שאלה דחופה בבקשה

גוזלית3

New member
שאלה דחופה בבקשה

הבת שלי בת 3 מיום ראשון עם חום הרופאה אמרה - אזניים חיכיתי עד היום עם האנטיביוטיקה ולא נתתי היום הייתי אצל הומאופתית רקחה לנו רמדי כשחזרנו הביתה הילדה עם 39 חום וצורחת שכואבת לה האוזן לא יודעת מה לעשות - להתחיל מחר בבוקר אנטיביוטיקה או לתת על הבוקר את הרמדי ולחכות קצת לא רוצה שהיא תסבול גם ככה סבלה כבר 3 ימים אוף תעזרו לי מנסיונכם בבקשה

תשובה לגוזלית

אם היית בתשאול הומאופתי, וקיבלת רמדי מההומאופתית שמטפלת בבתך למה לא לתת לה את הרמדי? למה לחכות? הילדה סובלת, לא חבל? אני אומר לקחת את הרמדי בפאלסינג! מה זה אומר? לקחת בקבוק אישי של חצי ליטר מים מינרלים, לתוכו לשפוך חמישה גרגירים של הרמדי עד שהם נמסים. לאחר שנמסו, לדפוק את הבקבוק 10 פעמים ואז לתת לילדה לשתות. לחזור על תהליך הניעור כל פעם לפני שהיא לוקחת שלוק. בתור התחלה הייתי מנסה לתת כל 3-5 דקות, ובוחן את המצב אחרי שעה. אם אין שינוי, כדאי להתייעץ עם ההומאופתית המטפלת. אם יש שינוי, אז הוא קרה כבר הערב, וחסכת כמה שעות טובות של סבל לביתך. מאחל לכן החלמה מהירה והרבה בריאות אבישי

התשובה דחופה

ליצור קשר במיידי עם ההומאופתית המטפלת ולשאול אותה בדיוק מה לעשות היא מכירה הכי טוב את המקרה ואת הרמדי שהבת קיבלת והיא גם אמורה ללוות אותך לאורך תהליך ההחלמה

קומרן

New member
חשבת שאולי צריך אנטיביוטיקה?

אני לא מהתחום אך מפליאה אותי המהירות בה אתה ממהר לשלול הוראת רופא ועוד למקרה שאתה "מכיר" דרך האינטרנט בלבד. גוזלית - אני במקומך הייתי פונה לאותה רופאה ובכל מיקרה, אם את מחליטה להתחיל אנטיביוטיקה אל תעגלי פינות במינונים גם אם הבת מרגישה יותר טוב וגם אם ההומאופת אומר אחרת. שתרגיש טוב :)

katzeran

New member
רגע רגע

למה לדפוק 10 פעמים? למה לא 5? למה לא 15? על סמך מה?

VMC

New member
למה את מחכה בדיוק?

סיבוכים? איבוד שמיעה? איבוד שיווי משקל? דלקת קרום המוח??? כדאי להתחיל בטיפול שהמליץ רופא ילדים ויפה שעה אחת קודם. אם את רוצה חוו"ד נוספת לכי לעוד רופא ילדים, אבל אל תשחקי בבריאות שלהם!

דלקת אוזניים

שלום גוזלית, במצב אקוטי יש להתחיל לתת טיפול הומיאופתי מיד ולא לחכות. אינני מכירה את המקרה של בתך , לפני הנחיית משרד הבריאות יש אשפרות לחכות עד 24 שעות למתן אנטיביוטיקה בהתאם לחומרה. גם אם החלטת לתת אנטיביוטיקה, פני להומיאופתית שלכם והיא תתאים טיפול לאחרי הדלקת כדי למנוע את הישנותה, ותתחילו את הטיפול כדי לחזק אותה. כעקרון ניתן לסייע עם הומיאופתיה גם בדלקת אוזן אקוטית וי ש להיות בקשר עם המטפל כל מספר שעות כמובן ! ולראות שיפור מהיר תוך שעות! רפואה שלמה,

את יודעת איזה עסק מאוד מצליח עכשיו?

ארונות קבורה ממש קטנים. וברצינות, תני לילדה אנטיביוטיקה. הומאופטיה היא שקר, התרופות שלהם הם רק מים. אם יקרה, משהו לילדה שלך זו תיהיה אשמתך בלבד, מתפקידך להגן על בנותייך, אל תסמכי על אלוהים.

כבשה200

New member
../images/Emo45.gif כל מה שאמרו השאר

הומאופתיה אולי תרגיע את האוזן אבל לא תטפל בדלקת אוזניים. את מתעללת בילדה שלך. אנטיביוטיקה ועכשיו

מנסיוני

טוב שיש רפואה קונבנציונלית. נסי את זה. אולי תופתעי. למה את לא נותנת לה את האנטיביוטיקה?

את מתפללת שהשם ישמור למלמעלה

כשכאן, למטה, את לא שומרת ולא מגינה. תני לה את האנטיביוטיקה מיד

suki da yo

New member
מסכנה הילדה

חום גבוה וצורחת מכאבים, ובמקום לתת לה תרופה האמא הולכת להתיעץ עם רופאי אליל בפורום באינטרנט. את רוצה לסכן את עצמך עם הממבו ג'מבו הזה, מילא, אבל זו לא אשמת הילדה שאת מטורללת.

אוי ואבוי

משעשע אותי שאנשים מעבירים ביקורת על אנשים שלא רוצים ילדים, אבל אלו עם הילדים יכולים לעשות ככל העולה על רוחם, כולל להתעלל בילדה שכבר 5 ילדים סובלת מחום ולא מקבלת אנטיביוטיקה או משככי כאבים שגם יורידו את החום. בחייך, תגגלי בבקשה את ההשלכות הלא כ"כ מטורפות של חום גבוה אצל ילדים ומה קורה לדלקת אזניים ברגע שלא מטפלים בה(רמז דק: היא בד"כ לא נוטה להיעלם כי רקחו לך שיקוי).

למעלה