חייבת עזרה להבין

חייבת עזרה להבין

גבר שאהבתי מאוד ואהב אותי. בגלל שאני נשואה והוא גרוש הכיר נשים ושכב איתן. איך אפשר להפריד רגש מסקס. אני לא יכולתי אף פעם לחשוב על להתקרב לגבר אחר בלי שיהיה משהו רגשי ביננו. אני יודעת שלגברים יש צרכים. אבל איך אפשר לעשות אקט מיני עם הידיעה שזה יפגע באישה שאתה אוהב.
ולומר לי שהוא הזדיין איתה כי היא טובה במיטה אבל לא כמוני. ורק אותי הוא אוהב. ורק איתי מתנשק. ואיתן הוא מנשק אבל לא מתנשק.
איך אפשר????
לדעת שמשפט כזה ישבור לי את הלב. לאישה שטענת שאתה אוהב ואם היא תתגרש למענך אז תתחתן איתה ותהיה נאמן.

אז זו שאלה כללית.. למי שיכול לענות איך מפרידים אם בכלל

את נשואה...

מזכיר לי את ההוא שהכיר מישהי חדשה ולא יודע איך להתמודד עם החשדות של החברה שלו ונורא כבד לו כל העניין ובנוסף אשתו בהריון...

אני חושב שאין לך לב בכל מקרה. אחרת היית חושבת מה עם הלב של ההוא שנשוי לאחת כמוך...

תודה. תני לעצמך גם אבל אחת שתוציא אותך מפורום אהבה ורומנטיקה

אל פורום בגידות ואהבות אסורות וכו'.

סאני381

New member
שאלה לי אליך גם כן

אם כואב לך כל כך שבוגדים בך,אז למה את בוגדת בבעלך?לא יכאב לו אם הוא ידע שבגדת בו?(יכול להיות שגם בעלך בוגד בך ואני לא בא לשפוט אותך,אבל איך את לא מבינה בגידות של אחרים שאת בוגדנית בעצמך?)תקראי קצת על קרמה ואולי תנסי לשנות את הדרך שבה בחרת לחיות,בהצלחה

פשוט מאד

אם את נשואה, א - ס - ו - ר לך בשום פנים ואופן לקיים קשר רומנטי עם אדם אחר בעולם מלבד בעלך. אם קיימת, את בוגדת. מותר לכם להיות ידידים ככל שתרצו. בתור ידיד, מותר לו ליצור קשרים חומריים ורומנטיים עם אחרות.
&nbsp

עוד משהו

אם את נשואה, את בוודאי יוצרת קשרים חומריים עם בעלך. אז במה בדיוק את מאשימה אותו?
&nbsp

יפי נפש

אפשרי לאהוב שני גברים במקביל. לכן פניתי לפורום הזה . מבחינתי לא בגדתי בבעלי אני אוהבת עוד גבר בנוסף.

כשתגדלו תבינו

סאני381

New member
זה תאמרת שלפי התאוריה שלך

אם הבן זוג שלך שוכב עם מישהי אחרת שיש לו אליה רגשות,זה בסדר מבחינתך?זה לא בגידה?
אבל מי שיבגוד בך עם מישהי שאין לו טיפת רגש זה הבגידה האמיתית?
בדרך כלל שבוגדים עם מישהו שיש אליו רגשות זה בגידה הרבה יותר כואבת בשביל הבן/בת זוג,זה ממש לנהל חיים כפולים,לחיות חיים של שקר,זה לא שאת היחידה שעושה את זה,אני מאמין שהרב דווקה בוגד,אבל על תנסי לשקר לעצמך שאם את בוגדת בבן זוג שלך עם מישהו שאת אוהבת זה לא בגידה,זה הבגידה הכי גדולה שיש,תעשי מה שטוב לך רק על תתפלאי עם יום אחד הכול התפוצץ לך בפרצוף ותביני שכל מי שאיתך לא באמת אוהב אותך,קראת לעצמך זו שרוצה להבין,אבל לא ניראה שאת באמת רוצה להבין,על תסתכלי על זה כאילו אנחנו שופטים אותך,תסתכלי על זה כאילו אנחנו מנסים לעורר אותך ולעזור לך להיות מציאותית יותר,על כל מיקרה שיהיה בהצלחה

פורום אהבה ורומנטיקה...

מה זה משנה אם בגדתי. מה שחשוב כאן זו הבעייה לגבי האהבה ונתקעתם על נושא הבגידה. כשאוהבים הראש לא עובד רק הלב מדבר.
אבל זה כבר לא משנה. מה שהיה נגמר והאהבה מתה.

סאני381

New member
עכשיו את כבר מדברת יותר לעיניין

אני מציע לך בתור התחלה למחוק את הבן אדם הזה(וזה לא צריך לעניין אותך הסיפורים שלו),על תשרפי זמן יקר מהחיים שלך על בן אדם שימשיך לבגוד בך בלי הפסקה,במיוחד שכבר יש לך רגשות אליו כך שכמה שזה ימשך יותר את תיהי יותר אומללה,אם תרצי להתיעץ לגבי עוד משהו אנחנו פה תמיד בשבילך,שיהיה בהצלחה

love145

New member
עזבי את יפי הנפש השיפוטיים

הם מתקשים לעשות הפרדה בין אהבה ורומנטיקה לבין נאמנות ולעניין- זרקי תאדיוט שמחתי לעזור

למעלה