עור פנים שומני + נקבוביות

StavEzra101

New member
עור פנים שומני + נקבוביות

שלום,
אני סובלת מעור פנים שומני מאוד, באופן דיי קיצוני אם לומר את האמת.
לפעמים קרה שכל הפנים שלי היו מכוסות בשומן בצבע צהוב והיה מאוד לא קל להסיר אותו מהפנים.
למרות שאני מנקה את הפנים בעזרת סבון פנים פעמיים ביום + משתמשת במסיר שומן, זה לא כל כך עוזר.
רציתי לשאול האם זה נורמלי? האם לכל אחת יש שומן על הפנים שהיא צריכה לנקות/להסיר כל פעם או ששומן לא אמור להיות שם? בנוסף לכך, תוכלי אולי להמליץ לי על סבון לעור שומני ומסיר שומן? יכול להיות שהמוצרים שבהם אני משתמשת לא מתאימים לי. שמעתי ש-לה רוש פוזה חברה מצויינת.
מלבד זאת, נוצרו לי נקבוביות מורחבות על האף. זה דיי מפריע לי. גם שם אני רואה המון שומן שפשוט לא נפסק. האם יש דרך להפסיק זאת במקום להסיר/לנקות כל פעם? והאם יש דרך לצמצם את הנקבוביות על האף באופן משמעותי/תמידי?

עור פנים שמנוני ונקבוביות מורחבות

שלום , עור פנים שומני זוהי נטיה של העור שלך ולא משהו שאפשר לשנות לצערי .
בעורינו קיימות בלוטות חלב אשר מפרישות שומן ( חלב ) על פני העור וישנם אנשים שיש להם הפרשה מוגברת מאותם בלוטות .
אותן " נקבוביות מורחבות " אלו בעצם בלוטות החלב הפעילות שעל עורך.
עליך להקפיד להשתמש במוצרים נטולי שומן - קרם לחות נטול שומן , קרם הגנה נטול שומן ומייק אפ נטול שומן .
עליך לנקות את פניך בסבון פנים עדין ולנטרל את השומניות עם מי פנים ( טונר)
ישנם טיפולים אסתטיים רפואים שיכולים לשפר את מצב השומניות בעור כמו פילינג רפואי או לייזר לשיפור מרקם העור אך הם דורשים תחזוקה מתמדת.
גם משחות על בסיס ויטמין A עוזרות וגם כדורי רואקוטן מנטרלים את השומניות בפנים ומצמצמים את בלוטות החלב אך זאת רק בטיפול ממושך וקבוע
לגבי מוצרי לה רוש פוזה אני בהחלט ממליצה על חברה זו כחברה מעולה לכל מוצרי הקוסמטיקה
לקריאה נוספת :
http://drellaegozi.co.il/drmokosmtim
&nbsp

למעלה