טביעה

טביעה

שלום, בת 34 נשואה +3 לא עובדת בעלי עצמאי.
שלום,
החלום התחיל שאני נמצאת בתור לסרט עם מישהו שאני לא זוכרת מי והוא מבקש מהסדרן להיכנס מהצד כדי ללכת לפגוש מישהי, והסדרן מסכים לו והוא מכניס גם אותי שאני יראה לו את הדרך ואנחנו עולים במדרגות בפיתול וזה מדרגות מברזל מאוד צר ואנחנו צריכים לתפוס גם עם הידיים כדי לא ליפול. ושאנחנו מגיעים בגלל המדרגות הלא נוחות אנחנו לא מצליחים לפתוח את הדלת זוככית היא נתקעת במדרגות ואלו שבחוץ רןאים אותנו אבל אןמרים שהם לא יכולים לעזור לנו.
ואז אני נכנסת עם הרכב שלי לחניון והוא די ריק ואני עוברת כמה חניות עד שאני בוחרת את זו שיהיה לי הכי קל לצאת ממנה שהחניון יתמלא. ואז אני מגיעה לבריכה שבעלי והילד שלי כבר שם ובעלי נתן לילד הקטן בין ה4 להיכנס לבד למים שהוא מחזיק גלגל ים צהוב. והוא עומד בחוץ ומעשן, ואני אומרת לו הוא לא מצליח לתפוס טוב למה נתת לו להיכנס ככה ואז הילד מחליק וישר טובע למטה ואני אומרת לבעלי הוא טבע והוא כאילו בסוג של אדשיות מנסה להבין איך להיכנס למים ובנתיים המציל מוציא אותו והם מתחילים לטפל בו ואני רצה אליהם לבד עם סוג של התקף חרדה ואני רואה איך הם מטפלים בילד והם נותנים לי גם סוג של חמצן כדי שאני ירגע ואז בעלי רק מגיע.

טופי33

New member
שלום לך מור

הצפייה בתור =צפייה להצלחה .
יש לך היכולת להראות לבעלך את הדרך
העלייה במדרגות=הצלחה .אומנם איטית ולא מה שמצפים אך הצלחה .
הדלת התקועה מראה על תקיעות שידועה מראש .
חניון =כרגע את החנייה אינך עובדת .
הילד הטובע =הפחד הנורא שלך מפני כישלון .נראה שאת מאוד לחוצה מאוד רגישה.

למעלה