - האם WAZE אמור לגרום לתופעה כזאת??

אבי לב50

New member
אני לא רוצה לזרות מלח על הפצעים שלך

אך אנשים כאן מתווכחים איתי כשאני אומר שלא כדאי לקנות בחו''ל מכשירים כאלה, בדיוק מהסיבה של האחריות של היבואנים הרשמיים לארץ, שאישית אני סומך עליהם יותר מאשר על אלת המזל.
לצערי קשה עד בלתי אפשרי לתקן את מערכת ההפעלה מבלי לפגוע במה שקיים על המכשיר.
והרי גם אם היבואן בארץ, שלא אמור להכיר במכשיר יחליט להכיר בו לפנים משורת הדין, הרי שהוא יעשה למכשיר אתחול לרמת יציאת המכשיר מהמפעל מה שימחוק את כל מה שעל המכשיר.
לכן, כל עוד המכשיר עובד, מקרטע אבל עובד, תעשה גיבוי, וגיבוי לגיבוי (אינני צוחק, ככה אני נוהג) ואם אינך מעוניין לרכוש מכשיר חדש הרי שאחרי הגיבויים תוכל לנסות למסור את המכשיר למעבדה שאתה סומך עליה.
&nbsp

Arielvista

New member
לא מתווכח על כך שאני לא חוזר על הטעות לקנות בחו"ל

אבל בכל זאת, לאחר שבוצע גיבוי, האם יש דרך "לתקן" את המערכת הפעלה מבלי לאבד את כל הנתונים?

אבי לב50

New member
אמנם אינני מומחה גדול, בכנות,אך כפי שכבר כתבתי בתגובה הקודמת

לצערי כמעט כל פעולה שיעשו במכשיר, זולת נס או מעשה קסם כלשהו, (לעיתים גם זה קורה, אז מותר לקוות לנס או לקסם, ובכנות כי אני ממש לא אדם ציני) , עלולים לגרום למחיקת כל הנתונים מהמכשיר.
&nbsp
האם ניתן לבצע תיקון במערכת ההפעלה מבלי לפגוע בנתונים? ספק גדול מאוד ואם זה יקרה זה יהיה באמת נס או קסם.
&nbsp

BobboVilla

New member
בהנחה שזה לא הסתדר לבד, תנסה לכבות את המכשיר לכמה שעות

ואחר כך תפעיל מחדש.
&nbsp
עקרונית Waze כשלעצמו לא אמור לגרום לבעיות האלה, אבל אם המכשיר היה צמוד לשמשה והייתה שמש חזקה ו-Waze פעל והבהירות הייתה גבוהה והטלפון היה בהטענה, אז הוא יכול להגיע למצב של התחממות קיצונית. תיאורטית התחממות כזו יכולה לגרום לנזק, אבל אני לא יודע האם זה נזק קבוע או זמני, והאם זה נזק רק של תוכנה (כיבוי פתאומי בלי לסגור אפליקציות) או שזה גם נזק של החומרה (רכיבים ש"נמסו").

סטלוס2

New member
מוכר

לא יוצא לי להשתמש הרבה יותר מדי ב-WAZE (כלומר אני כן משתמש, לא ממש בנסיעות ארוכות)- אבל אתמול נסעתי מרמת גן לזכרון יעקב עם WAZE, טעינה, ושמש חזקה והמכשיר באמת הפך לחם מאוד- אך לא הגיע למצב של כיבוי או למשהו אחר. מלבד חום לא היה כלום.
&nbsp
שים לב שמה שמתחמם זאת הסוללה- אם תוציא אותה ותשים סוללה אחרת (ביבואן הישראלי נותנים 2 סוללות) תראה שהמכשיר כבר לא חם- החום מגיע מהסוללה.
&nbsp
יש לי עוד כמה ימים נסיעה לקרית מלאכי. בלי WAZE אני יגיע לרהט
LG ראו הוזהרתם

למעלה